Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Zeeyo
Мнения: 135
Регистриран на: 06 фев 2009 14:28
Контакти:

Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот Zeeyo » 25 сеп 2015 15:59

Предстоящият бой между Владимир Кличко и Тайсън Фюри бе отложен, съобщава Bild.

Причината - травма на украинския боксьор. Проблемът е в прасеца на Кличко.

"Следващата седмица ще обявим новата дата за боя. Той със сигурност ще се състои в Дюселдюрф. Продадените билети ще важат," заяви мениджърът на Кличко Бернд Бенте.

Боят трябваше да се състои на 24 октомври.


Аре сега, всичките защитници на Путимир Вагиничко отново да тръгнат да ми обесняват, колко голям боксьор бил, колко бил велик. Путкенски номера, втори път му излиза по-сериозен противник и пак се контузва по-малко от месец преди двубоя.
Въпроса е следния - дали Вагиничко наистина се контузва или просто с годините се налага да увеличава времетраенето на стероидния си цикъл и втори път под ред няма как да мине "ТЕСТА" преди мача, в кавички защото е СМЕШНО един ШАМПИОН да минава тест само преди мач...

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот sandi74 » 25 сеп 2015 16:11

Кличко е най-големият.Факт.Как майсторски забърса пода и то многократно с кобричката.Също Факт :!: :idea:

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот stefani » 25 сеп 2015 16:20

Отложиха го очаквано :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

mirodes
Мнения: 704
Регистриран на: 08 ное 2010 21:58
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот mirodes » 25 сеп 2015 16:26

Zeeyo написа:
Предстоящият бой между Владимир Кличко и Тайсън Фюри бе отложен, съобщава Bild.

Причината - травма на украинския боксьор. Проблемът е в прасеца на Кличко.

"Следващата седмица ще обявим новата дата за боя. Той със сигурност ще се състои в Дюселдюрф. Продадените билети ще важат," заяви мениджърът на Кличко Бернд Бенте.

Боят трябваше да се състои на 24 октомври.


Аре сега, всичките защитници на Путимир Вагиничко отново да тръгнат да ми обесняват, колко голям боксьор бил, колко бил велик. Путкенски номера, втори път му излиза по-сериозен противник и пак се контузва по-малко от месец преди двубоя.
Въпроса е следния - дали Вагиничко наистина се контузва или просто с годините се налага да увеличава времетраенето на стероидния си цикъл и втори път под ред няма как да мине "ТЕСТА" преди мача, в кавички защото е СМЕШНО един ШАМПИОН да минава тест само преди мач...


Ти изобщо някога тренирал ли си?Аз се занимавах с фитнес над 15 години и мога да ти кажа,че във всеки един момент и при най-безобидна ситуация можеш да се контузиш.Още повече Кличко е на почти 40 години.И да Владимир е велик боксьор.Измете ринга с нашенската мутра с голямата уста и дори според мен го пожали.Защото след удара за нокаута го блъсна,а можеше да го удари още веднъж и тогава не се знае къде щеше да е днес Кубрат и дали въобще щеше да е жив.

Zeeyo
Мнения: 135
Регистриран на: 06 фев 2009 14:28
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот Zeeyo » 25 сеп 2015 16:27

sandi74 написа:Кличко е най-големият.Факт.Как майсторски забърса пода и то многократно с кобричката.Също Факт :!: :idea:


Забърса го, факт. Просто Пулев не е на нивото му, надали и някога ще бъде, но според теб нужни ли са тези номера, нужни ли са тези курвенски приоми? Защо?
Сравнението между Пулев и Кличко, колкото и да съм пристрастен е просто глупаво.

Единия е професионалист от 1994 другия от 2010, единия има над 50 мача, дори има такива в които е ял добър пердах, а другия има 20 и се е бил само срещу може би 2 или 3 по-сериозни противници, какво има за сравняване?

Никой не ги сравнява двамата, въпроса ми е, защо са нужни тези буквално женски номера от страна на "ШАМПОАНА"

Zeeyo
Мнения: 135
Регистриран на: 06 фев 2009 14:28
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот Zeeyo » 25 сеп 2015 16:28

mirodes написа:
Zeeyo написа:
Предстоящият бой между Владимир Кличко и Тайсън Фюри бе отложен, съобщава Bild.

Причината - травма на украинския боксьор. Проблемът е в прасеца на Кличко.

"Следващата седмица ще обявим новата дата за боя. Той със сигурност ще се състои в Дюселдюрф. Продадените билети ще важат," заяви мениджърът на Кличко Бернд Бенте.

Боят трябваше да се състои на 24 октомври.


Аре сега, всичките защитници на Путимир Вагиничко отново да тръгнат да ми обесняват, колко голям боксьор бил, колко бил велик. Путкенски номера, втори път му излиза по-сериозен противник и пак се контузва по-малко от месец преди двубоя.
Въпроса е следния - дали Вагиничко наистина се контузва или просто с годините се налага да увеличава времетраенето на стероидния си цикъл и втори път под ред няма как да мине "ТЕСТА" преди мача, в кавички защото е СМЕШНО един ШАМПИОН да минава тест само преди мач...


Ти изобщо някога тренирал ли си?Аз се занимавах с фитнес над 15 години и мога да ти кажа,че във всеки един момент и при най-безобидна ситуация можеш да се контузиш.Още повече Кличко е на почти 40 години.И да Владимир е велик боксьор.Измете ринга с нашенската мутра с голямата уста и дори според мен го пожали.Защото след удара за нокаута го блъсна,а можеше да го удари още веднъж и тогава не се знае къде щеше да е днес Кубрат и дали въобще щеше да е жив.


Тренирал съм, дори в момента съм контузен - понеделник скъсах кръстна връзка на коляното, защото ми хванаха крака при удар, а в каратето това е забранено. Абсолютно наясно съм колко лесно можеш да се контузиш, но не смятам, че случая с Путимир е същия, дори напротив. ;)

P.S.: Не съм седнал да споря, кой от колко години и какво е тренирал, но да ми правиш сравнения с ФИТНЕС е просто меко казано смешно. :)
P.P.S: Да си голям не се изразява в това само да печелиш, а да си голям и като човек. Никой не може да отрече спортните му постижения, но за сметка на това доста могат да потвърдят меко казаните му курвенски похвати.

RESPECT
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2014 15:05
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот RESPECT » 25 сеп 2015 16:43

mirodes написа:
Zeeyo написа:
Предстоящият бой между Владимир Кличко и Тайсън Фюри бе отложен, съобщава Bild.

Причината - травма на украинския боксьор. Проблемът е в прасеца на Кличко.

"Следващата седмица ще обявим новата дата за боя. Той със сигурност ще се състои в Дюселдюрф. Продадените билети ще важат," заяви мениджърът на Кличко Бернд Бенте.

Боят трябваше да се състои на 24 октомври.


Аре сега, всичките защитници на Путимир Вагиничко отново да тръгнат да ми обесняват, колко голям боксьор бил, колко бил велик. Путкенски номера, втори път му излиза по-сериозен противник и пак се контузва по-малко от месец преди двубоя.
Въпроса е следния - дали Вагиничко наистина се контузва или просто с годините се налага да увеличава времетраенето на стероидния си цикъл и втори път под ред няма как да мине "ТЕСТА" преди мача, в кавички защото е СМЕШНО един ШАМПИОН да минава тест само преди мач...


Ти изобщо някога тренирал ли си?Аз се занимавах с фитнес над 15 години и мога да ти кажа,че във всеки един момент и при най-безобидна ситуация можеш да се контузиш.Още повече Кличко е на почти 40 години.И да Владимир е велик боксьор.Измете ринга с нашенската мутра с голямата уста и дори според мен го пожали.Защото след удара за нокаута го блъсна,а можеше да го удари още веднъж и тогава не се знае къде щеше да е днес Кубрат и дали въобще щеше да е жив.


Хайде само не ми го величай този АНАБОЛЕН СТЕРОИД Владимир Кличко, защото много добре знаем какъв бой яде той, и то на 3 пъти.
През 1998 година само треньорът му го спаси от явна смърт в мача му с Ross Puritty. След това и покойният вече Corrie Sanders мете с него ринга няколко пъти, а накрая и Lamon Brewster му напука стъклената брадичка през 2004. ;)

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 25 сеп 2015 16:51

Zeeyo написа:...Да си голям не се изразява в това само да печелиш, а да си голям и като човек. Никой не може да отрече спортните му постижения, но за сметка на това доста могат да потвърдят меко казаните му курвенски похвати.

Не съм компетентен на тема бокс и откровено казано не харесвам този спорт (въздържах се да сложа тази дума в кавички от уважение към любителите на бокса). Без да съм адвокат на Кличко обаче смятам, че той не взима еднолично решенията, защото тук играят не много, а страшно много пари... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 25 сеп 2015 16:55, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот Teo » 25 сеп 2015 16:54

Професионалист в избягването на важни мачове... същото направи и с Кобрата... сега ще наруши ритъма на подготовка и на Фюри... :idea:
@ Това е изпипан номер в бокса... :!:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот iliev72 » 25 сеп 2015 16:58

Тези номерца Кличко явно ги прилага когато неговата компания организира боя.Нямам спомен да е правил такива номер преди боя с Поветкин.
Доколкото имам спомен там промоутера не беше фирмата на Кличко.Много малко му трябваше на Поветкин и вече щеше да е в историята Кличко.
Другото което на мен ми направи впечатление.Пулев и неговият "промоутер" бяха го предизивкали Кличко само за един от поясите , а не за всичките.
Поне за мен това говори , че не са вярвали че ще се победи.Да нямаш вяра в собственият си боец е кофти.Поне за мен ако промотъра на боя им не беше Кличко може би нещата щяха да изглеждат по друг начин и ако го беше предизвикал за всичките поясите Кличко щеше да е под напрежение и вероятно щяхме да видим познатият Кличко от боя с Поветкин.За мен загубата на Пулев е най-вече заради калпавият му промоутер.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта