Благой Иванов - Багата отсрами България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Благой Иванов - Багата отсрами Българиа

Мнениеот ehh » 18 окт 2015 13:09

parksf написа:Автора на темата да си оправи заглавието.

Автора на темата е помияр(270). Няма какво да оправя. Този стил му отива.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Благой Иванов - Багата отсрами България

Мнениеот stefani » 18 окт 2015 13:44

Браво на Багата :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Благой Иванов - Багата отсрами България

Мнениеот galin56 » 18 окт 2015 15:18

Тоя ми е противен, още повече ми е противен и "спорта" в който участва. Някакви идиоти се бият зверски и трябва да сме горди от факта, че единия бил направил на другия огромна аркада и му счупил носа, и от факта, че тоя същия идиот е наш сънародник. Сигурно ако го е бил заколил или пребил до смърт трябва паметник да му вдигнем на тоя Багата. Идиотска работа.

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Благой Иванов - Багата отсрами България

Мнениеот James Beattie » 18 окт 2015 23:55

Това е най-животинският "спорт"! Къде е спортът в тази касапница? Двама малоумника с IQ 12 се претрепват като кучета, ама .... кой за каквото е учил.

ohoboho
Мнения: 298
Регистриран на: 30 апр 2014 11:02
Контакти:

Re: Благой Иванов - Багата отсрами България

Мнениеот ohoboho » 19 окт 2015 11:21

galin56 написа:Тоя ми е противен, още повече ми е противен и "спорта" в който участва. Някакви идиоти се бият зверски и трябва да сме горди от факта, че единия бил направил на другия огромна аркада и му счупил носа, и от факта, че тоя същия идиот е наш сънародник. Сигурно ако го е бил заколил или пребил до смърт трябва паметник да му вдигнем на тоя Багата. Идиотска работа.


Идиотска, идиотска .. това можем, това правим ;) В игричките с топка сме се доказали като некадърници, дори в най-силната ни сме вечните четвърти, ама понеже сте овце все там са ви очите и акъла. Да си ги играят тия, дето ги могат, на нас са ни доказано силни други дисциплини - и медали имаме бол там, ама съм сигурен, че половината "интелектуалци" тук си нямат и на идея за какво иде реч ;)

Затриваме спортове, дето ни се получават, за да следваме някакви тенденции и да ритаме/подхвърляме топка, неща дето хич не ни се получават .. българска работа :lol:

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Благой Иванов - Багата отсрами България

Мнениеот Alexx » 19 окт 2015 14:34

ohoboho написа:
galin56 написа:Тоя ми е противен, още повече ми е противен и "спорта" в който участва. Някакви идиоти се бият зверски и трябва да сме горди от факта, че единия бил направил на другия огромна аркада и му счупил носа, и от факта, че тоя същия идиот е наш сънародник. Сигурно ако го е бил заколил или пребил до смърт трябва паметник да му вдигнем на тоя Багата. Идиотска работа.


Идиотска, идиотска .. това можем, това правим ;) В игричките с топка сме се доказали като некадърници, дори в най-силната ни сме вечните четвърти, ама понеже сте овце все там са ви очите и акъла. Да си ги играят тия, дето ги могат, на нас са ни доказано силни други дисциплини - и медали имаме бол там, ама съм сигурен, че половината "интелектуалци" тук си нямат и на идея за какво иде реч ;)

Затриваме спортове, дето ни се получават, за да следваме някакви тенденции и да ритаме/подхвърляме топка, неща дето хич не ни се получават .. българска работа :lol:


Не ни се получава, защото няма инвестиции и държавна политика в тези спортове. Вместо да се влагат пари в комерсиални отборни спортове като футбол, баскетбол, хокей, волейбол, ръгби и индивидуални като тенис, плуване, снукър, профи бокс и т.н. ние влагаме пари в малоумни спортове борбъъ и щанги.

ohoboho
Мнения: 298
Регистриран на: 30 апр 2014 11:02
Контакти:

Re: Благой Иванов - Багата отсрами България

Мнениеот ohoboho » 19 окт 2015 17:42

Alexx написа:
ohoboho написа:
galin56 написа:Тоя ми е противен, още повече ми е противен и "спорта" в който участва. Някакви идиоти се бият зверски и трябва да сме горди от факта, че единия бил направил на другия огромна аркада и му счупил носа, и от факта, че тоя същия идиот е наш сънародник. Сигурно ако го е бил заколил или пребил до смърт трябва паметник да му вдигнем на тоя Багата. Идиотска работа.


Идиотска, идиотска .. това можем, това правим ;) В игричките с топка сме се доказали като некадърници, дори в най-силната ни сме вечните четвърти, ама понеже сте овце все там са ви очите и акъла. Да си ги играят тия, дето ги могат, на нас са ни доказано силни други дисциплини - и медали имаме бол там, ама съм сигурен, че половината "интелектуалци" тук си нямат и на идея за какво иде реч ;)

Затриваме спортове, дето ни се получават, за да следваме някакви тенденции и да ритаме/подхвърляме топка, неща дето хич не ни се получават .. българска работа :lol:


Не ни се получава, защото няма инвестиции и държавна политика в тези спортове. Вместо да се влагат пари в комерсиални отборни спортове като футбол, баскетбол, хокей, волейбол, ръгби и индивидуални като тенис, плуване, снукър, профи бокс и т.н. ние влагаме пари в малоумни спортове борбъъ и щанги.

Генерално не си прав ;) Парите, дето се влагат в борбата и щангите някои хора си ги изкарват като заплата с нормален труд .. нищо не се влага и там. Но там да се влагаше - поне бих го разбрал .. на тия спортове сме се доказали в определени периоди от историята.

Виж, за футбол примерно - десетилетия наред сме доказвали, че просто не го можем. Имало е и доста сериозен акцент там, играли сме с най-доброто от държавата срещу клубни отбори, функциониращи на пазарен принцип, и пак нямаме един медал от тая работа, щото дори тогава си ни бият като пичове почти 10 от 10. Остави медал, ми като цяло класирането на световно си е грандиозен успех, 3-4 пъти изобщо сме ходили за 50-60 години, а победа изобщо сме записали на едно-единствено участие. Те това с липса на инвестиции не мож' го обясни - обяснението си е чиста проба некадърност. С волейбола сме същата работа, като там обаче сме една идея по-напред с материала, но абсолютно недостатъчно за медал, а това са бая години, да не кажа десетилетия ...

Просто, някои неща ги можем, други не. Игричките с топка не ни се получават и ако спрем да ги развиваме, пък наблегнем на нещата, дето ги можем, може и да ни тръгне спорта ;) Ама те, на - за повечето "спортни" запалянковци ако не се подмята една топка наляво-надясно не важи спорта.

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Благой Иванов - Багата отсрами България

Мнениеот Alexx » 19 окт 2015 19:17

Toва въобще не е вярно. Нямахме успехи преди 89 защото нямахме добра политика. Държавата я беше страх да развива отборни спортове като футбол, баскетбол, волейбол, хокей и т.н. защото нямаше топки да играе истински срещу СССР и другите соц държава. На управленците им беше ясно,че по някое време ще се налага да лягат на СССР и други държави от лагера ни. За това беше по-лесно да се влагат усилия в индивидуалните спортове където все някой индивидуално ще пробие и няма да срещне големия брат и ще вземе медал от Олимпиада от сравнително незнаен спорт като борба, вдигане на тежести и аматьорски бокс. За това имахме успехи в тези спортове,а не защото видиш ли генетически сме по-добри в тези спортове. И само тук си въобразяваме,че тези спортове носят престиж. Не те не носят престиж, защото никой не се интересува от тях и нито една развита страна не развива такива спортове.

Всяка една нормална държава, която иска да развива едно силно общество, не само физически, но и духовно, гледа да развива масови и популярни спортове. Такива са именно колективните спортове като футбол, баскетбол, волейбол, хокей и т.н., както и масовите индивидуални спортове като тенис, плуване, лека атлетика и ски . Вместо това обаче ние още караме по социалистическата схема "дай да бичим за медали, независимо от какво" и съответно натрисаме всичките си пари на селски спортове като борбата и тежестите , които произвеждат купища прости мутри.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Благой Иванов - Багата отсрами България

Мнениеот galin56 » 19 окт 2015 21:38

ohoboho написа:
galin56 написа:Тоя ми е противен, още повече ми е противен и "спорта" в който участва. Някакви идиоти се бият зверски и трябва да сме горди от факта, че единия бил направил на другия огромна аркада и му счупил носа, и от факта, че тоя същия идиот е наш сънародник. Сигурно ако го е бил заколил или пребил до смърт трябва паметник да му вдигнем на тоя Багата. Идиотска работа.


Идиотска, идиотска .. това можем, това правим ;) В игричките с топка сме се доказали като некадърници, дори в най-силната ни сме вечните четвърти, ама понеже сте овце все там са ви очите и акъла. Да си ги играят тия, дето ги могат, на нас са ни доказано силни други дисциплини - и медали имаме бол там, ама съм сигурен, че половината "интелектуалци" тук си нямат и на идея за какво иде реч ;)

Затриваме спортове, дето ни се получават, за да следваме някакви тенденции и да ритаме/подхвърляме топка, неща дето хич не ни се получават .. българска работа :lol:

Не става на въпрос кой е интелектуален и кой не спорт или човек и т.н. Става на въпрос, че не е нормално да вкараш двама мъже или две жени в клетка и да ги гледаш как се пребиват от бой. Е това за мен не е спорт, това е първобитно. Никога не съм гледал такива битки и ако ме питат мен трябва да ги забранят със закон. Това е опасно за здравето на хората, които участват и трябва да се забрани. Аз съм на мнение, че и бокса дори трябва да се забрани. Знаеш ли колко бивши боксьори страдат от най-различни болести от ударите по главата и тялото, които са поели през кариерата си. По-мъжки спортове са вдигане на тежести, борба, канадска борба. Това са спортове, в които показваш превъзходството и силата си над противника без да го нараняваш. Това вече е спорт.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Благой Иванов - Багата отсрами България

Мнениеот galin56 » 19 окт 2015 21:39

James Beattie написа:Това е най-животинският "спорт"! Къде е спортът в тази касапница? Двама малоумника с IQ 12 се претрепват като кучета, ама .... кой за каквото е учил.

Браво човек. Явно разбираш същината на този "спорт". :) :)


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта