Започваме утре първото българско представяне на Влади Зографски в ски-скока ! Състезанието е от около 08:00 сутринта !
На последното престижно състезание "Четири шанци" ,Зографски направи добри скокове като върхът бе 135,5м на последния кръг от турнира ,което го нареди 12-ти от 89 скачача.С оглед сегашното състезание доста от екипите са принудени да имат по-малко като брой участници и имаме шанс за добро класиране ! Успех на 15-те олимпиеца, но за медал е абсолютно несериозно да се говори.Влизането на два пъти в топ 10-ката ще бъде за нас успех!
5 февруари:
7:15 Валдимир Зографски, тренировъчни опити от малка шанца
8:20 Владимир Зографски, квалификация нормална шанца
11:00 Биатлон, смесена щафета 4х6 км
6 февруари:
9:00 Симеон Деянов, ски бягане 15+15км скиатлон
12:00 Владимир Зоградски, тренировъчни опити, малка шанца
13:00 Владимир Зографски, състезателни опити, малка шанца
14:00 Владимир Зоградски, нормална шанца, финал
7 февруари:
4:15 Ева Вукадинова, ски гигантски слалом, първи манш
7:45 Ева Вукадинова, ски гигантски слалом, втори манш
11:00 Биатлон 15 км индивидуално, Мария Здравкова, Милена Тодорова, Даниела Кадева и Лора Христова
8 февруари:
05:00/06:00/08:40 Радослав Янков, сноуборд PGS, квалификации, елиминации, осминафинали
10:30 Биатлон 20 км индивидуално, Владимир Илиев, Димитър Герджиков, Антон Синапов и Благой Тодев
10:50 Симеон Деянов, ски бягане, спринт, квалификация
12:55 Симеон Деянов, ски бягане, спринт, финал
9 февруари:
04:15 Ева Вукадинова, ски-алпийски дисциплини, слалом, първи манш
07:45 Ева Вукадинова, ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш
11 февруари:
09:00 Симеон Деянов, ски-бягане 15 км свободен стил
11:00 Биатлон 7,5 км спринт, Милена Тодорова, Мария Здравкова, Лора Христова и Даниела Кадева
11:45 Владимир Зоградски, ски скок, голяма шанца, тренировъчни опити
13:00 Владимир Зографски, ски скок, голяма шанца, квалификации
12 февруари:
11:00 Биатлон 10 км спринт, Владимир Илиев, Димитър Герджиков, Антон Синапов и Благой Тодев
12:00 Владимир Зографски, ски-скок, голяма шанца, тренировъчни опити
13:00 Владимир Зографски, ски-скок, състезателни опити, голяма шанца
14:00 Владимир Зографски, ски-скок, голяма шанца, финал
13 февруари:
4:15 Алберт Попов и Камен Златков, ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, първи манш
7:45 Алберт Попов и Камен Златков, ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, втори манш
11:00 Биатлон, 10 км преследване, жени
12:45 Биатлон, 12,5 км преследване, мъже
14 февруари:
15 февруари:
11:00 Биатлон, щафета 4х7,5 км, мъже
12:00 Александра Фейгин, фигурно пързаляне, кратка програма
16 февруари:
4:15 Алберт Попов и Камен Златков, ски-алпийски дисциплини, слалом, първи манш
7:45 Алберт Попов и Камен Златков, ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш
9:45 Биатлон, щафета 4х6км, жени
17 февруари:
12:00 Александра Фейгин, фигурно пързаляне, волна програма
18 февруари:
11:00 Биатлон, 15 км масов старт, мъже
19 февруари:
11:00 Биатлон, 12,5 км масов старт, жени
20 февруари:
Церемония по закриването.
Зимни олимпийски игри 2022
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
-
- Мнения: 4129
- Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
- Skype: gvftfdfuj
- Контакти:
Зимни олимпийски игри 2022
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта