Игра с прогнози - Шампионска Лига

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
THE RED SNAKE
Мнения: 5145
Регистриран на: 08 апр 2011 23:04
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот THE RED SNAKE » 19 окт 2017 00:47

[center]КЛАСИРАНЕ СЛЕД 3 КРЪГ[/center]

[center]
ГРУПА А

1.еhh - 26 (4)+12 (2) = 38 (6)
2.gog88 - 24 (4)+11 (2) = 35 (6)
3.JACKO - 24 (3)+10 (1) = 34 (4)
4.Liquidator - 9 (1)+7 (0) = 16 (1)


ГРУПА В
1.papagala_92 - 29 (5)+10 (1) = 39 (6)
2.ТоdorТ - 23 (2) + 11 (1) = 34 (3)
3.burchill - 23 (2) + 9 (1) = 32 (3)
4.valni - 24 (2)+7 (0) = 31 (2)


ГРУПА С
1.Мiddlesbrough - 23 (3) + 16 (4) = 39 (7)
2.NОМЕR14 - 22 (3) + 13 (2) = 35 (5)
3.Groucho - 24 (3) + 9 (1) = 33 (4)
4.benoux - 25 (3) + 7 (1) = 32 (4)


ГРУПА D
1.THE_ALIEN - 28 (4) + 13 (2) = 41 (6)
2.1914.1902 - 28 (5) + 7 (0) = 35 (5)
3.modor - 23 (3) + 10 (1) = 33 (4)
4.JackPackage - 20 (2) + 6 (1) = 26 (3)


ГРУПА E
1.ku4api6ka - 30 (6) + 11 (2) = 41 (8)
2.Dani - 31 (5) + 7 (0) = 38 (5)
3.Thsmith - 27 (4) + 10 (1) = 37 (5)
4.ЕМИЛ - 30 (4) + 7 (0) = 37 (4)


ГРУПА F
1.Udoji90 - 26 (3) + 16 (4) = 42 (7)
2.pomiqr272 - 28 (3) + 7 (0) = 35 (3)
3.j0rka7aa - 22 (3) + 9 (1) = 31 (4)
4.tevez - 20 (0) + 10 (1) = 30 (1)


ГРУПА G
1.realmadrid_fan - 26 (4) + 15 (3) = 41 (7)
2.miti4nia - 29 (4) + 12 (2) = 41 (6)
3.Red_Girl - 25 (4) + 12 (2) = 37 (6)
4.Speranza - 0 (0) 0 (0) = 0 (0)


ГРУПА H
1.rhaegar - 31 (6) + 11 (2) = 42 (8)
2.dreben23 - 21 (2) + 11 (2) = 32 (4)
3.Petar Simeonov - 21 (3) + 11 (1) = 32 (4)
4.veni__85 - 19 (1) + 8 (1) = 27 (2)
[/center]


Проверявайте за грешки, както в точките, така и в точния брой резултати, тъй като има вероятност да натежат в по-нататъшната фаза на играта ;) ! Ако има допуснати такива, те не са от умишлен, а от случаен характер ;) ! Казвайте, гледаме, проверяваме и поправяме ако е необходимо ;) !

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот dreben23 » 19 окт 2017 01:39

Щех да имам култовите пет точни днеска ама си ги всакатих като пусках прогнозите. Няма нищо. Няма смисъл да обръщаме реджи. Но днес си беше пътник почти, отърва се то и комбото ми 4 от 5, ама от Барса взех стоте точици. Голямо футболно зрелище щеше да бъде, ама защо трябва да се садваме. Няма, няма. Макар че аз винаги скачам на шампиончета из игрине. Малко увереност ако имам ще правя чудесата във футболчето. Не че не ги правя де, вече съм покорил световнио рекорд за 4 от 5 всеки път почти им ги правя. :lol: :) Вчера две точици само бях почти сад ама в ШЛ си е турнир за лигощини поне единия ден. :mrgreen: . То и вчера мачовете не бяха арни и даже и не ги забелязвах, ама ей ся ми харесаха. До последно комбото вървеше си и лошите си трепереха, но пусто ДШ будалево. Мачо не се слага дш бе, не си научих уроците и аз от природа. Тъй че два обрата издъних с един ден, будало пълна. :lol:

Ама ако му дам и петият некой ще стане милионер ба да си го научат сами футболчето. Няма му го дам петият кога ги залага. Абсурд при такова лошо отношение към моята класа, играе ги, ама губи заради един голчек и ми е много смешно сега, да нека, нема се бъзикат с класа на дребничко! Ще правиме купонче, па може и обрат ама не тука, ей там къдено са лошите. Не сакат да ма изгонят даже, щото другине кинти не могат да донесат. Смятайте кво е там забавление. Ако ма пропъдят ще седят с празни джеби, оти типстърите не играят по правилата и са пълна скръб срещу мен. Пълен ташачек са. И ще не ще ся да ме търпи, то футболчето не е да ги бичиш хикс и.да прецакваш някой по-добър тейнака, койно ги цели си ги цели все. Аз им обещах да виждат и усещат класата дори без да се напинам, но да не носи позитиви. Цял ден гледам филми и пак им ги намелих мачовете. Над 3.5 роми кой ше го пише или баварци под 3.5.. Ще ме цакат с кирливи резултати. Не мога ли да си пишем четири гола в дербито аз, даже са им 6, Базел победи ЦСКА-то и Юве, детелинки пада 0:3, Олимпиакос вкарал на Барса голче - пет бум бума съм от осем мача ама ги смених с по един гол надолу, дори ако ви кажа, че и Манчо ми беше 0-1 и ПСЖ първо 0-4 ам аз щях да си изравня рекорда за седем точни подред бе. Седем е страшна цифра от осем мача само. :mrgreen: :lol: :)

[offtopic]Вай, седем от воле си ми бяха бре ама пусто колебание. Седем от един ден за бога с осем двубоя хаха, нов изравнен световен рекорд. Първият ми беше в ЛЕ. Щях да обърнем реджи с един ден, не даже кръг.Малии, много голема тая класа, ама прекалено голема е. Зо да фата и мен страх на какво съм способен. Добре, че не ги писах и тех, нямаше как да се подобрява вече. Седем поредни бум бума втори път да направиш, че то си превъртел футболчето и чакай да му излезе гейм оувъра. И мен щеше да ма е яд и вас. Ама тва са седем точни подред ги имах и не ги писах всичките си. И смятайте, некви лапетии там ма плюят, че не съм можел да целя мачове, всеки дото ще издадем колекционерско издание книжка накрая 'Как се прави 4 от 5 на комбото'. Еми прави се лесно с класа, без класа се прави само налуч на Х и се взимат награда с измама. Ай сиктир бе, евала на момците от моята група. Найте ли какво е куриозното - некви аматьори винаги опитват да докарат комплекси на най-силните, ама така ще се снабдят с още по-големи комплекси - кат Боровец, кат Пампорово големи комплексити с хотели пълни. Не ми обръщайте внимание, не говоря за тука работи, а за там. Ама трябва да се каже директно какво ще ги бавиме. Един комплекс, два комплекса, три комплекса до седем като бум бумите от днеска ще им станат с такова отношение с хотелчета три звезди, колконо ше им пишем за класата - тройка. Къде е три и къде е 6? Всеки дето не познава мачове вика ми, че съм луд, ку-ку, ама бате ти ако не си ку-ку, ще познаеш, че Челси -Рома ще е над 3,5 кат та изпишат от четвърти километър. Преди това не. Всичко става само като си лудак, забрави да стане по друг начин. Има един проблем - лудиниян не си признава, че е луд, а аз си признавам начи не съм аз товачка, хи-хи. Барни Ръбъл много смешен детско си спомням - еле като задвижат колана с палене на ногине и триене по потя още по-смешно. Извинете, буден бях глейте ся късното комбо от сабален взе да излиза ама пак може да е 4 от 5. :mrgreen:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот JackPackage » 19 окт 2017 10:46

benoux написа:За съжаление прогнозите, които публикувах преди няколко дни са ИЗЧЕЗНАЛИ, за това се надявам поне днес да участвам, АКО МОЖЕ.

И моите прогнози от сряда ги няма :shock: :evil: :evil: :evil:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот modor » 19 окт 2017 14:36

JackPackage написа:
benoux написа:За съжаление прогнозите, които публикувах преди няколко дни са ИЗЧЕЗНАЛИ, за това се надявам поне днес да участвам, АКО МОЖЕ.

И моите прогнози от сряда ги няма :shock: :evil: :evil: :evil:

Не знам какво е станало. Прегледах логовете по темата.... и нищо не е трито :roll:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот JackPackage » 19 окт 2017 14:38

modor написа:
JackPackage написа:
benoux написа:За съжаление прогнозите, които публикувах преди няколко дни са ИЗЧЕЗНАЛИ, за това се надявам поне днес да участвам, АКО МОЖЕ.

И моите прогнози от сряда ги няма :shock: :evil: :evil: :evil:

Не знам какво е станало. Прегледах логовете по темата.... и нищо не е трито :roll:

Да, и Фади тва вика.... :x
Деба бъгавия форум, тъкмо подозирах един че ми е изтрил прогнозите :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
THE_ALIEN
Мнения: 489
Регистриран на: 30 юли 2016 07:44
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот THE_ALIEN » 19 окт 2017 17:07

JackPackage написа:
modor написа:
JackPackage написа:
benoux написа:За съжаление прогнозите, които публикувах преди няколко дни са ИЗЧЕЗНАЛИ, за това се надявам поне днес да участвам, АКО МОЖЕ.

И моите прогнози от сряда ги няма :shock: :evil: :evil: :evil:

Не знам какво е станало. Прегледах логовете по темата.... и нищо не е трито :roll:

Да, и Фади тва вика.... :x
Деба бъгавия форум, тъкмо подозирах един че ми е изтрил прогнозите :lol:


Сингапурска намеса явно има :geek: :? :o !

Потребителски аватар
Red_Girl
Мнения: 15496
Регистриран на: 27 дек 2010 19:52
Skype: Имам.
Местоположение: София
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот Red_Girl » 19 окт 2017 22:16

Аз мойте точки ги изкарах 14, а не 12, нали головите разлики се броят също??
шивача написа:Левски винаги е носел срам. Първо на родината, после и на феновете на отбора. Но всяко зло за добро, затова е създаден и ЦСКА ;)

[offtopic][rimg]http://prikachi.com/images/123/6869123u.jpg[/rimg][/offtopic]
Изображение

Потребителски аватар
THE RED SNAKE
Мнения: 5145
Регистриран на: 08 апр 2011 23:04
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот THE RED SNAKE » 19 окт 2017 22:30

Red_Girl написа:Аз мойте точки ги изкарах 14, а не 12, нали головите разлики се броят също??


Не се броят головите разликите тука! По системата 1-3 сме!

1 точка за познат знак и
3 за познат точен резултат

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22629
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот NOMER14 » 19 окт 2017 23:15

Когато се пусне пост/мнение много скоро след друго на колега, системата на форума ти изпраща съобщение, че има такова и не ти записва твоето и трябва отново да натиснеш бутона Прати. След мач на любимиия отбор валят мнения едно след друго и се налага няколко пъти да се изпраща мнение, за да го възприеме системата. Затова винаги си проверявайте дали мнението с прогнозите е записано. Преди две години станах жертва на това обстоятелство в играта на италианското първенство, което ми коства победата.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот rhaegar » 19 окт 2017 23:17

Red_Girl написа:Аз мойте точки ги изкарах 14, а не 12, нали головите разлики се броят също??


Ей Богу, 3 години играе и правилата не знае още. :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта