Le Tour De France 2015

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Le Tour De France 2015

Мнениеот Niksh0 » 20 юли 2015 22:24

rhaegar написа:Аз не разбирам тоя хейт по Фрум.

На мен специално ми е супер антипатичен. Хубаво нека вземат, ама при него е супер очевидно просто. С тези килограми, с този абсолютно дървен стил на каране и факта, че до преди 4 години никой не беше чувал за него, е нормално да има по-негативно отношение към него. И не е само от франсетата. Не бих казал, че към повечето предишни победители в Тура е имало същото отношение. Вярно е, че и малко се прекалява на моменти, но Скай до някъде сами си го докараха.
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Le Tour De France 2015

Мнениеот Warped » 21 юли 2015 08:40

На мен също ми е странно от кога Томас стана такъв катерач.по принцип беше състезател за класиките и добър часовникар.а франсетата нямат доминация в тура от 30 години буквално за да ги е яд на всеки.Само си спомнете тура през 2006 година 8-)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Le Tour De France 2015

Мнениеот boabbb » 21 юли 2015 16:48

Томас след влизането в канавката, едва ли ще е толко натопорчен :roll:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Le Tour De France 2015

Мнениеот Niksh0 » 22 юли 2015 12:51

Големият въпрос днес е дали Саган ще е отново втори. :mrgreen:
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Le Tour De France 2015

Мнениеот levskar_95 » 23 юли 2015 14:12

Тия от "Скай" не знам какви лаборатории имат и какви хора работят там,но нещата при тях са доста сериозни.Този отбор съвсем спокойно може да бъде наречен "Дискавъри ченъл 2" и не е случаен онзи инцидент с урината,която беше хвърлена върху състезател на "Скай".Иначе е ясно от небето,че при тия пичове допинга е на много напреднало ниво.Брадли Уигинс до 2012 година си беше един посредствен колоездач и изведнъж размаза всички в Тура и на Олимпийските игри :shock: Сега Фрум прави някакви невъзможни резултати,за който дори й Армстронг би му завидял.Преди 2 или 3 дни бяха задали въпрос на Евгени Ставрев колко струва напитката,която сами си произвеждали "Скай" и той беше казал от порядъка на 3к долара на литър :shock: Едно е ясно,че някой ден ще излезе истината за този отбор,но кога може само да гадаем....... :|
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."

Офтопик:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Le Tour De France 2015

Мнениеот rhaegar » 23 юли 2015 17:51

Лека поправка-Фрум размазa всички на Тура тогава, а Уигинс се возеше след него.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Le Tour De France 2015

Мнениеот Niksh0 » 23 юли 2015 18:20

То тогава профилът на Тура беше абсолютна пародия, все едно организаторите и скай се бяха наговорили да бъде направен профил идеален за Уигинс.

Иначе в момента пък имам чувството, че Мовистар и Скай да се договорили за нареждането на първата тройка, защото смао така мога да си обясня лишеното от каквато и да е логика поведение на испанския отбор.
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Le Tour De France 2015

Мнениеот Federer91 » 23 юли 2015 19:24

levskar_95 написа:Тия от "Скай" не знам какви лаборатории имат и какви хора работят там,но нещата при тях са доста сериозни.Този отбор съвсем спокойно може да бъде наречен "Дискавъри ченъл 2" и не е случаен онзи инцидент с урината,която беше хвърлена върху състезател на "Скай".Иначе е ясно от небето,че при тия пичове допинга е на много напреднало ниво.Брадли Уигинс до 2012 година си беше един посредствен колоездач и изведнъж размаза всички в Тура и на Олимпийските игри :shock: Сега Фрум прави някакви невъзможни резултати,за който дори й Армстронг би му завидял.Преди 2 или 3 дни бяха задали въпрос на Евгени Ставрев колко струва напитката,която сами си произвеждали "Скай" и той беше казал от порядъка на 3к долара на литър :shock: Едно е ясно,че някой ден ще излезе истината за този отбор,но кога може само да гадаем....... :|


То че в Скай намирисва е ясно, ама чак да маже Фрум на ниво Армстронг все още не е. А и видяхме, че цялата минала година Скай никакви ги нямаше. Фрум, че показва отлична форма е така, но прави само достатъчното, за да спечели. Имаше само един етап, където ги смачка, на Сан Мартен, а на всички останали си финишират заедно (вече дали ако искаше да им направи разлика щеше да стане е друг въпрос). Само там направи минута на Кинтана, а останалите 2 са заради вятъра дето стана в Холандия и по десетина секунди на Хой и в часовника и бонусите. За Контадор и Нибали е ясна ситуацията. Просто за разлика от миналата година, тази всичко му върви на Фрум и докрая само ще трябва да се вози, но да прави невероятни резултати и да мачка в планините не е така.

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Le Tour De France 2015

Мнениеот levskar_95 » 23 юли 2015 19:37

Federer91 написа:
levskar_95 написа:Тия от "Скай" не знам какви лаборатории имат и какви хора работят там,но нещата при тях са доста сериозни.Този отбор съвсем спокойно може да бъде наречен "Дискавъри ченъл 2" и не е случаен онзи инцидент с урината,която беше хвърлена върху състезател на "Скай".Иначе е ясно от небето,че при тия пичове допинга е на много напреднало ниво.Брадли Уигинс до 2012 година си беше един посредствен колоездач и изведнъж размаза всички в Тура и на Олимпийските игри :shock: Сега Фрум прави някакви невъзможни резултати,за който дори й Армстронг би му завидял.Преди 2 или 3 дни бяха задали въпрос на Евгени Ставрев колко струва напитката,която сами си произвеждали "Скай" и той беше казал от порядъка на 3к долара на литър :shock: Едно е ясно,че някой ден ще излезе истината за този отбор,но кога може само да гадаем....... :|


То че в Скай намирисва е ясно, ама чак да маже Фрум на ниво Армстронг все още не е. А и видяхме, че цялата минала година Скай никакви ги нямаше. Фрум, че показва отлична форма е така, но прави само достатъчното, за да спечели. Имаше само един етап, където ги смачка, на Сан Мартен, а на всички останали си финишират заедно (вече дали ако искаше да им направи разлика щеше да стане е друг въпрос). Само там направи минута на Кинтана, а останалите 2 са заради вятъра дето стана в Холандия и по десетина секунди на Хой и в часовника и бонусите. За Контадор и Нибали е ясна ситуацията. Просто за разлика от миналата година, тази всичко му върви на Фрум и докрая само ще трябва да се вози, но да прави невероятни резултати и да мачка в планините не е така.

Просто,защото няма такава силна конкуренция,каквато имаше Армстронг в най-силните му години.Иначе не смятам,че Крис Фрум е бъкан само с химия,колкото и химия да пиеш не може да постигаш такива успехи без талант! :)
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."

Офтопик:

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Le Tour De France 2015

Мнениеот Niksh0 » 23 юли 2015 19:42

Основните дискусии са именно относно самата атака и карането след това, което му донесе голямата преднина. Доста анализатори, не само френски, изкараха данни за някаква недостигана до момента ватова мощ и то почти без да става на педали.

Както и да е де, след 4-5 години ще се разбере, но пак казвам: има колоездачи с талант, които демонстрират качества и добри постижения още на ранна възраст, има и колоездачи като повечето в Скай, които никой не ги е чувал до преди 3-4 години и изведнъж стават топ състезатели.
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта