Кубрат Пулев (фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот vg_vasilev » 18 окт 2017 11:25

Според мен Кубрат трябва да се прицели в мач с Паркър, които е доста по-преодолим съперник. И за мен Кубрат Пулев може да победи и Паркър, и Карлос Такам. Може би и Луис Ортиз.
Евентуално би имал някакви шансове срещу Уайлдър. Но срещу Джошуа е безмислено за мен.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот sicilianecat » 18 окт 2017 12:03

vg_vasilev написа:Според мен Кубрат трябва да се прицели в мач с Паркър, които е доста по-преодолим съперник. И за мен Кубрат Пулев може да победи и Паркър, и Карлос Такам. Може би и Луис Ортиз.
Евентуално би имал някакви шансове срещу Уайлдър. Но срещу Джошуа е безмислено за мен.

Може би си прав и аз мисля, че може да победи дори Уайлдър при добра подготовка, а не това форсиране от страна на Зауерланд, за да лапнат милионите, както го форсираха и срещу Кличко, а не беше подготвен и сега искаха да го хвърлят само заради парите. Джошуа в момента е във върховата си форма и точно сега може да разбие всеки боксьор, може би след 1-2 години ще има спад, но точно сега никой няма шанс.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот sicilianecat » 18 окт 2017 12:10

Ето това е много добра новина, да е жив и здрав Кубрат, ще има втори шанс за мач срещу Джошуа!

От IBF потвърдиха пред Sportal.bg: Пулев си остава официален претендент
https://www.sportal.bg/news.php?news=689666


Със сигурност след година ще има повече шанс поне за достойно представяне срещу Джошуа, отлкото сега. Трява да направи обаче силна подготовка, не само физическа, а и тактическа, за да не повтори разгрома от Кличко, желая му успех!

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 окт 2017 14:02

Според мен има няква заигравка между Нашия и немският му отбор.
Ако си спомняте, когато мачът беше уреден, Кубрат каза, че относно датата, никой не го е питал.
Това е важно. Всеки спортист знае какво време му е нужно, за да се подготви.
Така че, не е изключено контузиите да са следствие, именно на форсирана подготовка.

Жалко е, наистина, най-вече за десетките хиляди българи, които са си купили билети.
Дали Пулев можеше да излезе и да отбие номера - естествено, но явно има по-големи амбиции.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот pomiqr272 » 18 окт 2017 19:33

Warped написа:Без да разбирам от бокс.... Защо Пулев не излезе все пак на мача за парите? Можеше да играе 2 рунда и да се откаже, виждам че това е щяло да му заработи поне 5 мил. долара. Мисля, че след боя от Кличко парите щяха да му дойдат много добре като за край на кариерата


Защото има комисия, която няма да му позволи след направен преглед.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот pomiqr272 » 18 окт 2017 19:41

iliev72 написа:Не си прав ! Различно е ! При Кличко организатора на боя беше Кличко ! А тук орагнизатора на боя е Джошуа !
Още когато загуби от Кличко казах , че Пулев трябва да смени тези смешници ! Дори срещу Кличко той не се би за всички титли , а за само една от тях и да беше спечелил Кличко пак си оставаше шампион в другите два боксови съвета !
Тези немци са толкова ниско в йерархията на промоутърите , че с тях повече от успех , че Пулев стана претендент.


Тези смешници са единствените виновници Пулев да стигне до мач за титла. Те знаят, че няма шанс за титлата и им е все тая кога ще го хвърлят на вълците. Единствено срещу Паркър има шансове, но в нея ранглиста не е сред първите петнадесет. Важно им е да са на печалба от него, когато драснат чертата. Тези смешници са направили много боксьори шампиони, но от всяко дърво свирка не става.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот pomiqr272 » 18 окт 2017 19:46

sicilianecat написа:
Alexx написа:
sicilianecat написа:
Alexx написа:
Не нямаше да получи нова дата и Кличко. Шампионът си организира мача и той има право когато противника му се контузи да си избере друг претендент. Джошуа трябва да е много тъп да чака Кличко да се възстанови вместо да се бие с някой по-слаб противник.Тука няма никаква конспирация срещу България. Такива са боксовите традиции. Както написах по-горе Тайсън така се бе контузил през 90те и намерих друг съперник на Холифийд. Никой не е чакал Тайсън да се възстановява въпреки,че бе най-комерсиални боксьор и зад него стояха най-добрите промоутъри, мениджъри,рекламодатели и лобита.



Много се съмнявам, че ако две седмици преди мача на Уембли, Кличко се беше контузил, веднага Джошуа щеше да сложи примерно Пулев за заместник за тази среща. Там имаше голяма реклама, всички чакаха този мач, двама именити боксьори, щяха да го отложат с 2-3 месеца, но мач на Уембли щеше да си има между Кличко и Джошуа и изобщо нямаше да обсъждат заместници :!:


вИкаш в Тайсън срещу Холифийд също нямаше голема пара? Ама му намериха заместник на Тайсън и Ивендър се би с него.

Е да ама тогава е имало заместник като Ивендър, а не някой си като Карлос Такам, друго е, Ивендър беше световна класа също като сега Джошуа.


Ивендър беше шампион и си намери заместник на Тайсън. Схвана ли най-накрая?

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот pomiqr272 » 18 окт 2017 19:53

vg_vasilev написа:Според мен Кубрат трябва да се прицели в мач с Паркър, които е доста по-преодолим съперник. И за мен Кубрат Пулев може да победи и Паркър, и Карлос Такам. Може би и Луис Ортиз.
Евентуално би имал някакви шансове срещу Уайлдър. Но срещу Джошуа е безмислено за мен.


:-D :-D :-D :-D :-D

Луис Ортиз бокс най-вероятно вече няма да помирише и не, няма шанс срещу него. Уайлдър ще го пръсне. С Такам са на кантар. Паркър може да изненада.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1864
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот Sstefanov » 18 окт 2017 20:18

sicilianecat написа:Да не забравяме и колко българи са си резервирали хотели и имат закупени билети за мача, а сега са ощететени, още повече си мисля че нас българите не ни бръснат за нищо, ако беше някой германец или французин, щяха да насрочат нова дата и заради феновете от тези държави, но кои сме ние българите :idea:

Това е световна конспирация срещу нас :D

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот iliev72 » 18 окт 2017 20:40

Пулев има шанс срещу всеки стига да смени тези тъпи германци които не искат да се изръсят за да се организатора на мача.
На Поветкин много малко не му стигна за да бие Кличко , а не вярвам че Поветкин е нещо много по-различно от Пулев.
В момента в който Кличко не беше организатор на мача инкасира 2 загуби - Фюри и Джошуа.
Всичко е в дребни детайли които се определят от този който организира мача и това може да наклони нещата в негова полза.
В историята на професионалният бокс има много такива примери.
[offtopic]
[/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта