Снукър

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот Drunken_Master » 13 мар 2017 20:21

Страхотен мач от Тръмп снощи,буквално го разпиля във втората сесия...А Ракетата ме уби от смях с тия оправдания за загубата от него - стягало му сакото...Пак се е ваксинирал май.Чакаме Световното и да видим как Рони О'Съливан ще ги размаже !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот Groucho » 20 апр 2017 00:06

Тръмп с мощна издънка.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот rhaegar » 20 апр 2017 00:13

Долната половина на схемата се отвори супер много, да видим кой ще се възползва.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Снукър

Мнениеот nghcvth » 20 апр 2017 15:34

А Тръмп преди турнира казал, че може да играе на ниво, което рядко се вижда тези дни и е доволен, че са го обявили за фаворит за турнира. :lol: :lol: :lol: Е, вчера след загубата от Рори обаче дори не присъствал на пресконференцията и сега ще отнесе глоба. :mrgreen:
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот Drunken_Master » 20 апр 2017 17:18

ШЕСТАТА ЧАКА !!!
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот JackPackage » 21 апр 2017 22:00

rhaegar написа:Долната половина на схемата се отвори супер много, да видим кой ще се възползва.

Хой за долната половина - там само статист ще извадят на финала. Горе 1/4 финалите се очертават Селби - Робо и Рони - Жълтурко, отдолу някакви боксьори - Хигинс, Магуайър или Бари би трябвало да е финалист отдолу, ама да видим де... Хигинс губи след първата сесия, а ако Бирмингама обърне Уилсън нищо чудно да избута той :roll: :?

Слагайте 1 лв на негъра - 201 коефицент имал :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот rhaegar » 22 апр 2017 00:19

Аз искам Уилсън да е.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот Groucho » 23 апр 2017 20:21

Алън с по-добри показатели във вкарването отпадна от Хигинс с четири фрейма разлика, при Сяо-мяо и Селби ситуацията е горе-долу същата. Рори тролна Тръмп и дим да го няма :lol:

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Снукър

Мнениеот nghcvth » 23 апр 2017 20:33

Китайците направиха изключителен мач, един от най- добрите за сезона. Яд ме е за отпадането на Лян, симпатизирам му още откакто изгря на сцената със самоубийствения си стил. Дано поне Дин не излезе като предварително обречен срещу О`Съливан, има своите шансове за успех. Очертават се много интересни четвъртфинали.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот Groucho » 25 апр 2017 01:05

Много интересен мач направиха Фу и Робъртсън. Русото щеше да счупи масата във 21-ия фрейм от напрежение.
Аз за пръв път виждам такава кръчмарска радост сред най-добрите :lol: Дано хонгконга отсрани и Селби.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта