Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот boabbb » 25 юли 2016 11:37

Проблемът е, че не може да кажеш, че епруветките били с драскотини, следователно са подменени от дегизирания като водопроводчик мосю Льоклер :lol: :lol: Това звучи несериозно ... Оня смешник лорда е пътник, Нестле и Адидас вече ги отбичиха за рекламните договори ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15516
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот fcb_bg » 25 юли 2016 12:00

THE G.A.M.E написа:
fcb_bg написа:
Теб не те ли дразни, че WADA бори допинга, завява че руските състезатели не трябва да участват, а в същото време подкрепяше хванатата с допинг Степанова за участие в Рио, и ако не беше забраната на МОК, тя щеше да се състезава? Само защото е тяхна копелдачка. И искаш да вярвам на кирливци, които не дават обяснение как точно се манипулират пробите?

Слабо ме интересува тая работа с допинга... Още в Сидни мисля, като изпонавадиха нашите щангисти, стана ясно, че всичко е политика.
Както писах, да, има тенденция към Русия, но посочих и защо е т'ва отношение.
Аз съм просто наблюдател и не ми се дават оценки, кое е правилно и кое - не.

Ама готините да са все в Русия, а другите незнайно защо, все ги гледат накриво и с подозрение... Нещо не ми се връзва.

Ами писна ми бе,пич тая атака срещу Русия за щяло и нещяло. Със, без доказателства, айде медийни бухалки. За корупцията във ФИФА ги нарочиха, после мелодоният не отговарял на критерия за американски марули, които е редно да приемат атлетите, после допинг скандала .Що не си ебат майката малко и да се спрат да си врат гагата насякъде тия педеруги мръсни. Виж им само изборния процес какви лайна е, ама инак са най-белите и най-расата с най-евроатлантизма и ценностни устои и требва да сме равнис по тех и викат ей там е диктатура, ей там е малка демокрация, ей там требва да дойде друг на власт. Как да не ги мрази човек тия наследници на неблагодарни убийци и затворници?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
GA_ veliki
Мнения: 2798
Регистриран на: 21 апр 2013 18:42
Skype: aхaaa
Местоположение: Коньовица
Контакти:

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот GA_ veliki » 26 юли 2016 18:52

fcb_bg написа:Ами писна ми бе,пич тая атака срещу Русия за щяло и нещяло. Със, без доказателства, айде медийни бухалки. За корупцията във ФИФА ги нарочиха, после мелодоният не отговарял на критерия за американски марули, които е редно да приемат атлетите, после допинг скандала .Що не си ебат майката малко и да се спрат да си врат гагата насякъде тия педеруги мръсни. Виж им само изборния процес какви лайна е, ама инак са най-белите и най-расата с най-евроатлантизма и ценностни устои и требва да сме равнис по тех и викат ей там е диктатура, ей там е малка демокрация, ей там требва да дойде друг на власт. Как да не ги мрази човек тия наследници на неблагодарни убийци и затворници?

​Рухна Потьомкинската кула на съветския спорт
Йеремиев плач, който слушаме десетилетия. „Невинните” съветски и руски спортисти все стават жертви на гнилия Запад и особено на „американския империализъм”, който командва и политиката, и „агресивния блок НАТО”, и олимпийското движение. А те целите са в бяло.
Измамата бе разкрита случайно
от избягалия в САЩ бивш началник на московската антидопингова лаборатория д-р Григорий Родченков. В интервю пред „Ню Йорк таймс” лекарят разкрива цялата държавна програма за фабрикуване на допинг-шампиони под руски флаг. Ченгетата от КГБ (сега ФСБ) след продължителни усилия успяват да намерят начин да отварят шишенцата с истинските проби за допинг, взети от спортистите веднага след състезанието, и да ги заменят с чиста урина, дадена предварително от кандидатите за шампиони месеци преди олимпиадата. Така са били подменени около сто проби на елитни руски зимни състезатели.
Като в пошъл гангстерски филм по тъмна доба, през дупка в стената, рицарите с „хладен ум, чисти ръце и горещо сърце” са подреждали фалшивите проби в заключеното и запечатано помещение при останалите шишенца с урина.
Родченков си признава, че лично е разработил три вида забранени стимуланти, които е давал на руските спортисти в смес с алкохол. За дамите е добавял ароматен коняк, а за мъжете – уиски.
Но след олимпиадата в Сочи неочаквано започват да измират служители на московската антидопингова лаборатория. Скоропостижно си отиват от инфоркт. Като цар Борис III. Като Георги Марков. Като кой ли не, покосен от рициновата отрова, създадена в лабораториите на КГБ в началото на 30-те години на миналия век.
След втората загадъчна смърт д-р Родченков усеща сянката на КГБ и на отровните му инжекции около сънната си артерия и бяга в омразната Америка

Фактор
Като си в партер, а се правиш на велик, го отнасяш обикновено
Не с гняв, със смях се убива..
Това е спортен форум на "Гонг", един от най-уважаваните в България... :lol:
Това, че не обичам сащ не значи,че обичам путин
"Люлека ми замириса"

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот boabbb » 27 юли 2016 09:32

И какво ми казваш с тая статия - уличен в незаконни действия доктор бяга от Русия и издава уникалния план на КГБ да подменят допинг проби през дупка в стената :shock: :shock: Все си мисля, че имаш нещо в главата, ама може и да се бъркам ... Ако службите правят нещо, те го правят професионално, влизат си през вратата и си вършат работа - не се залъгвай :!: Цялата история звучи много, ама много скалъпена :!: Сега Исинбаева и другите атлети, които никога не са давали положителни проби, но са спряни от Рио, ще дръпнат на ИААФ по едно дело в Страсбург и ще им е*ат майката - това го запомнете, че съм го казал. Тука се нарушава основен принцип в правото, на който се основават човешките права, а именно презумцията за невинност
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
GA_ veliki
Мнения: 2798
Регистриран на: 21 апр 2013 18:42
Skype: aхaaa
Местоположение: Коньовица
Контакти:

Re: Арбитражният съд потвърди: Без руски атлети в Рио

Мнениеот GA_ veliki » 27 юли 2016 20:14

boabbb написа:И какво ми казваш с тая статия - уличен в незаконни действия доктор бяга от Русия и издава уникалния план на КГБ да подменят допинг проби през дупка в стената :shock: :shock: Все си мисля, че имаш нещо в главата, ама може и да се бъркам ... Ако службите правят нещо, те го правят професионално, влизат си през вратата и си вършат работа - не се залъгвай :!: Цялата история звучи много, ама много скалъпена :!: Сега Исинбаева и другите атлети, които никога не са давали положителни проби, но са спряни от Рио, ще дръпнат на ИААФ по едно дело в Страсбург и ще им е*ат майката - това го запомнете, че съм го казал. Тука се нарушава основен принцип в правото, на който се основават човешките права, а именно презумцията за невинност

Аз не казвам нищо, пускам част от статията с линк, и кратък но съдържателен коментар :lol: Toчно, човека бяга от страх и се разприказва.Неприятни неща за руснаците, но верни или не не съм аз, който ще прецени.Има си компетентни хора за това.Показателно е, че рашките реваха само за да отбият номера и се снишиха.
Няма да се заяждам и да посочвам други примери, при които рашките реваха, реваха и се снишиха...
А за това в главата спокс, всеки човек бърка :lol:
Не с гняв, със смях се убива..
Това е спортен форум на "Гонг", един от най-уважаваните в България... :lol:
Това, че не обичам сащ не значи,че обичам путин
"Люлека ми замириса"

toristo
Мнения: 288
Регистриран на: 30 мар 2015 12:41
Контакти:

Поредният бисер на Виталий Мутко

Мнениеот toristo » 19 яну 2017 17:28

Вицепремиерът и бивш министър на спорта на Русия Виталий Мутко намери обяснение за наличието на мъжки ДНК в пробите на две руски хокеистки на олимпийските игри в Сочи през 2014 г.

Според него мъжката ДНК може да бъде открита в женската допинг проба до пет дни след секс.

"При нас няма спортисти, които да са изчезнали от хоризонта и които да разказват за някакви специални програми, коктейли - това са глупости. Не трябва да има двойни стандарти", заяви Мутко пред журналисти, цитиран от "Р-Спорт".

"Може някой да целуне момиче, която преди това да е приела наркотик. И после този спортист, чието име няма да споменавам, го пускат. А нашия го наказват. Или ДНК. Знаете ли, че ако се занимаваш със секс, след пет дни могат да намерят мъжка ДНК в пробата. Има много такива фактори", добави той.

Мутко визира случая с канадския състезател в овчарския скок Шон Барбър, който преди олимпиадата в Рио даде положителна проба за кокаин. Той беше допуснат до участие в игрите, след като обясни, че наркотикът може да е попаднал след целувка със случайна позната, с която прекарал нощта преди теста за допинг.

Подобна защитна теза изказа през 2009 г. френският тенисист Ришар Гаске, който твърдеше, че кокаинът е попаднал в организма му след целуване с жена в нощен клуб в Маями.

Бившият вицепрезидент на Световната антидопингова агенция (WADA) Арне Люнгвист веднага контрира Мутко, като заяви, че не може да се открие мъжка ДНК и хормони в женска проба заради секс.

"Всъщност това не е така. ДНК на всеки човек е един много личен показател и няма кака да се сподели по време на сексуални отношения. Затова твърдо заявявам, че подобно обяснение не е реално", каза той пред вестник "Експресен".

Отделно Мутко заяви, че цепнатините в обвивките на пробите на руските олимпийци в Сочи не означават, че те са манипулирани.

В доклада на Ричард Макларън за нуждите на WADA се казваше, че пробите на редица руски олимпийци в Сочи са били манипулирани или директно подменени.

http://www.dnevnik.bg/sport/2017/01/19/2902699_mutko_mujkata_dnk_v_probite_na_hokeistkite_ot_sochi/?p=0#addcomment

Този е уникален, сигурно никой не е очаквал точно такова оправдание :lol:
Не мога да си обясня причината Путин да държи подобни кретени на висши постове.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта