Кубрат Пулев (фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

nokautiran
Мнения: 33
Регистриран на: 16 юли 2015 18:13
Контакти:

Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот nokautiran » 16 юли 2015 18:29

Изминаха точно 8 месеца откакто Кубрат Пулев беше прегазен от посредствения според него Владимир Кличко в мач за световната титла по бокс в тежка категория на IBF. Кубрат обеща скорошно завръщане на ринга, но не би. Щеше да се завърне в началото на годината (2015), отложи за юни, после за 5 септември, сега за 26 септември. Какво се случва с този толкова здрав български боксьор? Да не би да е получил сериозна травма на главата от посредствения Владимир Кличко, която крие? 8 месеца извън ринга са твърде дълго време за боксьор, който иска отново да атакува титлата. Мислите ли, че е приключил за бокса или се готви усърдно и ще затвори устите на хейтърите?

bobi_getov1
Мнения: 232
Регистриран на: 11 юли 2013 16:21
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот bobi_getov1 » 16 юли 2015 18:48

Кубрат е голям българин патриот-но трябва да спре да пуши трева :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Айййййййййййй Канарииииииииииииииииииии

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот stefani » 16 юли 2015 19:03

Кубрат Пулев скоро ще смачка Владимир Кличко и ще грабне световната титла!
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот sandi74 » 16 юли 2015 19:13

За българската бърсалка на рингове Кобричката не ми говорете и не пишете :!: :idea:

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот RedeviL » 16 юли 2015 19:16

Брат му Тервел се е заел да го отмъсти! :lol:

rabex
Мнения: 118
Регистриран на: 07 дек 2008 12:43
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот rabex » 16 юли 2015 19:48

все съм виждал злобари и комплексари ама като автора и онази шушумига санди ли е манди ли е не бях срещал !!! .......що за хора сте вие бе жалкари как може да наречеш кличко посредствен боксьор е мека казано тъпо .....а кубрат изтривалка ....незнам пичове незнам колко злоба се таи във вашите дребни душички но от такива като вас ми се гади .....отидете си там в мишите дупки и не се показвайте безгръбначни такива !!!!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот sandi74 » 16 юли 2015 19:52

rabex написа:все съм виждал злобари и комплексари ама като автора и онази шушумига санди ли е манди ли е не бях срещал !!! .......що за хора сте вие бе жалкари как може да наречеш кличко посредствен боксьор е мека казано тъпо .....а кубрат изтривалка ....незнам пичове незнам колко злоба се таи във вашите дребни душички но от такива като вас ми се гади .....отидете си там в мишите дупки и не се показвайте безгръбначни такива !!!!

Къде си видял да наричам Кличко посредствен боксьор бе лаик :?: :roll: Иначе е неоспорим факт че Кобричката освен за бърсалка на рингчето за друго не става :idea: :!: ФАКТ :!: :idea:

rabex
Мнения: 118
Регистриран на: 07 дек 2008 12:43
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот rabex » 16 юли 2015 19:59

освен теб визирах и автора на темата чети внимателно бе жалкар комплексиран......с една загуба и стана изтривалка ....егати палячото си ......ти въобщо не каква се радваш в твоя живот......григор ...цвети......бербатов .....и тях ли ще плюеш ...да изброените от мен не търпят развите особено григор ....но нима имаме нещо по добро от тях по известни или по успяли .....нека уважаваме и подкрепяме това което имаме ......
в този ред на мисли успех на твоя берое тази вечер както и на моряците ......и да те питам санди - манди що не си на стадиона ???

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот sandi74 » 16 юли 2015 20:12

rabex написа:освен теб визирах и автора на темата чети внимателно бе жалкар комплексиран......с една загуба и стана изтривалка ....егати палячото си ......ти въобщо не каква се радваш в твоя живот......григор ...цвети......бербатов .....и тях ли ще плюеш ...да изброените от мен не търпят развите особено григор ....но нима имаме нещо по добро от тях по известни или по успяли .....нека уважаваме и подкрепяме това което имаме ......
в този ред на мисли успех на твоя берое тази вечер както и на моряците ......и да те питам санди - манди що не си на стадиона ???

Че те Пирона и Гришан са в пъти по-големи дайрета и тъпани от недоразумението Кобричката а Бербата да си гледа цвичките,за друго не става.ФАКТ :idea: :!:

sandi741
Мнения: 2
Регистриран на: 16 юли 2015 20:14
Контакти:

Re: Кубрат Пулев (фен тема)

Мнениеот sandi741 » 16 юли 2015 20:16

rabex написа:и да те питам санди - манди що не си на стадиона ???


MaM@ u TaTe He Me nyckaT. MHoro caM MaJlaK


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта