Четвърт милион за злато в Рио

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Messi_fan
Мнения: 1741
Регистриран на: 14 мар 2014 12:34

Re: Четвърт милион за злато в Рио

Мнениеот Messi_fan » 31 юли 2016 14:40

Player написа:Със заповед от министъра на младежта и спорта Красен Кралев бяха утвърдени паричните премии за призови класирания на Олимпийските игри Рио 2016.
Злато - 250 000 лв.
Сребро - 200 000 лв.
Бронз - 150 000лв.
4-то място - 40 000 лв.
5-то място - 30 000лв.
6-то място - 20 000лв
7-мо място - 15 000лв.
8-мо място - 10 000лв.

Като една "богата" държава в която има "благоденствие" за голяма част от населението обявяваме тези хубави награди. Честито на евентуалните печеливши. А хората които опъват всеки ден докато грохнат на по 70 години, за да има кой да плаща данъци и да крепят държава на раменете си да пият по една студена вода.


Ей, мрънкало как пък все в чуждата паничка гледате. Как пък не ви писна все в на другите портфейлите да зяпате, а не виждате какви сте бедни обрани църковни мишки. Който не иска да грохне на по 70 години, да бе станал и той спортист, бе моето момче. Ама не са, нали. Тука с тая темичка пак правиш опитче да търсиш под вола теле.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22673
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Четвърт милион за злато в Рио

Мнениеот NOMER14 » 31 юли 2016 17:38

Най-голям шанс за медал има онова момиче от Търговище в стрелбата.

bluesupport
Мнения: 260
Регистриран на: 16 май 2008 15:56
Контакти:

Re: Четвърт милион за злато в Рио

Мнениеот bluesupport » 31 юли 2016 18:13

Напълно подкрепям! Не са само парите за медали, а и безбройните федерации, които държавата дотира, без да има никакви резултати насреща! Нищо против самите спортисти, но който иска да си практикува каквото и да било - да си търси спонсори. Ролята на държавата трябва да се ограничава до осигуряване на условия за спорт в училищата, ниверситетите и строеж на детски площадки. Ако построи зала или стадион, трябва да го отдава срещу адекватен наем, а не да го подарява на този или онзи, понеже видиш ли той нямал възможност. Ми, като нямаш възможност, ще си играеш на нивата.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23331
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Четвърт милион за злато в Рио

Мнениеот Thsmith » 31 юли 2016 18:20

iliev72 написа:
Player написа:Може ли някой да каже, колко е трудна стрелбата например и колко лишения има. На тези спортисти никой не им е длъжен за нещо. Всички работещи хора, като се трудят по цял ден до 70 години и накрая получават мизерна пенсия как е? А тези искат за десетина годинки в които им плащат всичко, като пътни, хотели, храна и получават известност и уважение искат да си щракат с пръсти после цял живот с парите за които хората буквално работят почти до смъртта си и нямат време да се рорадват на старините си. Да роботят спортистите след спорта, както всички други, като нямят пари. Колко човека трябва да работят за да изкарат парите на един спортист за един олимпийски цикъл и премиите му? Да се оправят сами.

Отиди на едно стрелбище и стреляй 8 часа и ще разбереш сам какво е ! Ще разбереш колко струва една тренировка и ще разбереш колко приятно 20г всеки ден да стреляш по 8 часа и да гониш резултати.

и да ги постигаш...

Иначе е адски тъпо сравнението с децата и как никой не им давал нищо за да си спортуват по цял ден, но на някой златен медалист му давали и това не било честно :lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Четвърт милион за злато в Рио

Мнениеот iliev72 » 31 юли 2016 18:29

bluesupport написа:Напълно подкрепям! Не са само парите за медали, а и безбройните федерации, които държавата дотира, без да има никакви резултати насреща! Нищо против самите спортисти, но който иска да си практикува каквото и да било - да си търси спонсори. Ролята на държавата трябва да се ограничава до осигуряване на условия за спорт в училищата, ниверситетите и строеж на детски площадки. Ако построи зала или стадион, трябва да го отдава срещу адекватен наем, а не да го подарява на този или онзи, понеже видиш ли той нямал възможност. Ми, като нямаш възможност, ще си играеш на нивата.

Много ми е интересно на кого ще даваш зала построена във Вършец ?! И това не е единствената такава зала или стадион която в последните 2-3г е построена в малък град/село.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Четвърт милион за злато в Рио

Мнениеот Player » 31 юли 2016 22:47

Messi_fan написа: Ей, мрънкало как пък все в чуждата паничка гледате. Как пък не ви писна все в на другите портфейлите да зяпате, а не виждате какви сте бедни обрани църковни мишки. Който не иска да грохне на по 70 години, да бе станал и той спортист, бе моето момче. Ама не са, нали. Тука с тая темичка пак правиш опитче да търсиш под вола теле.


Опит да се правиш на интересен ли правиш. Няма да ти се получи. Не гледам в нищо чуждо, а в моето. Държавните пари са и мои. Колко ще дава държавата е работа на всички, включително и на мен. Да си намират пари по всякакви начини. Държавата има много по-важни функции от това да храни неграмотници който по цял ден с нищо не допринасят за икономиката. Легендите и митовете, колко труд и лишения им струва - на някой друг. И ако всички са спортисти, как си я представяш държавата и един ден. Кой ще ти пусне тока например? Ама то за да се правиш на интересен трябва и акъл, който много е далеч от теб.

Messi_fan
Мнения: 1741
Регистриран на: 14 мар 2014 12:34

Re: Четвърт милион за злато в Рио

Мнениеот Messi_fan » 31 юли 2016 23:17

Player написа:
Messi_fan написа: Ей, мрънкало как пък все в чуждата паничка гледате. Как пък не ви писна все в на другите портфейлите да зяпате, а не виждате какви сте бедни обрани църковни мишки. Който не иска да грохне на по 70 години, да бе станал и той спортист, бе моето момче. Ама не са, нали. Тука с тая темичка пак правиш опитче да търсиш под вола теле.


Опит да се правиш на интересен ли правиш. Няма да ти се получи. Не гледам в нищо чуждо, а в моето. Държавните пари са и мои. Колко ще дава държавата е работа на всички, включително и на мен. Да си намират пари по всякакви начини. Държавата има много по-важни функции от това да храни неграмотници който по цял ден с нищо не допринасят за икономиката. Легендите и митовете, колко труд и лишения им струва - на някой друг. И ако всички са спортисти, как си я представяш държавата и един ден. Кой ще ти пусне тока например? Ама то за да се правиш на интересен трябва и акъл, който много е далеч от теб.


Ей момченце, не ми се прави много на голямата работа. Като е толкова лесно за спортистите защо не сте като тях. Станали братче 200 килограмови торби с л***а, ама иначе дават акъл. Срам и позор, срам и позор.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Четвърт милион за злато в Рио

Мнениеот Player » 31 юли 2016 23:25

Messi_fan написа: Ей момченце, не ми се прави много на голямата работа. Като е толкова лесно за спортистите защо не сте като тях. Станали братче 200 килограмови торби с л***а, ама иначе дават акъл. Срам и позор, срам и позор.


Ще си се правя на каквото искам - проблем? Работата ми е там, че си ми на два шамара и си в кома. Дали е голяма- сам си прецени ако можеш да мислиш и да смяташ.

Messi_fan
Мнения: 1741
Регистриран на: 14 мар 2014 12:34

Re: Четвърт милион за злато в Рио

Мнениеот Messi_fan » 01 авг 2016 00:19

Player написа:
Messi_fan написа: Ей момченце, не ми се прави много на голямата работа. Като е толкова лесно за спортистите защо не сте като тях. Станали братче 200 килограмови торби с л***а, ама иначе дават акъл. Срам и позор, срам и позор.


Ще си се правя на каквото искам - проблем? Работата ми е там, че си ми на два шамара и си в кома. Дали е голяма- сам си прецени ако можеш да мислиш и да смяташ.


Ще си се правиш, каквото ти се каже. Един шамар и си аут, момченце.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Четвърт милион за злато в Рио

Мнениеот ehh » 01 авг 2016 10:21

годе написа:
TodorT написа:Единствено от момичетата в худ. гимнастика очаквам злато. Навсякъде другаде ще е изненада. Даниел Асенов има шанс за медал според мен. Сестри Стоеви май са с тежък жребии, но могат да поднесат изненада. :roll: Спортът вече е бизнес. Четвърт милион за златен олимпийски медал не е нищо, навсякъде на друго място ще вземат много повече при евентуална титла. Тя понеже държавата им е предавала по време на подготовката, та сега и тези са много. Сутринта гледах как Митко Ценов трябва сам да си плаща здравни осигуровки :shock:

Ти па какъв фактор си в българския спорт, та очакваш, като че ли са ти длъжни лично? Аман от самозванци!

годе, не го играй трол. Има достатъчно във форума и без това.

Иначе, ТодорТ, в художествената гимнастика не очаквам да бъдем и в тройката. Това е Олимпиада, съдиите ще гледат с различни очи от някакви безброй Световни и Европейски.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 19 госта