Игри!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Iv4o88
Мнения: 119
Регистриран на: 19 фев 2011 05:19
Skype: fabregascho
Местоположение: София
Контакти:

Игри!!

Мнениеот Iv4o88 » 13 апр 2017 23:23

Здравейте съфорумци. Предложете игра от рода на футболбет и уинър... Нещо с безплатни прогнози и парични или предметни награди

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Игри!!

Мнениеот Дидо » 13 апр 2017 23:39

http://www.bet-portal.net/bg
Най добрата според мен.
Имам две втори места
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игри!!

Мнениеот dreben23 » 14 апр 2017 01:05

Не ги предлагайте тука бре, че ще ги видя. Добре, ще направим, че не съм видял.. Аз мислим да си карам в една - две, щото ми трябва за тренировка и поддръжка на спортна форма, а и много държа и следя оргазнизацията на такива игрички да бъде на ниво, за да имаме всички равен шанс за добри изяви. Минете първо през книги- игри като баце ви Таско, тогава футболчето, щото горе долу еднакви много са вариантите за изхода на един двубой и книгата- игра. Горе-долу един дол дренки са двете неща. Успех, където се засечем в битка, момци, ще ви трябва. Първа награда аз, скоро.. :)

Всички гледат да лъжат в такива игрички, за да се доберат до наградите и аз ще ги накажа, защото те налучкват, а аз познавам бум,бум. Няма никъв смисъл да участват като ще ми играят с еднакви, няма да им помогне това. Футболче не е за налуч. Просто трябва си го усещаш със сърце и душа, трябва макс риск и много бум,бум. :) Такива х, х, х, изобщо няма да свършат им работа на лошите, все ще измисля как да им попреча на пъклените планчета. :)

[offtopic]Почти всички мислят, че ше станат първи като забиват х. х , х и пак х.. :lol: Нема да стане им товачка работа само с налуч. Толкова не могат людете да познават мач, че искат да имат г/г и оувър 3,5, при положение, че не може да познае оувър 2,5 иска да опита се за 3,5. Щури желания. :lol: :lol:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Iv4o88
Мнения: 119
Регистриран на: 19 фев 2011 05:19
Skype: fabregascho
Местоположение: София
Контакти:

Re: Игри!!

Мнениеот Iv4o88 » 14 апр 2017 09:06

dreben23 написа:Не ги предлагайте тука бре, че ще ги видя. Добре, ще направим, че не съм видял.. Аз мислим да си карам в една - две, щото ми трябва за тренировка и поддръжка на спортна форма, а и много държа и следя оргазнизацията на такива игрички да бъде на ниво, за да имаме всички равен шанс за добри изяви. Минете първо през книги- игри като баце ви Таско, тогава футболчето, щото горе долу еднакви много са вариантите за изхода на един двубой и книгата- игра. Горе-долу един дол дренки са двете неща. Успех, където се засечем в битка, момци, ще ви трябва. Първа награда аз, скоро.. :)

Всички гледат да лъжат в такива игрички, за да се доберат до наградите и аз ще ги накажа, защото те налучкват, а аз познавам бум,бум. Няма никъв смисъл да участват като ще ми играят с еднакви, няма да им помогне това. Футболче не е за налуч. Просто трябва си го усещаш със сърце и душа, трябва макс риск и много бум,бум. :) Такива х, х, х, изобщо няма да свършат им работа на лошите, все ще измисля как да им попреча на пъклените планчета. :)

[offtopic]Почти всички мислят, че ше станат първи като забиват х. х , х и пак х.. :lol: Нема да стане им товачка работа само с налуч. Толкова не могат людете да познават мач, че искат да имат г/г и оувър 3,5, при положение, че не може да познае оувър 2,5 иска да опита се за 3,5. Щури желания. :lol: :lol:[/offtopic]


Дребен с теб сме конкуренция в тези двете уинър и футболбет.Но ще ми е интересно и други да пробвам.Иначе от подобни игри имам спечелено едно първо място във вече несъществуващия фут.бг и миналия месец спечелих автобиографията на Кройф за най-много познати точни резултати във футболбет...
Но най-важни си остават победите срещу 365 и бетфеар :D :D :D


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта