Фюри срещу Кличко на 9 юли в Манчестър

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Фюри срещу Кличко на 9 юли в Манчестър

Мнениеот dindan » 08 апр 2016 21:26

Изображение
Треньорът и чичо на световния шампион по бокс в тежка категория Тайсън Фюри - Питър разкри, че срещата-реванш между неговия възпитаник и Владимир Кличко ще се състои на 9 юли в Манчестър.

Той използва социалната мрежа Twitter, за да съобщи новината, като допълни, че официалното обявяване на датата и мястото на дългоочакваната среща ще се състои по-късно днес.

Тайсън Фюри детронира Владимир Кличко от трона в тежка категория в края на ноември миналата година в Дюселдорф, като това бе първа загуба на украинеца от 11 години.

Източник:Казаха го по телевизора
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Фюри срещу Кличко на 9 юли в Манчестър

Мнениеот sin4ec » 08 апр 2016 21:31

Тоя Фюри му тресвам една тупаница в брадата и е готов ******. Докато се освести и ме подгони, съм се шмугнал в близкия сокак, където го чакат двама авери с АК-47. Край на сцената... :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Фюри срещу Кличко на 9 юли в Манчестър

Мнениеот Teo » 08 апр 2016 21:39

sin4ec написа:Тоя Фюри му тресвам една тупаница в брадата и е готов ******. Докато се освести и ме подгони, съм се шмугнал в близкия сокак, където го чакат двама авери с АК-47. Край на сцената... :)


:lol:

Иначе за двубоя мисля, че тоя път на Фюри няма да му е толкова комфортно като предния мач, но ще победи отново!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17407
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Фюри срещу Кличко на 9 юли в Манчестър

Мнениеот slash1912 » 08 апр 2016 22:13

Време му е на Кличко да окачва ръкавиците.Никой не е вечен на тоя свят,неговото царуване свърши.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Leeroy
Мнения: 303
Регистриран на: 28 апр 2014 14:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фюри срещу Кличко на 9 юли в Манчестър

Мнениеот Leeroy » 09 апр 2016 10:57

Искам Фюрито да смачка Кличко, но прогнозата ми е за победа на Кличко. Просто Кличко е много по-опитен и няма да подцени този път мачът.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Фюри срещу Кличко на 9 юли в Манчестър

Мнениеот dreben23 » 10 апр 2016 03:27

Не успявам да разбера засега надменен ли е Фюри или просто си знае възможностите какви са му. Ако е първото, може да си изпати от първия срещнат. Да не говорим, че тактиката му с "паркинсона" може да не мине втори път, ей тей като си криви всеки път врато, знаеш ли къв шип може да си докара и повече няма да си го изправи в правилната посока. :lol: Ако е второто и си познава истинските възможности, мога само да му се възхищавам на куража. Все още не мога да го преценя, но младостта може да се окаже и порок. Да не говорим, че има една нотка на съмнение за договорка още от първия мач, че какво ще им попречи да я повторят и във втория и Клинчко да си върне титлата примерно с нокаут в трети рунд! Притеснява ме и отношението на фенове и съперници освен това, които твърдят, че вече е съвсем бита карта. Ако трябваше да си залагам парите дет ги немам, бих ги сложил за победа на Кличко, не за Фюри. С мисълта, че действително може да е имало договорка и пак да извъртят същия номер (приказката за вълка и козината я знаете), а и си спомням си добре мача, украинецът почти нищо не желаеше да му предложи като "лек" за шиповете. Сега очаквам пак някой наркотрафикант да ми рече, че и от бокс си нямам понятие, ама сигурно аз като съм гледал Серафим Тодоров татко му е пикал вместо него в гащите. Като цяло общата ми култура и в спорта е доста голяма, а специално в този днешен театрален свръхтото спорт не бих съдил нито едно изказване като моето. Много хора винаги ще ги боли, че друг знае и може повече, но аз като събирах флагчетата на отделните страни по света из Олимпиадите и мама му е пикала вместо него там по вотре. Освен това съм спортувал три вида спорт- футбол, лека атлетика - троен скок и бегане. Ако не му се верва, вика ме на некое стадионче, дърпам му един спринт с дългите ноги и да носи само хронометър. Ей тей, както не съм в никава форма и ще му го дръпнем тоя спринт пак без проблем.
[offtopic]Само брат ми бегаше по-бързо от мен, ама той и издръжливост можеше, а аз залагах на спринта основно, че пиех много вода и ме боли под лъжичката при продължително тичане. Дори като тренирах футболчето и покривах норматива с първо време на спринта на 200 м, не можех да го преваря по магистралата. Верно, след двучасовите си тренировки примерно, но не можах. Машинка е. По принцип неговият спорт беше щангите, но и тичаше буквално с темпото на козите. Навремето имахме две козлета и браточката и майка търчаха 30-40 км с техното темпо ей, шашваш като видиш такова нещо. Мда, спортно семейство- майка и тя търчеше страшно много, освен това като дете е карала ски, има и една първа награда за девойки, ама едно време спортните постижения не са били от чак такъв интерес, колкото да те пишат в некой вестник и да си запазиш некоя изрезка. А браточката е будала, нищо чудно да сме си имали и некакъв по-добър бегач от Юсеин Болт българин и то да ни е вкъщи, ама човек като не знае и се чуди и мае накъде да потегли- така става. Мен ме оставяше на 30-40 метра, а аз си бегах доста бързичко, ама съм и по-висок малко от него и ногите по-дълги, но и това не ми помогна- аз правим една крачка, той някви ситни ама ги режеше по много. Трябваше поне на едно Републиканско да се пробва, ама и едно време си бяха доста шибани времената и людете не знаеха какво да правят с таланта си. Пак се отплеснах некъде си. Но, да, миш-маш си беше спорта вкъщи, затова сигурно ме привлече и толкова всеки един спорт. Всека Олимпиада, всеко световно или европейско зяпах ли зяпах.Ся бих гледал Олимпиади, само ако имаме и сериозно българско участие някога. Ски гледах непрекъснато, но Алберто Томба просто беше велик и не може да не почнеш да харесваш и този спорт, биатлонът пък е един от най-красивите спортове и нищо не пропуска, а вие само ми пишете глупости колко съм първосигнален бил, де да можехте да си прочетете заучените фрази и простащините, а на всичко отгоре и все още твърде малки познания такива образи имат в областта на спорта. Е, спрямо мен винаги ще са им недостатъчни, но нека мерят сили с някой от своя черга си първо, тогава може да се пробват и с баце им Таско. От бегасчите в атлетиката любимец ми беше Майкъл Джонсън, а при мотоциклетистите в клас до 500 куб. - Майкъл Дуън от екипа на Хонда. Абе навсякъде, във всеки спортчек, си избирах и най-качествените спортисти и отбори смея да твърдя, ех, едно време имахме спорт и в България, ама после пустия кокал само льо го дельот, аз не знам как и толкова имат мерак людете да спортуват и постигат. Те са си за възхищение направо! Нема ви разказвам повече автобиография, ама е по-добре да се знае кой с кого баш не бива да се роши- нито за спорт, нито за наука. Залозите не ми се отдават, признавам си, нещо не мога да си началъмя с ино левче точните 6 мача от 10-те познати примерно, но пък познавам най-много мач от всеки друг хомо сапиенс. И то щото ги мисля с неколко хода напреш - шах не ми се отдава, просто нямам толкова нерви и търпение, колкото и добре да ги местя пешките. На баскет жулех яко тройки и от центъра, подкошието обаче се излагаме кифла. В шаха в най-добрия случай до пат мога да докарам нещата ако съперника ми дава фигури и си ги разменяме- оти да не. Но там съм по-зле и то заради сприхавия характер. Айде добрютро, пък аз ще легам.. :)[/offtopic] :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта