Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот saract » 23 яну 2017 14:53

Престои поредния Супербоул.Този път в Хюстън Тексас.Тази година се срещат два изключително качествени и равностойни отбори.Атланта Фалкънс срещу Ню Инглънд Пейтриътс.Фалкънс буквално унищожиха иначе солидния отбор на Грийн бей във финала на NFC.Добре смазаната машина на Пейтрътс пък се класира за Супербоул с убийствена лекота срещу Стийлърс.Иначе нападението на Фалкънс счупи всякакви рекорди а куотърбекът Мат Раян изглежда във формата на живота си.Но Пейтриътс са си Петриътс /доминиращата династия в НФЛ в последните 15 години/а младостта на част от титулярите на Фалкънс може да им изиграе лоша шега.Аз лично не се наемам с никаква прогноза макар че везните като че ли съвсем леко клонят ъкм великия Том Брейди и компания.Пети шампионски пръстен без съмнение би превърнал Брейди в нещо повече от легенда.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Супер боул 51.Фалкънс срещу Пейтриътс.

Мнениеот rhaegar » 23 яну 2017 17:17

За мен Патс са лек фаворит, главно заради опита им в подобни мачове. Но ще съм за Атланта и дано Райън не се пропука.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Супер боул 51.Фалкънс срещу Пейтриътс.

Мнениеот saract » 23 яну 2017 18:18

rhaegar написа:За мен Патс са лек фаворит, главно заради опита им в подобни мачове. Но ще съм за Атланта и дано Райън не се пропука.

Повече ме притеснява защитата на Фалкънс.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Супер боул 51.Фалкънс срещу Пейтриътс.

Мнениеот Red_Neck » 23 яну 2017 19:18

Снощи цяла нощ гледах и двата мача.
Атланта наистина прегазиха Грин Бей, но на Сирената половината отбор беше в лазарета.
Най-добрият им WR Джорди Нелсън игра със счупени ребра цял мач, а единственият им читав RB Тай Монтгомъри се контузи още при първия ръш и атаката на Грин Бей стана супер предсказуема.
Отделно, 5-6 основни защитника се контузиха в хода на мача.
т.е. победата на Атланта бе безспорна и брутална, но те играха срещу абсолютно обезкървен тим.

Патриотите рутинно смазаха Стийлърс в един малко по-равностоен мач на Фоксбъро. Очаквах по-сериозен отпор от Биг Бен и Ко, но явно безсънната нощ също помогна (някакъв малоумник задействал пожарната аларма в хотела на Питсбърг в малките часове и се наложила евакуация на целия хотел :) )

Според мен Бил Белачек и Том Брейди ще влязат в историята с пета титла, а Мат Райън ще разбере, че морето не е до колене! :)
... Брейди може би наистина е най-успелия QB в историята, но легендата от Фоксбъро е само една - чичо Бил! ;)
РЕСПЕКТ към единственият треньор в НФЛ, позволил си да отиде на среща с медиите преди Супербол 49 по ... джапанки :) :) :)

[offtopic][wrapimg=]http://nextimpulsesports.com/wp-content/uploads/2015/01/flip.jpg[/wrapimg][/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Archangel
Мнения: 54
Регистриран на: 10 апр 2010 14:17
Местоположение: Montana
Контакти:

Re: Супер боул 51.Фалкънс срещу Пейтриътс.

Мнениеот Archangel » 23 яну 2017 22:31

Red_Neck написа:Снощи цяла нощ гледах и двата мача.
Атланта наистина прегазиха Грин Бей, но на Сирената половината отбор беше в лазарета.
Най-добрият им WR Джорди Нелсън игра със счупени ребра цял мач, а единственият им читав RB Тай Монтгомъри се контузи още при първия ръш и атаката на Грин Бей стана супер предсказуема.
Отделно, 5-6 основни защитника се контузиха в хода на мача.
т.е. победата на Атланта бе безспорна и брутална, но те играха срещу абсолютно обезкървен тим.

Патриотите рутинно смазаха Стийлърс в един малко по-равностоен мач на Фоксбъро. Очаквах по-сериозен отпор от Биг Бен и Ко, но явно безсънната нощ също помогна (някакъв малоумник задействал пожарната аларма в хотела на Питсбърг в малките часове и се наложила евакуация на целия хотел :) )

Според мен Бил Белачек и Том Брейди ще влязат в историята с пета титла, а Мат Райън ще разбере, че морето не е до колене! :)
... Брейди може би наистина е най-успелия QB в историята, но легендата от Фоксбъро е само една - чичо Бил! ;)
РЕСПЕКТ към единственият треньор в НФЛ, позволил си да отиде на среща с медиите преди Супербол 49 по ... джапанки :) :) :)

[offtopic][wrapimg=]http://nextimpulsesports.com/wp-content/uploads/2015/01/flip.jpg[/wrapimg][/offtopic]


:) :) :) :)

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Супер боул 51.Фалкънс срещу Пейтриътс.

Мнениеот saract » 24 яну 2017 08:48

Беличек е голям треньор но без Том Брейди едва ли щеше да види пръстените.

Потребителски аватар
eMs1
Мнения: 1293
Регистриран на: 15 май 2008 16:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Супер боул 51.Фалкънс срещу Пейтриътс.

Мнениеот eMs1 » 24 яну 2017 08:54

За мен Патс имат предимство, НО все пак, един мач е, всичко може да се случи, Атланта имат много експлозивно нападение, ако поведат, както срещу Грийн Бей....знае ли се.
Аз ще съм за Атланта, но каквото и да става, надявам се на интересен мач.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Супер боул 51.Фалкънс срещу Пейтриътс.

Мнениеот saract » 24 яну 2017 09:22

Ако Роб Гронковски не беше контузен категорично щях да си заложа за бостънци.Защитата на Атланта е средна хубост и трудно би спряла връзката Брейди - Гронк.Но към настоящия момент Бенет е далеч от Гронк.Иначе трлбва да се изтъкне перфектната работа на офанзивния координатор на Фалкънс Кайл Шанахън /синът на легендата Майк Шанъхан/.Уникално нападение е изградил и искрено съжалявам че Днон Елауей не реши да заложи на него за новия сезон в Бронкос.Може би е решил че му е рано на 36 да бъде главен треньор.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Супер боул 51.Фалкънс срещу Пейтриътс.

Мнениеот Red_Neck » 24 яну 2017 09:32

saract написа:Беличек е голям треньор но без Том Брейди едва ли щеше да види пръстените.

:) Това няма как да знаем, но ..... аз пък си мисля, че е точно обратното ;)
Ето малко сухи факти:
- Чичо Бил има два шампионски пръстена, като defensive coordinator на Джайънтс през сезони 1986 и 1990, но Брейди няма пръстен без Бил ;) ;
- Том Брейди беше избран в Драфт 2000 от Патс чак в .... шестия рунд под номер 199!, т.е. не е бил срд най-обещаващите QB-та в лигата;
- чичо Бил налага Брейди за заместник на контузения Дрю Бледсоу през 2001;
- през 2001 (преди контузията си) Бледсоу подписва нов 10-годишен контракт с Патс за над 100 М, т.е. около него е трябвало да се гради отборът в дългосрочен план;
- въпреки огромния контракт на Бледсоу, чичо Бил го оставя резерва на Брейди и два шанс на Том да се превърне в това, което е днес (за протокола, тогава Брейди се е разписвал под мизерните 890К на сезон);
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Супер боул 51.Фалкънс срещу Пейтриътс.

Мнениеот saract » 24 яну 2017 09:45

Бледсоу беше просто един неудачник/не че беше лош куотърбек напротив/.С него Беличек и Патс нямаше да помиришат пръстените.Белиичек който си е хитра лисица го разбра това нещо.Даде шанс на Брейди навремето и това беше гросмайсторски ход.Иначе Беличек си е треньор от най висока класа няма спор.Пък и не само треньор.Не е тайна че този отбор на Пейтръитс е селектиран изцяло от него.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта