Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот iliev72 » 10 май 2016 00:05

futbolqga написа:
iliev72 написа:
futbolqga написа:Усещам, о прости ми съфорумецо. Харесва ми, че вече започваш да разбираш истината и да сравняваш Тайсън с боксьори от неговата категория, като Макбрайт и Уилямс.

Остана само да разбереш и кои бяха истински големите боксьори в онези години и ще считам работата си по ограмотяването ти за завършена. Опитай се да предположиш, а аз ще ти подсказвам! Давай, не се тревожи, че ще се изложиш. Това вече отдавна го направи.

Пази боже сляпо да прогледа :lol: :lol: :lol: Вари го , печи го лузъра си остава лузър :lol: :lol: :lol:

Колегата горе ти го е обяснил, като за идиот. Ако не можеш да го схванеш - загубена кауза си, момче. Нямам какво повече да добавя ;)

[offtopic]Акъл от лузъри и помияри не ми трябва ![/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот boabbb » 10 май 2016 09:16

1982 написа:Сега в Москва предстои интересен двубой.


Поветкин има сериозни проблеми срещу по-високи съперници ( 1.88 срещи 2.01 ), отделно, че домакинския фактор ще му е по-скоро проблем, отколкото предимство :| Шансовете за мен са 70%-30% за американеца ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот 1982 » 10 май 2016 11:52

Да, с Кличко домакинският фактор нещо май му беше повече в тежест.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот River Plate » 10 май 2016 13:46

boabbb написа:
1982 написа:Сега в Москва предстои интересен двубой.


Поветкин има сериозни проблеми срещу по-високи съперници ( 1.88 срещи 2.01 ), отделно, че домакинския фактор ще му е по-скоро проблем, отколкото предимство :| Шансовете за мен са 70%-30% за американеца ...


Този мач заслужава отделна тема.
Иначе аз очаквам победа за Уайлдър, въпреки че е по-слабият като боксьор. Просто физиката ще изиграе своята роля. Освен базовата разлика в ръста, рийча на Уайлдър е 211 cm, а на поветкин 193 cm (18 cm разлика), което е огромна разлика и означава, че Уайлдър ако му бяга по ринга Саша няма да има особени шансове.
Шансът на руснака е да се бие агресивно, на серии и да търси постоянно контакт.
Все пак като техника Поветкин го превъзхожда и то няколко пъти. Аз залагам на победа Уайлдър, а нокаутът който направи на Шпилка януари месец убеди и най-големите скептици в класата му.
При 35 победи с нокаут, не би било пресилено и да направя прогноза за нокаут насред Москва.
За мен шансовете също са 70:30 или по-скоро 65:35.
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот pomiqr272 » 10 май 2016 18:18

Няма по-голям лузър от Майк Тайсън, освен Коко Тайсъна. Доказан факт.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта