Игра с прогнози - Шампионска Лига

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
THE RED SNAKE
Мнения: 5145
Регистриран на: 08 апр 2011 23:04
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот THE RED SNAKE » 08 дек 2017 01:10

След 5 годишно администване /организиране/ на близо 15 игри от различни лиги с висока интензивност на пресмятане на общо над 100 /сто/ човека никога не се е налагало вмъкване на правило за Феърплей за копиране на прогнози, колкото и невероятно да ви звучи, понеже не се е налагало, тъй като Феърплея при тези над 100 хора тогава е било по дефолт и е нямало проблеми в това отношение поне при мен. Явно, че за съжаление се намират хора, за които ако няма такова правило ясен знак, че то трябва да бъде нарушавано и да им звучи абсурдно, когато бъде санкционирано, тоест са на принципа, че ако нещо не е забранено, то е разрешено! Много е тъжно, че точно за спазване на Феърплей от подобен характер трябва да има правило, което трябва да е по подразбиране :roll: ! Щом и за такова нещо трябва да има правило, явно че е необходимо вече да има :| ! Дано да разбирате какво искам да ви кажа с това, ако ли не живи и здрави ;) ! Решението си остава в сила и това е, колкото трудно и неприятно за вземане да беше то :| !

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот dreben23 » 08 дек 2017 02:59

Thsmith написа:
dreben23 написа:
Ама ти дисквилифицирахме вторио профил. :lol: :lol:

:lol:

Добре, ако това ще успокои "гласовете" :lol:

Понеже знам, че си фенче на поговорките ще ти кажем една:

In vino veritas, in aqua sanitas!


[offtopic]Запиши си я, младеж и си я следвай стриктно по рецепта, че все някакви гласове са ти в главата, майци. Макар че не е чак хубаво да се предозира лекарството - в едното има уран, в другото ти става суха малко зурлата и ще ти трябва пак другата съставка. Ама ти си умно момче и си ги знаеш откъде извират гласове- предозиране на двете жизненоважни съставки. Още нещо - как само ти ми казваш всеки път, че съм смахнат, а другите пичове не ми казват. А колкото до прогнозите, дал съм това, което съм сметнал за необходимо, класата я трупаш с години, за да си подаряваш работите ей така. Както казах, много лесни бяха нещата тая година за мен, а и други са ми целите - то и от ЛЕ съм отпаднал предполагам ама имам Арсенал 6-0. Излязох лидерче при наградите във фенклуба на Арсенал, пък нъц и то още в началото и ся ще видят зор, че трябва да попреписват. Еми награди ще получват такива, които преборят най-добрите машините. Другото е лесно. А щом излизам лидерче, значи съм си мастър, а ти стани фен на Арсенал (този път наистина) и ела ме победи, нали си уж наше фенче. Заповядай! :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот Thsmith » 08 дек 2017 03:09

Уау! Ти си можел да пишеш относително човешки без прекалено много диалекти и без да е нужен преводач да декодира пост? :lol:
Смешното е колко лесно човек се подиграва с теб. Аз не си спомням да съм те посочвал скоро. Ти сам се припознаваш под определението смахнат. 8-)
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот pomiqr272 » 08 дек 2017 17:31

Не искам да съм Шахтьор. Искам си пицата.

Потребителски аватар
Red_Girl
Мнения: 15496
Регистриран на: 27 дек 2010 19:52
Skype: Имам.
Местоположение: София
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот Red_Girl » 08 дек 2017 19:40

Бе кво се обясняваме. Кат копирате резултати за кво играете изобщо?? Толкова жалко и смешно изглежда. :lol: :lol: Довиждане! :lol:
шивача написа:Левски винаги е носел срам. Първо на родината, после и на феновете на отбора. Но всяко зло за добро, затова е създаден и ЦСКА ;)

[offtopic][rimg]http://prikachi.com/images/123/6869123u.jpg[/rimg][/offtopic]
Изображение

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот ehh » 08 дек 2017 21:14

Има едно решение срещу подобно преписване. Просто всички пращат прогнозите си на лични на администратора на играта, който от своя страна ще ги копира в темата.

Как ще протече следващата фаза на играта?
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
THE RED SNAKE
Мнения: 5145
Регистриран на: 08 апр 2011 23:04
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот THE RED SNAKE » 08 дек 2017 22:19

ПРАВИЛА ЗА ЕЛИМИНАЦИОННАТА ФАЗА

1.Теглене на жребий за елиминациите
Жребият за отделните фази ще бъде изтеглен в зависимост от жребия на ШЛ, като подребата на играчите в ще зависи от мястото, което ще заемат в груповата фаза и така нататък за отделните фази.

2.Точкуване
2.1.При познат точен резултат се дават (3 точки)
2.2.При познат знак се дава (1 точка)
2.3.При познат победител (2 точки)

3.Правила за продължаване
3.1.В следващата фаза продължава участникът събрал повече точки за дадена елиминационна фаза.
3.2.При равенство в точките продължава играча, който е познал повече точни резултати за дадена елиминационна фаза.
3.3.При равен брой точни резултати, напред продължава този потребител с повече познати на брой продължаващи отбори за дадена елиминационна фаза.
3.4.При равенство продължава този събрал повече точки на чужд терен .
3.5.При ново равенство, напред продължава участникът с повече точни резултати на чужд терен.
3.6.При ново равенство общия брой точки от груповата фаза на ниво осминафинал. При четвъртфинална фаза се гледат тези от осминафинала. При полуфинална фаза тези от четвъртфинала.
3.7.При ново равенство познат брой точни резултати от груповата фаза на ниво осминафинал. При четвъртфинална фаза се гледат тези от осминафинала. При полуфинална фаза тези от четвъртфинала.
3.8.При ново равенство – ваш'та мама :lol: .

4. Прогнозиране
4.1.На 1/8 финалите се прогнозират (1/8 финалите) в официалният турнир .
4.2.На 1/4 финалите се прогнозират (1/4 финалите) в официалният турнир .
4.3.На 1/2 се прогнозират (1/2 финалите) в официалният турнир.
4.4.На финала се прогнозира финала в официалният турнир.

5.ПРАВИЛА ЗА КРАЕН ПОБЕДИТЕЛ В ИГРАТА

При равенство в точките, което е доста вероятно с оглед на това, че ще се прогнозира ФИНАЛА, който е само един мач ще се гледа:

5.1.Общия брой точки от полуфиналната фаза
5.2.Общия брой точни резултати от полуфиналната фаза.
5.3.Общ брой познати продължаващи отбори от полуфиналната фаза.
5.4.Общия брой точки от четвъртфиналната фаза
5.5.Общия брой точни резултати от четвъртфиналната фаза.
5.6.Общ брой познати продължаващи отбори от четвртфиналната фаза.
5.7.Общия брой точки от осминафиналната фаза
5.8.Общия брой точни резултати от осминафиналната фаза.
5.9.Общ брой познати продължаващи отбори от осминафиналната фаза.
5.10.Е, не :lol: !

Разпределение за жребия за елиминационната фаза

Победители в групи

А.JACKO - Manchester United
B.papagala_92 - Paris Saint Germain
C.Мiddlesbrough - Roma
D.THE_ALIEN - Barcelona
E.ku4api6ka - Liverpool
F.Udoji90 - Manchester City
G.miti4nia - Besiktas
H.rhaegar - Tottenham Hotspur

Заели 2 места

A. еhh - Basel
B. valni - Bayern Munich
C. NОМЕR14 - Chelsea
D. 1914.1902 - Juventus
E. Thsmith - Sevilla
F. pomiqr272 - Shakhtar Donetsk
G. realmadrid_fan - FC Porto
H. Petar Simeonov - Real Madrid

Това ще са правилата за елиминационната фаза, няма да има общо класиране с нулиране на точки, а пряка елиминация посредством разменено домакинство. Прогнозира се като всеки друг сезон мачовете, дава се прогноза за краен победител! Нищо ново като прогнозиране, системата на пресмятане ще е различна и наистина поради спецификата на елиминационната фаза ще въведа практика ако някой се опасява от копиране на прогнози от страна на опонента му да ми ги праща на ЛС и аз след това ще ги постна в темата за да се увери всеки че са дадени навреме посредством снимка :) ! Ако видите нещо недоизкусурено по правилата може да давате идеи как да се оптимизират, целта е да има известно раздвижване в начина на пресмятане за да се доближим изцяло до реалния формат на ШЛ !

Потребителски аватар
THE RED SNAKE
Мнения: 5145
Регистриран на: 08 апр 2011 23:04
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот THE RED SNAKE » 11 дек 2017 19:32

1914.1902 - rhaegar
еhh - Udoji90
realmadrid_fan - ku4api6ka
Thsmith - JACKO
Petar Simeonov - papagala_92
pomiqr272 - Мiddlesbrough
NОМЕR14 - THE_ALIEN
valni - miti4nia

Toва отреди жребия за елиминационната фаза теглен в 13.00 8-) !
Ще използвам възможността да ви пожелая весело изкарване на празниците до година подновяваме :twisted: !

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот NOMER14 » 11 дек 2017 21:07

Писна ми тая Барса.
Апропо: как е цветовото ни фенско разпределение на шестнадесетте участника?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32252
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот 1914.1902 » 11 дек 2017 21:36

Ако от завършилите на 3-то място има някой , който е навит да играе в играта за ЛЕ да пише в тази тема: http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=46&t=205233&start=130

Или да ми пише на лично съобщение , за да се обнови регламента . ;)


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта