Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот Warped » 22 юли 2016 16:34

boabbb написа:Точно Шубенков има перфектна техника и с нея ги бие, това не е като гладкото бягане за безакълните мангали ;) Толкова си гледал и ти, ама айде ...

Бе аз не само съм гледал , ами и 4 год. съм потичвал така леко :) :lol: :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот boabbb » 22 юли 2016 16:35

Warped написа:
boabbb написа:Точно Шубенков има перфектна техника и с нея ги бие, това не е като гладкото бягане за безакълните мангали ;) Толкова си гледал и ти, ама айде ...

Бе аз не само съм гледал , ами и 4 год. съм потичвал така леко :) :lol: :lol:

Мангалска дисциплина, или технична :?: Щото препятствията нямат нищо общо с дърводелщината :lol: На гладкото черните са си е*али мамата, айде Схипърс е някакво изключение сега ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот ivan56 » 22 юли 2016 16:38

Warped написа:
ivan56 написа:
boabbb написа:
THE G.A.M.E написа:Като спортен фен... Мисля че не е добре да се намаля класата на Олимпиадата по изкуствен начин.
Макар в Леката атлетика руснаците да не са кой-знае каква сила.
Все пак ще липсват някои големи имена, а от това страда спорта.

От друга страна... Ясно е, че допингът никога не си е отивал от Русия.
Друг е въпросът, че "само тях хващат"... Ами нямат авторитет и почти никой не ги уважава.
А защо е така, нека каже Путин.


Ами, аз не съм виждал Путин да бяга 110 с препятствия :lol: :lol: Ебати глупостта изтресе, Путин бил виновен, че нямат влияние в WADA :mrgreen: Дай по-сериозно малко ... Исинбаева и Шубенков са поне на 90% златни медалисти в Рио, ако ги допуснат, според мене :roll:


Що се смееш бе, какво от това което е написал Играта не е вярно, ебават се с Русия къде заслужено къде не, все едно е "Горна Волта" а тя гък не може да каже.Знаеш ли кога примерно ще накажат американци или германци за същите обвинения.

Te са наказвали........Абе въобще повече от 3 пъти дали сте гледали лека атлетика? А точно Шубенков най си личи колко взима. По скоро Исинбаева и Ухов при добра форма можеше да са за медал


Кога са наказвани американци или германци на олимпиада целят отбор да не се състезава, че ми стана интересно :? :?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот boabbb » 22 юли 2016 16:41

Знам за един американец, дето стана олимпийски шампион и на следващата година го наказаха 8 години на първа инстанция за химия - Джъстин Гатлин :| Не му взеха медала, сега пак си се състезава ... Да не си помислите нещо - аз съм за него в Рио на 100-те метра
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот Warped » 22 юли 2016 16:44

200 и 400 метра. неуспешно в края след като не влязох в НСА тогава :(
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот ivan56 » 22 юли 2016 16:51

boabbb написа:Знам за един американец, дето стана олимпийски шампион и на следващата година го наказаха 8 години на първа инстанция за химия - Джъстин Гатлин :| Не му взеха медала, сега пак си се състезава ... Да не си помислите нещо - аз съм за него в Рио на 100-те метра


Питам за цял отбор атлети от щатите и Германия, не за единични състезатели.Там е ясно.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот Warped » 22 юли 2016 17:47

Германци не целия но 90% отбора им е бил хванат през 88-ма мисля. А и други американци шампиони са хващани Гей и тн. Все си мисля че няма тенденция към Русия ето https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_d ... _athletics
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот diplomat » 22 юли 2016 17:52

boabbb написа:Знам за един американец, дето стана олимпийски шампион и на следващата година го наказаха 8 години на първа инстанция за химия - Джъстин Гатлин :| Не му взеха медала, сега пак си се състезава ... Да не си помислите нещо - аз съм за него в Рио на 100-те метра

Храниш яко американците, ама иначе си за Гатлин? :shock: :lol: Ямайците са най-лудите. 8-) Там от толкова трева сигурно вече с 3 бели дроба се раждат. :mrgreen:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот 1982 » 22 юли 2016 22:48

Баобаб-ът е пръв на амбразурата, стане ли дума за Россия. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 юли 2016 10:33

boabbb написа:
Ти какво предлагаш :?: Путин да окупира и други ли

Ами точно това е проблема на настояща Русия, че имат само една силна страна, и това е въоражението им.
Само че, респект и уважение не може да бъде постигнато с никаква сила и модерни оръжия, със сила само можеш да предизвикаш омраза, презрение и ответна защитна реакция.
Настояща Русия наистина е на път да бъде изолирана от по-голямата част от света, и за т'ва не са виновни, САЩ, НАТО, ЕС, Андромедианският съюз и т.н.
Да потърсят причината първо в себе си, тогава да гледат към евентуален външен заговор ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта