Kличко нарече Кобрата "задник"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6478
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот Alexx » 20 яну 2015 10:06

cska-632 написа:
viali69 написа:Факт е, че Кличко е украински боклук !
Ние обаче типично по български побързахме да оплюем нашия боксьор веднага след загубата и да хвалим чуждия.
Сега дали се срамуват онези, които ни обясняваха какъв голям спортсмен бил Шампиона. Колко интелигентен бил. Как се държал като голям спортист ...
Бля-бля ... !
Истината е, че Кличко отдавна не се е притеснявал от някой боксьор така, както от Пулев и затова не смееше преди мача да говори много.
Братята Кличко са част от световната боксова мафия !
Те са нейно творение !
Никакъв респект и никакво уважение за нагласени герои и измислени герои като тях !
Който има очи - вижда !
Който има глава - да мисли !


Владимир Кличко е съвършен боксьор за разлика от нашия паляк. Кличко е и олимпийски шампион от игрите през 1996 г. Нашия и калъфка няма. Кличко е недолюбван от лаиците, защото не участва в мениджърските игри днес ще паднеш и след 4 месеца ще си върнеш титлата в мач за много повече пари. Кличко излиза, вкарва си удара, поваля съперника и си вдига поясите над главата след мача. Когато трябва се защитава. Няма как мафиотска структура, като бокса да го харесва, защото е безкомпромисен към противниците си. Шампионът в бокса определя правилата. Така е било и така ще бъде. От как хормона на растежа го спряха в САЩ те боксьори в тежка категория нямат. Даже титла на олимпийски игри нямат. Кличко вероятно ще загуби в близко бъдеще, защото вече е на 39, но това няма да промени факта, че е велик.

Американците сега имат един Дионтей Уайлдър, но ще го видим колко струва, когато започне да се боксира срещу европейци.



Znaчи аз съм прост боксов лаик щом предпочитам да гледам американските негри от 90те отколкото тоя КлЕчко ....

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот kanar76 » 20 яну 2015 12:56

Щото Пулев си е задник.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот saract » 22 яну 2015 11:51

Засранец означава п****** и си е обидна дума във всички езици по света.

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот cska-632 » 22 яну 2015 15:42

Alexx написа:
cska-632 написа:
viali69 написа:Факт е, че Кличко е украински боклук !
Ние обаче типично по български побързахме да оплюем нашия боксьор веднага след загубата и да хвалим чуждия.
Сега дали се срамуват онези, които ни обясняваха какъв голям спортсмен бил Шампиона. Колко интелигентен бил. Как се държал като голям спортист ...
Бля-бля ... !
Истината е, че Кличко отдавна не се е притеснявал от някой боксьор така, както от Пулев и затова не смееше преди мача да говори много.
Братята Кличко са част от световната боксова мафия !
Те са нейно творение !
Никакъв респект и никакво уважение за нагласени герои и измислени герои като тях !
Който има очи - вижда !
Който има глава - да мисли !


Владимир Кличко е съвършен боксьор за разлика от нашия паляк. Кличко е и олимпийски шампион от игрите през 1996 г. Нашия и калъфка няма. Кличко е недолюбван от лаиците, защото не участва в мениджърските игри днес ще паднеш и след 4 месеца ще си върнеш титлата в мач за много повече пари. Кличко излиза, вкарва си удара, поваля съперника и си вдига поясите над главата след мача. Когато трябва се защитава. Няма как мафиотска структура, като бокса да го харесва, защото е безкомпромисен към противниците си. Шампионът в бокса определя правилата. Така е било и така ще бъде. От как хормона на растежа го спряха в САЩ те боксьори в тежка категория нямат. Даже титла на олимпийски игри нямат. Кличко вероятно ще загуби в близко бъдеще, защото вече е на 39, но това няма да промени факта, че е велик.

Американците сега имат един Дионтей Уайлдър, но ще го видим колко струва, когато започне да се боксира срещу европейци.



Znaчи аз съм прост боксов лаик щом предпочитам да гледам американските негри от 90те отколкото тоя КлЕчко ....


Гледай кеч тогава. Все едно гледаш американските анаболни негри от 90-те.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
Karsa Orlong
Мнения: 2633
Регистриран на: 29 ное 2011 19:27
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот Karsa Orlong » 22 яну 2015 20:18

cska-632 написа:
Alexx написа:
Znaчи аз съм прост боксов лаик щом предпочитам да гледам американските негри от 90те отколкото тоя КлЕчко ....


Гледай кеч тогава. Все едно гледаш американските анаболни негри от 90-те.

Какво общо има пък кечът с тежката категория от 90-те? Кличко е много добър боксьор и вероятно ще стане най-дълго задържалият се шампион в историята, но не е атрактивен на ринга. Едва ли има истински фен на бокса, който предпочита да гледа негов мач вместо Холифийлд - Тайсън или двете срещи между Холифийлд и Луис. Мачовете на Али срещу Форман и Фрейзър дори няма да ги споменавам. И да защитаваш Кличко, а същевременно да говориш за анаболи звучи някак си ... :lol:

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот cska-632 » 24 яну 2015 00:24

Ще го напиша още по-просто, за да ме разбереш. Като ти харесват бокс срещи по сценарий гледай тези от 90-тте.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
Karsa Orlong
Мнения: 2633
Регистриран на: 29 ное 2011 19:27
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот Karsa Orlong » 24 яну 2015 16:29

Така кажи. Но ако днес в свръхтежка няма сценарий (а то пак има, просто не на най-високо ниво), то е защото категорията не е достатъчно интересна. А не е достатъчно интересна, защото няма качествен продукт, който да се продава - т.е. американец от най-висока класа. Аз винаги съм казвал, че в момента, в който се появи такъв Кличко много бързо ще бъде свален от трона и големият бокс ще се върне в Лас Вегас. Уайлдър дава такива индикации, но му трябват още 4-5 мача с по-известни имена от категорията, че да узрее за Кличко.

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6478
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот Alexx » 28 яну 2015 15:28

cska-632 написа:Ще го напиша още по-просто, за да ме разбереш. Като ти харесват бокс срещи по сценарий гледай тези от 90-тте.


И кои са наредените мачове през 90те ? :)
Или искаш да кажеш,че Кличко щял да бие всички бойци от 90те ? :)

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот cska-632 » 29 яну 2015 20:34

Alexx написа:
cska-632 написа:Ще го напиша още по-просто, за да ме разбереш. Като ти харесват бокс срещи по сценарий гледай тези от 90-тте.


И кои са наредените мачове през 90те ? :)
Или искаш да кажеш,че Кличко щял да бие всички бойци от 90те ? :)


Ивендър Холифийлд - Ленъкс Луис
Ивендър - Тайсън

От както САЩ тръгнаха срещу хормона на растежа в професионалния спорт американците в свръхтежка категория окапаха.

Последната олимпийска титла на американците при свръхтежката категория е от игрите в Лос Анджелис от 1984 г. от тогава до сега пътят е само надолу.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
Karsa Orlong
Мнения: 2633
Регистриран на: 29 ное 2011 19:27
Контакти:

Re: Kличко нарече Кобрата "задник"

Мнениеот Karsa Orlong » 29 яну 2015 21:18

cska-632 написа:
Alexx написа:
cska-632 написа:Ще го напиша още по-просто, за да ме разбереш. Като ти харесват бокс срещи по сценарий гледай тези от 90-тте.


И кои са наредените мачове през 90те ? :)
Или искаш да кажеш,че Кличко щял да бие всички бойци от 90те ? :)


Ивендър Холифийлд - Ленъкс Луис
Ивендър - Тайсън

От както САЩ тръгнаха срещу хормона на растежа в професионалния спорт американците в свръхтежка категория окапаха.

Последната олимпийска титла на американците при свръхтежката категория е от игрите в Лос Анджелис от 1984 г. от тогава до сега пътят е само надолу.

Изказваш се така, сякаш повечето мачове за период от 10 години са наредени и даваш за пример само 2? Освен това, моля те да се аргументираш кое в тези мачове считаш за манипулирано? Освен това какво е положението със соматотропина в Украйна/Германия, защото аз в момента в категорията виждам един мутант, пред който почти всички останали бледнеят като физика и той съвсем случайно не иска да се подлага на изненадващ допинг-контрол? И не можеш да ме убедиш, че всички ръководни фактори в бокса го мразят, а той въпреки това си е шампион вече 10 години :lol: В спорта най-ниско в йерархията стоят спортистите, а най-високо - едни дядковци на по 60+ години и с поне толкова излишни килограми и ако те решат, че Кличко вече не е достатъчно интересен и няма смисъл да е шампион това ще се случи, повярвай ми.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта