Vbox7 от чужбина

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Vbox7 от чужбина

Мнениеот mironi88 » 09 юли 2015 18:07

Последните мнения по темата из форумите датират отпреди няколко години за което време доста софтуери се промениха изцяло. Използвам предимно Chrome и не мога да зареждам Vbox от тук с нормални темпове. Бях направил и тема за това допотопно обслужване, което от Нова Груп ни представят, която обаче след 2 мин. бе преместена в някаква обща на страница 8902324.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Vbox7 от чужбина

Мнениеот sirakov77 » 09 юли 2015 18:24

Аз използвам Internet Explorer, но и при мен не зарежда. Като се прибера в България нямам проблеми, но в чужбина е някакъв кошмар да гледаш клип в Vbox7 .
Нямам представа какъв е проблема, но дано да го оправят защото е тъпо с You Toube например нямам никакви проблеми.
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Sith
Мнения: 223
Регистриран на: 08 юли 2014 13:36
Контакти:

Re: Vbox7 от чужбина

Мнениеот Sith » 09 юли 2015 18:49

Да от чужбина забрави за Vbox :)
Осъм, Кърпачев, Литекс, кои сте всъщност вие ??? .... знаем само, че сте припознавачи, оооо, припознавачи, шаляляла ...
ИзображениеИзображение

veidar45
Мнения: 307
Регистриран на: 25 мар 2008 13:36
Skype: veidar45
Местоположение: Emirates Stadium
Контакти:

Re: Vbox7 от чужбина

Мнениеот veidar45 » 09 юли 2015 20:02

sirakov77 написа:Аз използвам Internet Explorer, но и при мен не зарежда. Като се прибера в България нямам проблеми, но в чужбина е някакъв кошмар да гледаш клип в Vbox7 .
Нямам представа какъв е проблема, но дано да го оправят защото е тъпо с You Toube например нямам никакви проблеми.


Хм, може би защото Vbox е български сайт, а Youtube e международен...замисли се ;) Не очаквайте скоро нещо да се подобри, няма полза на хората от Vbox да се мъчат сайтът да работи добре в чужбина.

Потребителски аватар
nomeruno
Мнения: 479
Регистриран на: 14 юни 2009 14:07
Контакти:

Re: Vbox7 от чужбина

Мнениеот nomeruno » 09 юли 2015 20:15

Здравейте! Аз също съм се сблъсквал с проблема vbox в чужбина (Германия и Словакия). Проблемът е, че хората, които поддържат вбокс-а нарочно не искат да пускат по-големи скорости в чужбина. Бях чел нещо по въпроса, но забравих къде точно. Ставаше въпрос за хостинги, сървъри, международен трафик, такси и т.н. Единственото спасение са VPN връзките и прокси сайтовете! А за мозила има и една приставка Foxy Proxy! Успех с начинанието! ;)

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Vbox7 от чужбина

Мнениеот MoNteSo » 09 юли 2015 20:28

Повечето импресии означават повече доходи от реклами. Не схващам защо им е да ограничават международния трафик. Не вярвам, да не могат да го поемат.

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: Vbox7 от чужбина

Мнениеот emi_cska » 09 юли 2015 21:06

Аз в Щатите безпроблемно през хром си гледам клипчетата във в бокс които са в гонг
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Vbox7 от чужбина

Мнениеот mironi88 » 09 юли 2015 21:37

emi_cska написа:Аз в Щатите безпроблемно през хром си гледам клипчетата във в бокс които са в гонг


Някой път, 1 път от 5 случая през Гонг или Вести.бг хващам някой и друг клип.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Vbox7 от чужбина

Мнениеот Готвача » 09 юли 2015 22:37

Нито хром,нито ИЕ,нито Мозила.С всички е пълна скръб.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Vbox7 от чужбина

Мнениеот dido1302 » 10 юли 2015 02:29

Не знам защо нормален човек би искал да гледа каквото и да е от вбокс 7. Това е сайт за дебили и умишлено няма никаква цензура в него, защото целят да онагледят колко малоумно е подрастващото поколение. Отворете който е да произволен клип от този сайт и се зачетете в коментарите. Отдавна не влизам в този сайт, защото имам чувството, че в него са избирани с конкурс всички бъдещи боклуци на обществото. Отделно избора на редактора подсказва от какво най-много се интересуват потребителите в сайта - чалга, цици, бързи коли и клипчета на пияни руснаци, които правят всевъзможни простотии като например да скачат от жилищен блок или да се качват по него. Не искам да си представям как това облъчване с подобни глупости влияе на '' бъдещето на нацията ''. Не знам какво образователно има в това да отвориш произволен клип с например млада жена в него без значение от ситуацията и да четеш всеки втори коментар от рода - Тая как мощно ще я ч...ам и други подобни дебилизми. Подобни са коментари и в торентите на Замунда. Не знам защо няма никакви администратори в подобни сайтове, които да налагат поне някаква цензура, за да се запази нормалния тон в коментарите.


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта