Снукър

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот Middlesbrough » 27 апр 2017 13:16

Жалко за Рони , не успях да гледам много от мача , но явно Дин е бил по - добрият !
Дано Хигинс я вземе харесва ми играта му :mrgreen:
Селби все пак е фаворитът , а може и Дин , нищо не се знае :lol:


Офтопик:

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот Drunken_Master » 27 апр 2017 15:14

Middlesbrough написа:Жалко за Рони , не успях да гледам много от мача , но явно Дин е бил по - добрият !

Дин няма как да е бил по-добрият,просто Ракетата пак нямаше мотивация за игра.Дано да не е залагал,както се тръби през последните месеци.Ако се надъха и заиграе,както трябва,ще помете всичко...!
А относно "протестното 146",колкото и да отрича,и малките деца знаят,че го направи нарочно.Избута си розовата с кюбола и червената,като след това си я нагласи за стрелба.Да не говорим,че ако искаше толкова да направи 147,щеше да се пробва,така или иначе,да вкара черната...Тъй,че истината си я знаем ! Успех на Джон Хигинс - една друга голяма легенда в снукъра !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот JackPackage » 27 апр 2017 21:15

Моите хора Рони и Робо отпаднаха, така че оттук нататък нямам предпочитания за победител, ама да кажем че ще викам за Джон "Тери" Хигинс :lol:

Динг Донг повел на Селби, да видим дали ще издържи психически до края на турнира :roll:
Хигинс пада напоследък от Ястреба, ама мачовете им са в кратки формати - до 3/4 фрейма...и двамата сравнително лесно стигнаха до 1/2 финала, макар много да му е вързало с Магуайър след 9-9 :lol:

Жълтурко - Хигинс финал :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Снукър

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 апр 2017 13:55

И аз искам китаеца на финала.
Селбито немоем да го дишам. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


[rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Снукър

Мнениеот nghcvth » 28 апр 2017 14:42

Темпото във втората им сесия е умопомрачително. :oops:
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот Groucho » 29 апр 2017 00:38

Много качествена сесия направиха Динг и Селби, браво и на двамата.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот rhaegar » 29 апр 2017 20:29

Страхотен мач. 8-)
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот Groucho » 29 апр 2017 20:38

Много пропуски на Динг, Селби му остави достатъчно шансове. Дано Хигинс с тенджерата, ама едва ли ще се случи, ако шотланда остане на нивото, на което цъка с Бари.

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Снукър

Мнениеот nghcvth » 29 апр 2017 20:40

Страхотна драма и страхотен мач. Селби както винаги показа стоманени нерви, но и Дин се бори до края. Накрая ми стана леко жал за него. А ръкостискането им беше много дружелюбно. :mrgreen:

За другия мач ще кажа, че са надявам Бари скоро да не стига полуфинал в Крусибъл. Хигинс бе напът да му спести сесия с изключително посредствена игра от своя страна. За финала и аз съм към групата, подкрепяща Джон, но Селби е фаворитът.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Снукър

Мнениеот nghcvth » 01 май 2017 12:20

Много интересен първи ден. Хигинс беше значително по- добрият и пропусна да отвори голяма разлика. Селби никакъв го нямаше, специално сейфти играта му бе лоша, но се събуди в последните 3 фрейма и се върна в мача. Очертават се много интересни 2 сесии днес. Третата сесия може да завърже мача още повече.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта