Книгата на един Бог в снукъра...

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

lans22
Мнения: 65
Регистриран на: 11 авг 2015 20:03
Контакти:

Re: Книгата на един Бог в снукъра...

Мнениеот lans22 » 04 яну 2017 07:14

кое?
Ронито най-веуик играч?!?!?!?!?!? Откогатова?
Най-симпатичен на опростачената публика - това да. Въвел мода да се бъхтят топките баш кат у английскиот футбол - и това да.
ОБАЧЕ! ИГРАТА СЕ КАЗВА СНУКЪР, НЕ БРЕЙКБИЛДИНГ......
Мърфи уважава играта, Селби уважава игратау Хигинс и той.
РОНИТО НЕ!
НЕ МОЖ ДА БЪДЕ ВЕЛИК ИГРАЧ ТОЗИ, КОЙТО АКО ИГРАТА ТИ СЕ КСАЗВА ФУТБОЛ, ВЪВЕЖДА МОДА ДА СЕ ИГРАЕ С РЪЦЕ. ЧЕ ПО-ЗРЕЛИЩНО, ПО-ПРИЯТНО ЗА ОКОТО, ПО БЪРЗО ЗА ТЕЛЕВИЗИИТЕ. И МУ РЪКОПЛЯСКАТ И ВИКАТ - ТАКА ТРЕБВА ДА СЕ ИГРАЕ ТАЗ ИГРА.
НЕТ,НАЙН И НИХТ.
Ебдън, бавните играчи в защита, паяците на безумните затруднени положениа с щеки в ръце. те са ми критерий. Даже един Фу ти играе по-магично от Ронито, гледано през телевизоръ.
Гледайте си го, четете си го, не ми пречите.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32252
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Книгата на един Бог в снукъра...

Мнениеот 1914.1902 » 04 яну 2017 09:21

Марк Селби ми е любимец . ;)
Рони иначе е много велик играч :!: :)

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Книгата на един Бог в снукъра...

Мнениеот Drunken_Master » 04 яну 2017 10:10

Има една публична тайна относно Ракетата и тя е,че ако всичко в главата му беше наред,той вероятно щеше да е минал вече 10-тата си световна титла и 50 ранкинг,но може би тогава нямаше да е толкова интересно.Как се прави 147 само за 5 минути ? Как се вкарват само 146 и умишлено се вкарва розова,вместо черна в "знак на протест срещу ниските премии"...Общо-взето му е през щеката за максимумите и рекордите в този спорт.Мамка му,Рони отсъства година и половина от професионалният снукър,завърна се и стана световен шампион две години подред.Е извинявайте ама Стивън Хендри,дето е толкова по-дисциплинирания и по-сериозния от двамата и има 7 световни,докато наркоманът не игра сума ти време,300 пъти се отказва и има 5.Просто няма такова животно...Когато му тръгне играта и играе с желание,няма кой да го спре.Оттук нататък колкото и да го бият Рони (главно заради махмурлука и залаганията му), никога няма и да се доближат до унизителната гавра, която Ракетата им поднесе при последната си титла от Крусибъл, когато прегази конкуренцията в тренировъчно темпо и без никаква подготовка. Хейтърите, колкото и да си мучат, това беше уникална подигравка с конкуренцията, която никога повече няма да се повтори от друг играч, защото Рони е уникален и неповторим гений!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Как си обръснах главата в Шефийлд

Беше през 2005-а, бях на световния шампионат и играех много зле. Имах страхотен сезон преди това и спечелих 4 от общо 8 възможни тит¬ли. Но в Шефийлд като че ли не успявах да се справя с напрежението, както трябва. Чувствах се зле, слаб, унил и муден. Нищо не беше наред. Имаше клип с мен, който вървеше по телевизията заедно с резултатите и точките, погледнах се и си казах: „Ужас, виж се на какво приличаш!“. Косата ми беше дълга по това време. Казах на приятеля си Мики, по пря¬кор Кефала: „Вади бръснача и ме подстрижи първи номер!“. Кефала ми отвърна „Не ставай глупав“, но все пак го направи.
Отидох в залата, където трябваше да се проведе мачът на следващия ден, и си помислих, че сигурно ще ме вземат за луд - изглеждах така, все едно току-що са ми направили лоботомия. Кен Дохърти влезе, погледна ме веднъж, после втори път и сигурно се зачуди кой е този луд, когото са пуснали да играе там. Изглеждаше така, сякаш са освободили някой сериен убиец в Шефийлд.
Не беше добре.
Това беше годината, в която играх срещу Ебдън на четвъртфинали¬те, и той ме измъчи дотолкова, че да отстъпя. Направо си ме заведе в ста¬ята за мъчения. През по-голямата част от мача си седях на стола, свлечен към стената, с ръце над главата си. В други моменти просто си дъвчех пръстите, зъбех се или правех разни гримаси на Рей Риърдън. Бях тотално смачкан. Ебдън ме накара да се чеша по челото, докато потече кръв. Той ме съсипа. Бях облекчен, когато ме победи. Той направи брейк от 12 точки за 5 минути и 12 секунди. Седях си на стола и попитах един тип от публиката колко е часът. Той ми отвърна, че е около 11 на обяд. По¬мислих си: „О, не! Това ще продължи поне още 2-3 часа“. Сега вече знам какво е някой да те дави в стотици литри вода. Същото като лишаването от сън. Няма и частица съчувствие в Ебдън. За него това бе изкуството да побеждаваш, изкуството на спорта. Наричаме го Психо, защото много ни прилича на Антъни Пъркинс (актьора с главна роля в едноименния филм на Хичкок). Аз харесвам Ебо, като цяло е пич, но е мъчител от най-гадния възможен вид. Всеки си мислеше, че съм объркан и смутен от това, че за¬губих, но аз просто бях облекчен. Най-накрая свърши! Беше вече време за почивка.
Направих си прическата по средата на един от предишните мачове. Късметлия съм, че не се заколих, вместо просто да се обръсна. Толкова зле се чувствах. Леко се отървах. Играех толкова зле - по едно време го водех с 8:2 фрейма, но после сгафих и нещата се обърнаха. Ебдън направо ме премаза със своята игра. Не го виня - имаше жена и четири деца, за които да се грижи. И ако това бе единственият начин да спечели, така да е. Но аз определено трябваше да изляза и да се размажа след това.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 06 яну 2017 19:29

Любим цитат от книгата...
„С всичките ми демони, майка ми в затвора, баща ми в затвора, алкохола, наркотиците, децата, издръжката, поддържането на форма, маниите, обсебванията, депресиите – някак си между всички тези неща успях да спечеля четири световни титли, четири шампионата на Обединеното кралство и четири титли от мастърсите. Нямам идея как съм успял. Спечелил съм 24 ранкинг турнира, 10 от серията Premier League и повече от 50 общо. Въобще не е зле за развалина като мен!“.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта