La Vuelta 2016

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13809
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: La Vuelta 2016

Мнениеот Pichichi » 23 авг 2016 11:36

Здраво каране, Контадор вече изостава от другите фаворити!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: La Vuelta 2016

Мнениеот Warped » 23 авг 2016 13:58

До сега нищо не гледах все съм на работа за вуелтата :cry:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: La Vuelta 2016

Мнениеот rhaegar » 23 авг 2016 13:59

Е, рано е още. Но определено не изглежда във форма Контадор.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: La Vuelta 2016

Мнениеот nghcvth » 28 авг 2016 11:53

Хайде да поразчупим малко тишината.
Кинтана направо ги отвя на изкачването вчера. Винаги съм твърдял, че ако е в топ форма няма кой да го бие на баирите. Фрум се доближава до качествата му попринцип, но тук Скай не са особено силни и няма как да получава невероятната помощ, която му оказаха в Тур-а. Много е странно, че колумбиецът, въпреки трето място във Франция, беше посредствен на цялата обиколка, а изглежда за Вуелта-та е в прекрасно състояние.
Контадор се представи стабилно, Валверде и той, моят фаворит Чавес издъхна накрая. Но последните 2,5 км. бяха направо гавра с колоездачите, та те караха по над 5 минути километъра. Процентите бяха умопомрачителни.

Днес финишират пак на височина, този път втора категория:
Изображение
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: La Vuelta 2016

Мнениеот Warped » 29 авг 2016 09:08

nghcvth написа:Хайде да поразчупим малко тишината.
Кинтана направо ги отвя на изкачването вчера. Винаги съм твърдял, че ако е в топ форма няма кой да го бие на баирите. Фрум се доближава до качествата му попринцип, но тук Скай не са особено силни и няма как да получава невероятната помощ, която му оказаха в Тур-а. Много е странно, че колумбиецът, въпреки трето място във Франция, беше посредствен на цялата обиколка, а изглежда за Вуелта-та е в прекрасно състояние.
Контадор се представи стабилно, Валверде и той, моят фаворит Чавес издъхна накрая. Но последните 2,5 км. бяха направо гавра с колоездачите, та те караха по над 5 минути километъра. Процентите бяха умопомрачителни.

Днес финишират пак на височина, този път втора категория:
Изображение

Добър етап е бил. Явно ще изпусна цялата обиколка
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: La Vuelta 2016

Мнениеот nghcvth » 29 авг 2016 19:05

Кинтана им взе днес половин минута и спечели етапа, Фруум изостана в началото от всички фаворити, после като че ли се събуди, настигна ги и завърши трети. Утре е почивка, в сряда ще финишират на височина малко над 5 километра, но пак с някакви брутални проценти.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: La Vuelta 2016

Мнениеот boabbb » 09 сеп 2016 08:57

Кинтана води уверено, ако днеска издържи на бягането по часовник, ще спечели Вуелта-та 8-) 3:37 има пред Фрум, така че дано има крака и късмет :| Според коментаторите, само падане или малшанс може да го лиши от победата ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: La Vuelta 2016

Мнениеот rhaegar » 09 сеп 2016 09:43

Е, няма как да му направи чак такава разлика в часовника Фрум. Той си изпусна питомното с лошия ден и грешната тактика в етапа след кралския, няма какво да се случи повече, освен ако Кинтана не се пробие много, което не се вижда как ще стане, или не падне.

Сигурно са му били слаби хапчетата на Крис за Вуелтата.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: La Vuelta 2016

Мнениеот nghcvth » 09 сеп 2016 12:00

Просто Мовистар го извозиха на онзи етап, дето загуби 2:40. Радвам се за Кинтана, но щеше да е далеч по- интересно, ако разликата беше около минута преди днеска. А за днес, като гледам участниците, не виждам кой може да бие Фрум.
Иначе, добра Вуелта, много по- интересна от спънатото Джиро и скучния Тур.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: La Vuelta 2016

Мнениеот boabbb » 09 сеп 2016 13:30

nghcvth написа:Просто Мовистар го извозиха на онзи етап, дето загуби 2:40. Радвам се за Кинтана, но щеше да е далеч по- интересно, ако разликата беше около минута преди днеска. А за днес, като гледам участниците, не виждам кой може да бие Фрум.
Иначе, добра Вуелта, много по- интересна от спънатото Джиро и скучния Тур.


Тони Мартин, ако участва, иначе трудна работа ... Ама той не участва, сега видях :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта