Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот Alex » 04 дек 2016 02:43

insaneboy1 написа:
Alex написа:
LSFC 1914 написа:
samo_levski написа:шокираща развръзка :lol:

чудя се на тервел или на кубрат мача беше по-бутафорен :lol:


И двамата размазаха противниците си! Я ми кажи, а ти какво си постигнал за България в жалкия си живот?

Умри бе!

ебати аргумента умри бе :Д :Д

Ама то момчето, щото е много сбъркан индивид и мен ме е стах да не вземе да се възпроизведе и да трябва да му търпим и поколението... та за доброто на всички го казах :mrgreen:
[center]Изображение[/center]

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 04 дек 2016 06:51

От мазе в Младост 2 до върха.Биографията на Кобрата е като на ,,Просяка милионер''.Когато имаш възпитание,цел и характер успехите непременно ще дойдат.Беше в немилост като аматьор,скара се с Марин Димитров след като му каза истините за българският бокс.Гриша Ганчев го спонсорираше. за да не е лишен от нищо и го изкара от блатото наречено български спорт.Гордея се че Кубрат Пулев е българин.Спортист и човек за пример.В Берлин има хотел кръстен на него ,собственост на българин със същото име.Респект пред такива хора.Пожелавам на Кобрата две момчета като брат си ,а имената знам че ще са на български царе.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 дек 2016 07:51

1982 написа:
THE G.A.M.E написа:Е, нормално. :lol:
Мисля, че трябваше да изиграят поне още 1-2 рунда, но негрото рискуваше да се разпадне.


Негрото дойде да изкара някой долар за живота в Лас Вегас, излезе на ринга, с което си го гарантира и не се застоя дълго.
Някога наистина беше добър боксьор, но отдавна приключи с бокса, виж му тялото само, то говори достатъчно.

Аз донякъде одобрявам развитието на Пулев.
Да, срещу Кличко не му се получи, но нашият определено има качества.
Движи се добре на ринга, държи и на тежки удари, което е важно в тежките категории.
Да, вероятно никога няма да е от атрактивният тип боксьори, но тактически изглежда подготвен в повечето си мачове.
И все пак няма да е лошо поне веднъж в годината да се бие с някой, който минимум да е от неговата класа.

Мен ме дразни само гардът му "тип Тонг По" от "Кикбоксьорът". :lol:
Срещу ниски съперници и такива с къси ръце, е ОК.
Ама срещу вряли и кипяли в големият бокс, като Кличко, си е сериозен недостатък.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот GOLEADOR » 04 дек 2016 08:18

Това си беше шоу и нищо друго.Като такова беше перфектно,гайди,ямурлуци,харамийски колан и накрая "Притури се планината".За бокс малко може да се говори,факта,че боксовото шоу го направи Роки-Киро от Бразилия казва всичко.Ако Заурленд успеят да уредят мача за титлата да е в София ще ги призная за велики.Но не ми се вярва Джошуа или Кличко да се бият в България. ;)

Потребителски аватар
dzhambov
Мнения: 1220
Регистриран на: 03 мар 2011 16:58

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот dzhambov » 04 дек 2016 08:24

GOLEADOR написа:Това си беше шоу и нищо друго.Като такова беше перфектно,гайди,ямурлуци,харамийски колан и накрая "Притури се планината".За бокс малко може да се говори,факта,че боксовото шоу го направи Роки-Киро от Бразилия казва всичко.Ако Заурленд успеят да уредят мача за титлата да е в София ще ги призная за велики.Но не ми се вярва Джошуа или Кличко да се бият в България. ;)

И какво му хареса на бразилеца,абсолютен чувал.За кобрта, перфектна защита и много точни удари,новия му треньор върши добра работа.Ако не се беше отказал негрото до шестия рунд щеше да е в тежък нокаут.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот GOLEADOR » 04 дек 2016 08:29

dzhambov написа:
GOLEADOR написа:Това си беше шоу и нищо друго.Като такова беше перфектно,гайди,ямурлуци,харамийски колан и накрая "Притури се планината".За бокс малко може да се говори,факта,че боксовото шоу го направи Роки-Киро от Бразилия казва всичко.Ако Заурленд успеят да уредят мача за титлата да е в София ще ги призная за велики.Но не ми се вярва Джошуа или Кличко да се бият в България. ;)

И какво му хареса на бразилеца,абсолютен чувал.За кобрта, перфектна защита и много точни удари,новия му треньор върши добра работа.Ако не се беше отказал негрото до шестия рунд щеше да е в тежък нокаут.

Толкова бой изяде човечеца и въпреки това не падна,че няма как да не спечели симпатиите на публиката.За братя Пулеви нищо не мога да кажа,свършиха си работата перфектно.Но не трябва да си затваряме очите и пред факта,че съперниците бяха много лимитирани.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
dzhambov
Мнения: 1220
Регистриран на: 03 мар 2011 16:58

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот dzhambov » 04 дек 2016 08:42

За Тервел нормално да е лек противника,той сега прохожда в Профи бокса.За Питър не съм съгласен,че беше лек съпърник,жалко наистина,че се отказа,ако беше останал още 2-3 рунда и беше проснат както Кличко просна Кобрата щеше да е друго но...

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот Teo » 04 дек 2016 09:41

Кобрата, ако иска да стане световен шампион му трябват силни противници, а не дебели кръчмари като тоя!
Тоя имаше поне 20 кила излишна мазнина... нз, изобщо тренирал ли е за тоя мач или е просто на екскурзия?!
Тоя може и световен шампион да е бил, ама е свършил с бокса отдавна!
Бие се като некъв хамал... ако Кобрата беше рискувал малко повече още първия рунд тоя да е на земята.
@ Абсолютно ненужен мач... Джошуа е прекалено силен... :idea:
Не виждам просто как ще го победи... сега на 10 играе с Ерик Молина, само забележете разликите.
И като знаем защитата на Кобрата колко е добра, оня ако го нацели един път нашия няма стане!

И още нещо... Джошуа няма да му позволи на Кобрата да го победи на точки, оня ще търси нокаут първите 2-3 рунда!
@ Ако иска го бие на точки, трябва яко движение с краката както направи Фюри с Кличко и да държи нужната дистанция от това да получи некой мега чук в главата. Трябва да се подготвя от нова година здраво... много работа с краката и да усъвършенства защитата, иначе no chance момче.

Ако трябва да бъде честен, аз не бих искал да видя Кубрат срещу Джошуа.
@ Изхода от срещата е на 95% предсказуем!


За Тервел като първи мач, нормално беше тази прекалено голяма емоция, все пак е профи дебют и е важно да стартираш с победа без значение каква е!
Трябва бързо да се работи с него, че си е на възраст. Има що годе още 7-8 години силен бокс.
Лично според мен минимум 5 мача на година... и след 3-4 години да се пробва за световна титла, ако разбира се побеждава де.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот blue avalanche » 04 дек 2016 10:04

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:От мазе в Младост 2 до върха.Биографията на Кобрата е като на ,,Просяка милионер''.Когато имаш възпитание,цел и характер успехите непременно ще дойдат.Беше в немилост като аматьор,скара се с Марин Димитров след като му каза истините за българският бокс.Гриша Ганчев го спонсорираше. за да не е лишен от нищо и го изкара от блатото наречено български спорт.Гордея се че Кубрат Пулев е българин.Спортист и човек за пример.В Берлин има хотел кръстен на него ,собственост на българин със същото име.Респект пред такива хора.Пожелавам на Кобрата две момчета като брат си ,а имената знам че ще са на български царе.

Хотел "Кубрат Пулев"??????
Още по-голяма тъпня от това вчера.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот Teo » 04 дек 2016 10:11

puf-paf написа:Това е пародия на бокс.Дано да има мач със сериозен противник и там да покаже класа.


Не бе... това вчера беше зрелище! :lol:
@ Кобрата се излага като се бие с такива бидони.
На прага е отново да се бие за световна титла, а той подгрява с кръчмари по 130 кила, като 25 кила само излишна мазнина.
Питър, ако не се беше отказал 5 рунд щеше вече да му е свършил въздуха. :lol:


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта