Супербоул 50

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Супербоул 50

Мнениеот Pragmatichen » 26 яну 2016 20:13

Мисля, че Денвър Бронкос ще спечелят.
Лично мнение :)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот bobo_13 » 26 яну 2016 20:21

Филмите за този вид спорт са много хубави, както и тези за бейзбол и баскетбол...но на мен освен чисто спортните, най ми харесват Аматьорите и Всяка една неделя

Но това си е типично амриканска боза, наречена спорт. Чисто игрово време 60 минути, а иначе един мач трае 4 часа...особено Супербоул. Какъв е този спорт, който на полувремето му има концерт????/ Безумие. Затова обичам да гледам само хайлайтите, защото ме отегчава, а иначе в Concussion става ясно как този т.нар NFL крие опасностите от практикуванео му.

Когато ми се догледа хубав американски футбол или баскетбол си пускам или търся колежански мачове....истинския спорт е там.

Колкото до Субербоула, щом ги няма Стийлърс не ми е интересно, единственото шоу ще е колко "даб"-вания ще направи Нютън.....
Интериорни врати - Врати хармоника

Uncle_Sam
Мнения: 759
Регистриран на: 25 дек 2015 16:25
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот Uncle_Sam » 26 яну 2016 22:25

Не можаха да ме запалят ни по американски футбол, ни по бейзбол. Гледаш и заспиваш. Така и не ги разбрах американците какво им се радват. Баскетбола е друго нещо.
След ВСВ Русия отново се опитва да унищожи Европа. Този път съюзник им е ИДИЛ.

Потребителски аватар
TedoGaming
Мнения: 2
Регистриран на: 04 ное 2015 16:37
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот TedoGaming » 26 яну 2016 22:52

Попринцип съм за Джетс, според мен фаворити бяха Патриотс, но във Супербол според мен ще спечелят Денвър след геройско представяне срещу Патриотс във AFC Championship.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот paceto » 27 яну 2016 01:28

Pragmatichen написа:Мисля, че Денвър Бронкос ще спечелят.
Лично мнение :)


Последният път на финала преди две години ги смазаха като кучета :)
За мен това беше най-слабият финал от много време насам, а миналата година беше страхотен с тези обрати. 8-)

Потребителски аватар
eMs1
Мнения: 1293
Регистриран на: 15 май 2008 16:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот eMs1 » 27 яну 2016 09:23

Миналата година беше наистина много драматичен, но тази година ме съмнява...предполагам, че защитите ще са главни действащи лица. В крайна сметка както дойде :)
От една страна искам Менинг да спечели още 1 пръстен и да приключва, но пък Каролина тази година заслужават да станат шампиони. :?

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот emi_cska » 27 яну 2016 16:21

Аз съм зад Каролайна и дано те да спечелят
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот saract » 28 яну 2016 11:28

Поне на трибуните се очаква категорично превъзходство на оранжевите.Бронкос са си запазена марка.

Графът
Мнения: 335
Регистриран на: 19 юни 2013 00:34
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот Графът » 03 фев 2016 20:53

PFC Litex написа:Струва им се тъп, тъй като повечето не знаят правилата на играта.
Всеки който иска и има желание му препоръчвам да изгледа това сериалче http://www.imdb.com/title/tt0390022/?ref_=fn_al_tt_2 и му гарантирам, че много по-интересен ще му стане американския футбол.

Цената на рекламата по време на мача е стигнала 5 000 000$ за 30 секунден клип.


човече, още в първия епизод едно дете осакатя за цял живот в това подобие на спорт. после, същият стана помощник треньор в 11-ти клас с навършени 17 години. къде е измислицата и къде реалността? първото е вероятно, второто абсурд.
не разбирам от тази игра с топка, но защо се нарича футбол при положение, игра с такова име има далеч по-голяма давност от американското изобретение? да, за някои щати това е религия, далеч надхвъряща въздействието, което има ФУТБОЛЪТ в европа, но морално нямат право да ползват същото наименование, с което останалия свят обозначава най-великата игра.
България има много отбори, но "Ботев" Пловдив е само един!

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот Alexx » 04 фев 2016 10:50

Графе, в България и други страни има голямо неразбирателство защо този спорт се казва футбол.
Футбол не е запазено наименование на футбола който се играе в Европа.
Името на играта няма нищо общо с това,че се рита топка с крака(да не говорим,че във футбола не се използват само краката). Ако беше така спортът щеше да се казва "кикбол" (сиреч риткотоп).
Хората в Англия са наричали игрите(не спортовете,а игрите) на простолюдието футбол независимо от техните правила.Така например спортът който наричаме ръгби е футбол, e спортът който се играе по правилата на град Ръгби,а футболът който е популярен в България се играе по правилата на association(асоциацията). За това когато ръгбито като спорт се пренася в САЩ, то е известно като футбол и разликата тогава между ръгби и футбол е много малка, за това американската модификация запазва името футбол. С времето разликите между ръгби и футбол става все по голяма, както и между ръгби и ам. футбол. Да не говорим,че се създава и нов вид ръгби.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта