Относно коментара на Томислав Русев за Олимпиадата

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

bzv
Мнения: 7
Регистриран на: 15 авг 2008 09:46
Контакти:

Относно коментара на Томислав Русев за Олимпиадата

Мнениеот bzv » 01 сеп 2008 19:33

Бих искал, да помоля Вас - екипа на http://www.gong.bg , да запазите коментара на Томислав Русев за отминалата вече олимпиада в Пекин. Прекалено е ценен, за да бъде изтрит. Това е нещо което трябва да чуваме по-често, да не забравяме какво се случи, за да не се повтори отново.
Благодаря Ви

Потребителски аватар
ultra_blue
Мнения: 241
Регистриран на: 04 юни 2008 12:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Относно коментара на Томислав Русев за Олимпиадата

Мнениеот ultra_blue » 01 сеп 2008 20:41

Съгласен ! Много от коментарите на Томислав Русев са разтърсващи и не е лошо да има отделна секция в която неговите мисли да бъдат слушани нееднократно. Моля екипа на сайта да помисли по този въпрос !
Държавата гние а главния проблем сме НИЕ ???

нат
Мнения: 4
Регистриран на: 16 юни 2008 16:42
Контакти:

Re: Относно коментара на Томислав Русев за Олимпиадата

Мнениеот нат » 01 сеп 2008 20:56

Вероятно има много хора, които дори не се сещат за какво става въпрос.
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=54692
Ето за това.
Ясно съзнавам, че аудиото е доста дълго (около половин час) и повечето хора няма да имат желанието или дори нервите да го изслушат цялото. Аз обаче го направих. И това което чух беше цялата родна спортна действителност събрана и смяна като за нас, обикновените слушатели. Върху мен то оказа нужното въздействие - накара ме да се замисля, натъжи ме, събуди ме. Не че ми съобщи нещо ново... Но си струвашеда отделя половин час за да го чуя.
Затова искам сега да се присъединя към призива на човекът - bzv - който очевидно е направил регистрация във форума на гонг специално за да отправи своята молба към екипа на гонг. Нека линкът, който постнах по-горе, остане действащ за възможно най-дълго време, за да може повече хора да имат възможността да чуят думите на Томислав Русев. Нека тази тема във форума не остане зарита в другите днешни теми, в които се обсъждат най-актуалните теми за днес (тя е една де). Да не забравяме, че проблемите в спорта не са по-малко актуални в момента. Тях обаче ще ги има и утре, и вдруги ден...
Благодаря на всички, които изчетоха коментара ми докрай (ако има такива де) и ги моля, ако искат мнението на Русев да не изчезне безследно в скоро време, да изкажат подкрепата си в тази тема.
Дано някой ден видя как Левски побеждава ЦСКА на финала на Шампионската лига...

Потребителски аватар
ultra_blue
Мнения: 241
Регистриран на: 04 юни 2008 12:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Относно коментара на Томислав Русев за Олимпиадата

Мнениеот ultra_blue » 01 сеп 2008 21:04

нат написа:Вероятно има много хора, които дори не се сещат за какво става въпрос.
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=54692
Ето за това.
Ясно съзнавам, че аудиото е доста дълго (около половин час) и повечето хора няма да имат желанието или дори нервите да го изслушат цялото. Аз обаче го направих. И това което чух беше цялата родна спортна действителност събрана и смяна като за нас, обикновените слушатели. Върху мен то оказа нужното въздействие - накара ме да се замисля, натъжи ме, събуди ме. Не че ми съобщи нещо ново... Но си струвашеда отделя половин час за да го чуя.
Затова искам сега да се присъединя към призива на човекът - bzv - който очевидно е направил регистрация във форума на гонг специално за да отправи своята молба към екипа на гонг. Нека линкът, който постнах по-горе, остане действащ за възможно най-дълго време, за да може повече хора да имат възможността да чуят думите на Томислав Русев. Нека тази тема във форума не остане зарита в другите днешни теми, в които се обсъждат най-актуалните теми за днес (тя е една де). Да не забравяме, че проблемите в спорта не са по-малко актуални в момента. Тях обаче ще ги има и утре, и вдруги ден...
Благодаря на всички, които изчетоха коментара ми докрай (ако има такива де) и ги моля, ако искат мнението на Русев да не изчезне безследно в скоро време, да изкажат подкрепата си в тази тема.

Има такива - аз го прочетох... Моята молба обаче е - не само да остане активен ами да заеме централно място някаде доло в сайта.
Държавата гние а главния проблем сме НИЕ ???

Потребителски аватар
tihomir_rs
Мнения: 582
Регистриран на: 26 авг 2008 01:38
Местоположение: Русе,Sofia
Контакти:

Re: Относно коментара на Томислав Русев за Олимпиадата

Мнениеот tihomir_rs » 01 сеп 2008 21:24

ей ТОМЕ,железен си бе бате
винаги адски много си ме кефил
ама много
и сега за кой ли пореден път пак слушам твойте минутки на водещия(между другото всички твои минутки на водещия си ги имам на компа)като те слушам настръхвам-наистина евала Томе
Повечето да бяха като тебе,не всички-вярвай ми равни нямаше да имаме
защото повечето са едни мишки,мишоци,а ти си пич,ИСТИНСКИ ПИЧ.
PS:сега всеки тръне в очакване на трансфера на Бербо-и съм сигурен,че утре отново ще има минутка на водещия за тази дълга сага с Бербо.
Изображение

Потребителски аватар
klamer4o
Мнения: 117
Регистриран на: 31 юли 2008 17:06
Контакти:

Re: Относно коментара на Томислав Русев за Олимпиадата

Мнениеот klamer4o » 01 сеп 2008 21:33

аз го слушах още тогава. Евала на Томето! Един от най-добрите коментари за нашия спорт, които съм слушал!

BTW: Честит нов рекорд по посещаемост! Този път новината е добра :)

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Относно коментара на Томислав Русев за Олимпиадата

Мнениеот Blue_Lion » 01 сеп 2008 21:43

Аз още като излезе го чух целия и като цяло не каза нищо което да не знаем,обобщи и коментира фактите.Но го каза по начин по който въздейства.Евалата му правя и за двете ;) За съжаление обаче,хората който трябва да го чуят или не са го чули,или въобще не искат и да го чуват ! А трябва...
Изображение

bultras
Мнения: 158
Регистриран на: 24 мар 2008 18:39

Re: Относно коментара на Томислав Русев за Олимпиадата

Мнениеот bultras » 01 сеп 2008 22:08

евала, томе, но аз все още си търся аудиото на "БЛАГОДАРЯ ТИ ,ФРАНКИ"

Потребителски аватар
Totkov
Мнения: 21
Регистриран на: 01 сеп 2008 20:55
Контакти:

Re: Относно коментара на Томислав Русев за Олимпиадата

Мнениеот Totkov » 01 сеп 2008 22:19

Евала ти правя Томе както винаги силна гражданска позиция и думи , който удрят точно където трябва.Успех и да си жив и здрав и ти и твоето семейство

Йосиф Давидов
Мнения: 1
Регистриран на: 01 сеп 2008 22:22
Контакти:

Re: Относно коментара на Томислав Русев за Олимпиадата

Мнениеот Йосиф Давидов » 01 сеп 2008 22:33

Томи всичко което каза за Олимпиадата е абсолютно вярно.Само не ми е ястно защо трябваше за тези 20 години да разрушим всичко което за доборо или за лошо бе сътворено.
Много стари хора съм чувал да казват.Момче преди да си идиш от този свят построи нещо / може и клозет/ но го остави на поколенията. Небързай да рушиш нещо което е създадено с много пот и някаква мисъл.Всичко което казваш в своята ИЗПОВЕД е САМАТА ИСТИНА. Незнам обаче дали някои ще се замислят за това което го каза. Желая цялото ти изказване да бъде качено на диск и да се изпрати до всички спортни ръководители в това число и тези ЛУМПЕНИ
както ти казваш в ДАМС.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта