Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Javorson
Мнения: 32
Регистриран на: 14 юни 2008 16:40
Skype: HEAT
Контакти:

Re: Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот Javorson » 06 фев 2017 12:56

Жалко за Атланта, пропиляха преднина от 28:3 при оставащи 15-тина минути и игра в която на тях всичко им се получаваше. Поздравления за нереалния, невиждан, неочакван, необясним обрат на Пейтриътс...направиха повече от перфектен завършек на мача...Аз пак ще погледна крайния резултат да няма някаква грешка :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот dreben23 » 06 фев 2017 13:09

Нема, гледах го и аз, та си изгубих съньо! Добре, че не го изгасих кат водеха в резултата много на малко, ако трябва съм честен на 0 и на 3. :cry: Пейтриътс рулс ин Супербоул, както Реал в Суперфутбол! Разбрах го аз, как няма... :cry: Как пък най-нагласения мач все на мен ще се падне да го гледам, пфу, аман! Баце Таско е карък явно! :P

[offtopic]Инсталирам след малко фифа 14 и ше има и Супергоул! :mrgreen: :)[/offtopic]

Само знаех, че седем точки тъчдауна, ама бях забравил и седях и гледах как се чупят. Един кат го затиснаха и седя пет минути го боля. Ония чертички на тъча за кво ли са, то ту настрани върви за точки, ту напреш. Не можах да разбера нищо, обаче за нещо са караха и бутаха почти цял мач! :) Ако мислиш, че кат седях и го гледах товачка съм разбрал за какво се караха тея момци, ами не съм. Едните обаче са опикаха от страх и стана обрата, някой ден ще ги дават по хисторито, щото феновете бяха много развълнувани, а аз просто изчаках да свърши..Имаше много неизвестни в тоя спорт, а известни го гледат! :lol: :| Да не ти казвам колко прекъсвания за реклами, тихо, ама поне три, четири пъти уебкамерите пусках, ама да не видят нещо и те си пускаха Супербоула. :mrgreen: :)

[offtopic]Надявам се братчето поне тях да прескочи по хисторито. Вика ми, вай брат, отиде ми снукъра, а то беше три часа. Аз още си гледах Далас бре, Джей Ар мастърс по-скоро, щото станала голяма беля, ще видите сами! Последно се взриви нефтена платформа и станало бум, бум като в бундеслига.[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот Red_Neck » 06 фев 2017 13:57

dreben23 написа:Не разбирам правилата, ама поне разбрах, че нагласиха мача. :lol: :lol: Има си хас! С други думи немам нужда от епизоди от 1-50, за да разбера, че Супербоул = Суперфутбол! :mrgreen: Разликата е, че едното го нагласят с ръкине, другото с ногине. Приликите са, че и двете коцат фишо! :lol: :lol:

Хабер си нямаш..... Недей пиши глупости!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот marco_bailey » 06 фев 2017 14:08

Не го разбирам този спорт, признавам. Затова моля някой, който го чатка, да ми обясни възможно най-разбираемо защо в този мач няма нищо гнило?
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот rhaegar » 06 фев 2017 16:47

marco_bailey написа:Не го разбирам този спорт, признавам. Затова моля някой, който го чатка, да ми обясни възможно най-разбираемо защо в този мач няма нищо гнило?


Ако можеш да си представиш как Барселона обръща Севиля от 0:2 до 3:2, започвайки в 70-тата минута, без да има нещо гнило, значи ще разбереш и този мач. Ако не-не мога да помогна.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот Red_Neck » 06 фев 2017 17:31

rhaegar написа:
marco_bailey написа:Не го разбирам този спорт, признавам. Затова моля някой, който го чатка, да ми обясни възможно най-разбираемо защо в този мач няма нищо гнило?


Ако можеш да си представиш как Барселона обръща Севиля от 0:2 до 3:2, започвайки в 70-тата минута, без да има нещо гнило, значи ще разбереш и този мач. Ако не-не мога да помогна.

Не е точно така ;)

Първо, отборите са от ... по 53 човека, разделени в 3 формации - защита, нападение, специален отбор.
За всяко разиграване треньорът може да използва всеки играч (броя на смените е неограничен), на терена трябва да са по 11 играчи.
Импровизации почти няма - всички разигравания са предварително заучени схеми.
Коя схема да се използва решават главния треньор и съответния координатор (защитен и атакуващ, всеки със свой екип).
Очевидно не става с "хващане" на играчи (освен QB-то) или треньор.
Само най-големите звезди в НФЛ имат т.нар. "гарантирани заплати", т.е. във всеки момент от сезона играч може да бъде освободен.
QB-тата са най-важните играчи защото те разпределят топката във всяко нападение. Техните договори са винаги най-дълги и с най-много гарантирани пари, т.е. ... кой би рискувал 80-100 милионене договор и колко трябва да му предложиш за да го направи?
От друга страна, там лигата е изключително сурова в наказанията.
Пример: Предишният QB на Атланта, Майкъл Вик бе изгонен завинаги заради, ... участие в незаконни боеве с кучета!

... и последно, Супер Бол е мечта за всеки играч. Поради формата на шампионата, много трудно се стига до финалния мач и съответно много трудно се печели. Играчи, които имата СБ във визитката си играят за значително повече пари.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот saract » 06 фев 2017 17:51

Супер боул уговорен - е няма такъв булшит.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот rhaegar » 06 фев 2017 18:02

Опитах се да му го преведа на футболен език, като вероятност, съпоставяйки (доста относително) силата на отборите и съотношението фаворит/аутсайдер. Другите неща са ясни, но за хора, които се интересуват от спорта.

saract написа:Супер боул уговорен - е няма такъв булшит.


Хората си мислят, че всичко е уговорено, какво да ти кажа.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Archangel
Мнения: 54
Регистриран на: 10 апр 2010 14:17
Местоположение: Montana
Контакти:

Re: Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот Archangel » 06 фев 2017 18:20

Тези дни четох как Брейди е казал че ще играе още около 4-5 сезона(т.е. има шанс да си изпълни договора ако е във форма). Питсбърг Стийлърс имат една титла повече от Патс и предполагам идеята е да се вземе и този рекорд по титли. Но каквото и да реши Крал Брейди ще остане най великия куотърбек в историята на НФЛ.

Потребителски аватар
Archangel
Мнения: 54
Регистриран на: 10 апр 2010 14:17
Местоположение: Montana
Контакти:

Re: Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот Archangel » 06 фев 2017 18:21

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=lkXQb1vVqfU[/youtube]


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта