Тема за фитнес - упражнения, режими, добавки и т.н.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24532
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за фитнес - упражнения, режими, добавки и т.н.

Мнениеот boabbb » 11 фев 2016 13:38

По въпроса за NO Xplode - и аз се замислям да пробвам с малката опаковка с 12 дози :roll: Лошото е, че има креатин, а от него задържаш вода. Аз сега чистя с Animal Cuts и не ми се иска да качвам изобщо :lol: Ша видиме ... Между другото, преди да минеш на сериозни работи, може да пробваш Animal M-Stack - било трепач, леко анаболно действие има 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Makarona87
Мнения: 326
Регистриран на: 01 яну 2015 20:28
Контакти:

Re: Тема за фитнес - упражнения, режими, добавки и т.н.

Мнениеот Makarona87 » 11 фев 2016 14:12

Най-добрият фитнес- мятане на чували цимент по 25 или по 50кг. Там не ти трябват добавки, че накрая на деня и пари ще ти дадат !

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23218
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тема за фитнес - упражнения, режими, добавки и т.н.

Мнениеот W84me » 11 фев 2016 15:58

boabbb написа:По въпроса за NO Xplode - и аз се замислям да пробвам с малката опаковка с 12 дози :roll: Лошото е, че има креатин, а от него задържаш вода. Аз сега чистя с Animal Cuts и не ми се иска да качвам изобщо :lol: Ша видиме ... Между другото, преди да минеш на сериозни работи, може да пробваш Animal M-Stack - било трепач, леко анаболно действие има 8-)

Стига с тия митове, че задържането на вода е лошо нещо. Задържането на "вода" в мускула е хубаво нещо. С тази "вода" идват хранителни вещества, аминокиселини и т.н. които подхранват мускула. Иначе аз пия креатин от 1 година без почивка и нито съм задържал вода, нито съм умрял, нито съм усетил някакъв ефект, освен леко подобрено възстановяване, каквото е основното действие на креатина. Всеки предтренировъчен продукт съдържа креатин, това не е лошо. М-стака ще го пробвам още в края на месеца.

П.п : От креатина няма да качиш килограми, за това се иска ядене.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24532
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за фитнес - упражнения, режими, добавки и т.н.

Мнениеот boabbb » 11 фев 2016 16:08

Ще кажеш как е М-стака, щото брат ми мисли скоро да го взима :roll: Слушам само суперлативи за него до сега, както и за pack-a, обаче в pack-a са само витамини и пикаеш всеки ден в различен цвят :mrgreen: Има безкреатинови бустери - FA Xtreme Napalm съм взимал. Пиеш и след 25-30 минути максимум бета-аланина те удара като парен чук и ти изтръпват уши, нос и все живо :lol: Много дива добавка е напалма. Ще видиме - първо може да пробвам NO Xplode, а след това Assault или има едно Hemo Rage Ultraconcentrate :roll: А иначе сега съм на бърнър + хранителен режим ( без въглехидрати след закуска ) и има резултат. Трябва първо да чистя, щото ако помпам още от това положение, ръката ми ще мине 50 сантима и няма да мога да се почеша :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Тема за фитнес - упражнения, режими, добавки и т.н.

Мнениеот Вал » 11 фев 2016 17:34

Не знам какво гълтате ама гледам 16 годишни след 1-2 години имат мускулатура на 45 годишни чичковци. Едни други жилки по лостовете, няправо да ги вземат в националния отбор. Ако си по-едър, намери си някой друг свестен спорт за бързина, ама не си вкарвай тези лайна.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Тема за фитнес - упражнения, режими, добавки и т.н.

Мнениеот Der Führer » 11 фев 2016 19:31

boabbb написа:
W84me написа:
boabbb написа:
W84me написа:Не се мъчи, бобе, не е за тебе тая работа.


Ти кажи CellZoom-a как действа, не давай акъл :lol: Чудя се какъв да си взема :roll: Да не си минал вече на дека :lol: :lol:

На стромба от април :mrgreen:

Почваш :? Или от миналия април не си спрял :lol: Принципно, април-май е времето за подобни работи ... Не съм сигурен дали хаповете са много добре като вариант :? Тука всички химици ми хвалят инжекциона - Винстрол, то е пак стромба, ама боцаш ... Да рабирам, че нямаш нужда да качваш :?:

Има защо да хвалят инжекционните форми . Защото имаш само активна съставка и разворител . При хаповете имаш стабилизатори , втвърдители оцветители и тем подобни глупости .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Тема за фитнес - упражнения, режими, добавки и т.н.

Мнениеот Der Führer » 11 фев 2016 20:12

boabbb написа:Е-е, стига са, ако не си над 1,90 :? Може да станеш 105-110, ама постепенно, за да качиш чисто, а не мазньоч :lol: Винстрол + анавар се прави цикъл за покачване на мускулна маса. Излиза скъпичко и трябва да ядеш здраво ... Един съвет, пък ти ако искаш ме слушай - никой не е минал със само 1 цикъл :!: След спирането ги удря умората и свиват перките яко :| Най-хубаво е да не почваш с грубите неща, щото трудно се спира ...

Винстрол + дека е по-добрия вариант за мен . Дали "качваш чисто" , зависи основно от това какъв "строителен материал" ползваш . И при чистене и при качване основното е диетата . Ако освен белтъчините приемаш с храната и лоши въглехидрати и мазнини , нормално е да замазнееш ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Тема за фитнес - упражнения, режими, добавки и т.н.

Мнениеот 7 е добро число » 11 фев 2016 21:56

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=G5H9V--jJNg[/youtube]

:mrgreen:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: Тема за фитнес - упражнения, режими, добавки и т.н.

Мнениеот Rofles » 11 фев 2016 23:08

Тренирам близо от 3 години като през това време имаше кратък период, в който пиех креатин и бустер. Честно да Ви кажа.. ходете, тренирайте, но в никакъв случай не взимайте добавки. Хора, това което е смесено в мазето от разни глупости.. не е естествено. Не съм супер здрав, но съм доволен от фигурата си и я поддържам. Яжте здравословно, поне доколкото бюджета позволява, тренирайте редовно - това е целият номер. В крайна сметка ставал съм свидетел на хора, които пият креатин и какво ли още не, но в момента, в който спрат за малко по-дълъг период направо се стопяват. Затова отговора ми е много прост - не ви трябват добавки, за да изглеждате добре, това е !
По-добре да си сваря 3-4 яйца, 1 кофичка кисело мляко, портокали, ябълки, банани, отколкото да думна 2 лъжици креатин, да се напомпам и да се мисля за много здрав.
Изображение[/center]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23218
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тема за фитнес - упражнения, режими, добавки и т.н.

Мнениеот W84me » 12 фев 2016 00:01

Rofles написа:Тренирам близо от 3 години като през това време имаше кратък период, в който пиех креатин и бустер. Честно да Ви кажа.. ходете, тренирайте, но в никакъв случай не взимайте добавки. Хора, това което е смесено в мазето от разни глупости.. не е естествено. Не съм супер здрав, но съм доволен от фигурата си и я поддържам. Яжте здравословно, поне доколкото бюджета позволява, тренирайте редовно - това е целият номер. В крайна сметка ставал съм свидетел на хора, които пият креатин и какво ли още не, но в момента, в който спрат за малко по-дълъг период направо се стопяват. Затова отговора ми е много прост - не ви трябват добавки, за да изглеждате добре, това е !
По-добре да си сваря 3-4 яйца, 1 кофичка кисело мляко, портокали, ябълки, банани, отколкото да думна 2 лъжици креатин, да се напомпам и да се мисля за много здрав.

Аз за сефте в тая тема чувам някой да се стопява, като спре креатина :D Нали първо трябва да се надуеш от него, а той просто няма такова действие. А и защо трябва да се спира креатина?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта