АНКЕТА: Харесвате ли полски ябълки?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

MAXHOB
Мнения: 168
Регистриран на: 19 сеп 2015 07:53
Skype: ДГД

Re: АНКЕТА: Харесвате ли полски ябълки?

Мнениеот MAXHOB » 28 ное 2015 22:15

sandi74 написа:
MAXHOB написа:
sandi74 написа:Снимай се с класирането защото синият кораб вече потъва и това ще ви остане,а за дънните риби е богохулство да говориш при положение че бяхте в втората шестица и драпахте да не отпаднете.За това се надявам че заради тези свои неразумни слова ще се извиниш и ще се самобияуваш нееднократно. :mrgreen: ИЗВИНИСЕБЕ :lol: ;)


Господин за един ден, с цялото ми уважение към селяните, ще Ви припомня, че вие дори не сте и такъв.Вие сте просто един човек с полуначално образование , който знае само няколко думи.А и тях не ги изписвате правилно , поради напредващата Ви Dementia.За Ваше добро ще Ви помоля, ако не Вас, то Вашите близки, четящи тези редове , да се обърнат към подходящ терапевт.И да Ви спрат тока, защото не сте опасен само за себе си, а и замърсявате околната среда , повече от тонове въглища.Да се съобразят с Европейската Директива , за опазване на околната среда и да Ви наложат мораториум.

Точно ей такива лаици и риби най-ги обичам.ФАКТ. :mrgreen: :lol:

Знам, госпожо.Нали обикновено ядете това , което обичате.Често Ви го сервирам.Но Вие си плувайте, не е риба :mrgreen:
Последна промяна от MAXHOB на 28 ное 2015 22:20, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: АНКЕТА: Харесвате ли полски ябълки?

Мнениеот damyanov1963 » 28 ное 2015 22:17

Alkonost написа:
damyanov1963 написа:
sandi74 написа:Снимай се с класирането защото синият кораб вече потъва и това ще ви остане,а за дънните риби е богохулство да говориш при положение че бяхте в втората шестица и драпахте да не отпаднете.За това се надявам че заради тези свои неразумни слова ще се извиниш и ще се самобияуваш нееднократно. :mrgreen: ИЗВИНИСЕБЕ :lol: ;)

Две правописни грешки правиш вече. Първата беше - пайски, вместо райски, но не и обърнах внимание, защото я приех, като механична. Във втората обаче, бъркаш Ч с Я, които са в двата противоположни краища на клавиатурата. Това не говори добре за нервите ти, Санди.
Трябва да вземеш мерки, докато си още млад :idea: .

На едно дередже сте и двамата (направо си приличате като полски ябълки) - единият не слага запетайки, другият пък ги ръси в изобилие.
[offtopic]Техническите грешки не се броят за правописни. Сандито е от старата школа и не прави такива![/offtopic]

Е, всички не сме учили българска филология, като тебе. А и нивото на форума не изисква правопис, като за официален документ. Тука се използва повече разговорният език. Ако всички, дето ръсят глупости, ги пишат с безупречен правопис, ще се получи някак неестествено.
А и не виждам да съм ръсил запетайките, чак пък в изобилие. Може и да съм сложил някоя излишна, а ти ми посочи къде е.
Все пак съм учил граматиката преди доста години, нормално е да съм забравил някои правила. А като гледам някои от младите как пишат, не виждам поводи да се срамувам от собствения си правопис. А за Санди казах, че на техническата му грешка не съм обърнал внимание.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: АНКЕТА: Харесвате ли полски ябълки?

Мнениеот sandi74 » 28 ное 2015 22:19

MAXHOB написа:
sandi74 написа:
MAXHOB написа:
sandi74 написа:Снимай се с класирането защото синият кораб вече потъва и това ще ви остане,а за дънните риби е богохулство да говориш при положение че бяхте в втората шестица и драпахте да не отпаднете.За това се надявам че заради тези свои неразумни слова ще се извиниш и ще се самобияуваш нееднократно. :mrgreen: ИЗВИНИСЕБЕ :lol: ;)


Господин за един ден, с цялото ми уважение към селяните, ще Ви припомня, че вие дори не сте и такъв.Вие сте просто един човек с полуначално образование , който знае само няколко думи.А и тях не ги изписвате правилно , поради напредващата Ви Dementia.За Ваше добро ще Ви помоля, ако не Вас, то Вашите близки, четящи тези редове , да се обърнат към подходящ терапевт.И да Ви спрат тока, защото не сте опасен само за себе си, а и замърсявате околната среда , повече от тонове въглища.Да се съобразят с Европейската Директива , за опазване на околната среда и да Ви наложат мораториум.

Точно ей такива лаици и риби най-ги обичам.ФАКТ. :mrgreen: :lol:

Знам, госпожо.Нали обикновено ядете това , което обичате.Често Ви го сервирам.

Няма как да ме впечатлиш дори да си с начервени устни,лакирани нокти,кожена пола и копринаж.Факт. :mrgreen: :lol:

MAXHOB
Мнения: 168
Регистриран на: 19 сеп 2015 07:53
Skype: ДГД

Re: АНКЕТА: Харесвате ли полски ябълки?

Мнениеот MAXHOB » 28 ное 2015 22:23

sandi74 написа:
MAXHOB написа:
sandi74 написа:
MAXHOB написа:
sandi74 написа:Снимай се с класирането защото синият кораб вече потъва и това ще ви остане,а за дънните риби е богохулство да говориш при положение че бяхте в втората шестица и драпахте да не отпаднете.За това се надявам че заради тези свои неразумни слова ще се извиниш и ще се самобияуваш нееднократно. :mrgreen: ИЗВИНИСЕБЕ :lol: ;)


Господин за един ден, с цялото ми уважение към селяните, ще Ви припомня, че вие дори не сте и такъв.Вие сте просто един човек с полуначално образование , който знае само няколко думи.А и тях не ги изписвате правилно , поради напредващата Ви Dementia.За Ваше добро ще Ви помоля, ако не Вас, то Вашите близки, четящи тези редове , да се обърнат към подходящ терапевт.И да Ви спрат тока, защото не сте опасен само за себе си, а и замърсявате околната среда , повече от тонове въглища.Да се съобразят с Европейската Директива , за опазване на околната среда и да Ви наложат мораториум.

Точно ей такива лаици и риби най-ги обичам.ФАКТ. :mrgreen: :lol:

Знам, госпожо.Нали обикновено ядете това , което обичате.Често Ви го сервирам.

Няма как да ме впечатлиш дори да си с начервени устни,лакирани нокти,кожена пола и копринаж.Факт. :mrgreen: :lol:

Госпожо, рискувате да останете гладна месеци наред.Отнасяйте се с уважение към хората , които ви слагат нещо в устата. :mrgreen:
Между другото, всеки последващ отговор само ще докаже женската Ви същност.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: АНКЕТА: Харесвате ли полски ябълки?

Мнениеот sandi74 » 28 ное 2015 22:30

MAXHOB написа:
sandi74 написа:
MAXHOB написа:
sandi74 написа:
MAXHOB написа:
sandi74 написа:Снимай се с класирането защото синият кораб вече потъва и това ще ви остане,а за дънните риби е богохулство да говориш при положение че бяхте в втората шестица и драпахте да не отпаднете.За това се надявам че заради тези свои неразумни слова ще се извиниш и ще се самобияуваш нееднократно. :mrgreen: ИЗВИНИСЕБЕ :lol: ;)


Господин за един ден, с цялото ми уважение към селяните, ще Ви припомня, че вие дори не сте и такъв.Вие сте просто един човек с полуначално образование , който знае само няколко думи.А и тях не ги изписвате правилно , поради напредващата Ви Dementia.За Ваше добро ще Ви помоля, ако не Вас, то Вашите близки, четящи тези редове , да се обърнат към подходящ терапевт.И да Ви спрат тока, защото не сте опасен само за себе си, а и замърсявате околната среда , повече от тонове въглища.Да се съобразят с Европейската Директива , за опазване на околната среда и да Ви наложат мораториум.

Точно ей такива лаици и риби най-ги обичам.ФАКТ. :mrgreen: :lol:

Знам, госпожо.Нали обикновено ядете това , което обичате.Често Ви го сервирам.

Няма как да ме впечатлиш дори да си с начервени устни,лакирани нокти,кожена пола и копринаж.Факт. :mrgreen: :lol:

Госпожо, рискувате да останете гладна месеци наред.Отнасяйте се с уважение към хората , които ви слагат нещо в устата. :mrgreen:
Между другото, всеки последващ отговор само ще докаже женската Ви същност.

Другарко,не се натягайте.Няма да ви огрее колкото и да сте загоряла .Факт. :mrgreen:

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: АНКЕТА: Харесвате ли полски ябълки?

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 29 ное 2015 00:45

Имат хубави ябълки поляците, няма какво да си кривим душата. Но има и български, които не им отстъпват. Любопитен факт е, че хората често като питат какви са ябълките и чуят полски избираха други, които са български. И го правеха дори полската също да е добра. От чуждите картофи на пазара имаше повече немски и египетски отколкото полски. Не са лоши, стига да са съхранявани като хората.

Между другото понеже някой спомена турските домати, могат да се намерят и хубави турски домати. Мина времето, когато ония произвеждаха само скапан домат, сега са сред големите производители май.

Просто за много стоки нашенеца чака да му кажат че е българско. Не че знае кое е по-добро. И не че разпознава дали е българско, масово махат лепенките от турския хубав червен домат и им казват: Български, слагат цена +20% и ония купуват и го хвалят :D Но ако е с лепенките - забрави да се продаде.

Това го знам, защото работех на място, където продаваха плодове и зеленчуци, най-различни.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: АНКЕТА: Харесвате ли полски ябълки?

Мнениеот Цецо Чука » 29 ное 2015 01:23

Харесвате ли колумбийска кока?
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: АНКЕТА: Харесвате ли полски ябълки?

Мнениеот balef » 29 ное 2015 02:35

Не се излагай по-добро от българското няма особено ябълки-картофи и т.н. отделен е въпроса от изкуствените торове някой прекаляват и контрола е почти нулев.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: АНКЕТА: Харесвате ли полски ябълки?

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 29 ное 2015 07:45

Харесвам и полските и планинските ябълки.По хубави от златна превъзходна,червена превъзходна и джонатан няма.Муцу,грени смит и мелроуз да си ги ядат поляците.

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: АНКЕТА: Харесвате ли полски ябълки?

Мнениеот amoros » 29 ное 2015 08:53

Поляците основно продават сорт Флорина изглежда добре но няма особени вкусови качества.Нашите Златна и Червена превъзходна са еталон за вкус и са традиционни за нашите овощари.Всеки човек си има предпочитания Мелроуз е една от най-предпочитаните ябълки също.Много важно е и химията използвана при отглеждането им да е в нормите както и да се спазват карантинните срокове.Български домат на пазара трудно ще намериш поради малката им трайност.Нашите оранжерии отглеждат холандски сортове най-вече.


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта