Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот paceto » 07 фев 2017 11:32

Red_Neck написа:Преди НФЛ вървеше по ESPN America, сега май нито един оператор не го предлага.
Иначе, играта е супер зрелище, но трябва малко... теоретична подготовка :)


Не го предлага, защото още през 2013 преустановиха излъчването си в Европа, а след това и в Америка. Остана си само ESPN, който се излъчва само в САЩ.

Казано простичко ESPN America вече не съществува като канал.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот rhaegar » 07 фев 2017 17:13

Диемите вместо да ми повтарят "класика от А група", Локо Пловдив-Берое от 2008г (примерно), могат да пробват един сезон да дават мач от 20:00 или 23:00 часа, всеки кръг. Според мен, ще се гледа не по-малко от тези в NBA по същото време. Да не говорим, че голям процент от баскетболните мачове са между по-слаби отбори в този часови пояс, а от NFL винаги могат да изберат по-интригуващ мач.
Притеснява ме обаче кой ще коментира и дали няма да се наложи да гледаме без звук.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот Red_Neck » 07 фев 2017 18:44

Васко Върбанов с малко подготовка ще е супер..... интересите са му сходни, а може и да пуска по малко жици при прекъсванията :)

НФЛ е скъп продукт. Нема как да стане.... :(
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Archangel
Мнения: 54
Регистриран на: 10 апр 2010 14:17
Местоположение: Montana
Контакти:

Re: Супер боул 51: Фалкънс - Пейтриътс - 28:34

Мнениеот Archangel » 08 фев 2017 01:16

Red_Neck написа:Васко Върбанов с малко подготовка ще е супер..... интересите са му сходни, а може и да пуска по малко жици при прекъсванията :)

НФЛ е скъп продукт. Нема как да стане.... :(



Тази година мача се предаваше по FOX. Можеше българския Фокс да го предават, както го излъчваха преди две години(ако не се лъжа). А за коментатор е ясно че освен Данчо Божинов няма друг подготвен коментатор. Няма нужда да ми обяснява някой аматьор че Левия Такъл е Ляв Нападател. :D


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта