Супербоул 50

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот boabbb » 08 фев 2016 09:29

saract написа:Би било най логично.Всъщност за Бронкос не е голяма загуба защото играта на отбора не е фокусирана изцяло върху него.Това което направи снощи Пейтън го може всеки един среден куотърбек в лигата.За Елауей е много по важно да запази защитата на отбора без загуби.Това ще е фундамента на Бронкос.


Абе ... Както писах горе - не направи нито една фатална грешка. Нещо, което в никакъв случай не може да се каже за Кам Нютън, който се смята за доста над средното ниво ( MVP на сезона е ) :roll: Макар и защитника, дето му пази дясната ръка да е виновен за първото сваляне на Вон Милър, Нютън не може да държи топката 10 сек на 10-тия ярд :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот saract » 08 фев 2016 09:33

Я виж колко фърстдауна направи Пейтън?Трагедия.С друга защита губеше мача.141 ярда е срамота за велик куотърбек като него.От него се чака да печели мачове и да прави 300 и повече ярда на мач.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот saract » 08 фев 2016 09:41

Между трябва да се отбележи смазващото превъзходство на оранжевите по трибуните.Поне 70 процента от феновете бяха за Бронкос включително цели сектори-Аз съм гледал поне 15 Супербоула но такова чудо не помня.Бронкос бяха като домакини.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот rhaegar » 08 фев 2016 09:41

Офанзивната игра на Каролина просто се разпадна снощи. Нютън се опитваше, но нищо не се получи. Денвър също бяха ужасни в атака, даже Нютън имаше по-добри показатели от Пейтън на полувремето, но другите направиха страшно много грешки, фъмбъли и какво ли не. В защита обаче, Денвър бяха на друго ниво. Никой отбор не беше притискал Нютън така от началото на сезона. И все пак, ако Каролина се бяха възползвали от своите възможности, можеха да обърнат мача. Имаха атака в края на полувремето, при която можеха да поведат, а след това щяха да започнат второто пак в атака, но те не направиха абсолютно нищо.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот boabbb » 08 фев 2016 09:55

Това в края на полувремето май беше второто поваляне на Вон Милър :roll: Там Кам пак задържа топката, като че ли се чудеше дали да подава, или да ръшва :roll: Акиб Талиб с "отиграването" на мача - с едната ръка за каската, с другата за рамото и го изхвърли извън терена :lol: :lol: :lol: Изкефи ме на макс ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот saract » 08 фев 2016 13:55

Маршал Линч от Сиатълл на 29 години почти сензационно се отказва от активна състезателна дейяност.

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот TEDIMAR99 » 08 фев 2016 14:03

Браво на Бронкос не дадоха шанс на Пантърс.И пари изкарах даже,коефициента беше страхотен.
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот boabbb » 08 фев 2016 14:21

saract написа:Маршал Линч от Сиатълл на 29 години почти сензационно се отказва от активна състезателна дейяност.


Маршон е :lol: Миналата година подписал 2 години удължение за 24 млн. , обаче май са го натиснали контузии и е решил, че му е стига, преди да го осакатят :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта