Отново велик КРАСИ АНЕВ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

don
Мнения: 391
Регистриран на: 31 яну 2009 01:06
Контакти:

Отново велик КРАСИ АНЕВ

Мнениеот don » 17 яну 2015 16:27

Oтново великолепно представяне за Краси Анев, отново влизане в ТОП 10 на спринта :idea:

С нетърпение чакам утре масовият старт от 16:30.
Трябва да се гордеем с такива спортисти като него и Сани Жекова, с много малки щабове и финанси правят огромни неща.

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Отново велик КРАСИ АНЕВ

Мнениеот black sea » 17 яну 2015 16:44

Браво на Анев!
Това, което прави е чудо, много приятно съм изненадан. Интересно ми е ако не са тези успехи на Краси Анев дали г-н Красен Масонов Тимаджиев-Кралев щеше да определи неговия спорт за безперспективен и без финансиране, защото нямаме никакви успехи и участваме по състезания на олимпийския принцип. Поредно доказателство, че във всеки един спорт и по всяко едно време може да се появи някой талант.

terrorist
Мнения: 690
Регистриран на: 31 яну 2012 19:07
Контакти:

Re: Отново велик КРАСИ АНЕВ

Мнениеот terrorist » 17 яну 2015 16:58

Браво и на Владко Илиев, просто 1 идея трябва да подобри стрелбата си и той ще в топ 10

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Отново велик КРАСИ АНЕВ

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 17 яну 2015 17:21

don написа:Oтново великолепно представяне за Краси Анев, отново влизане в ТОП 10 на спринта :idea:

С нетърпение чакам утре масовият старт от 16:30.
Трябва да се гордеем с такива спортисти като него и Сани Жекова, с много малки щабове и финанси правят огромни неща.

От няколко години спонсор на Сани Жекова е Първа инвестиционна банка. Не знам, дали още е в сила и нейният договор с Red Bull?!... :roll:
П.П. С пръдня боя не става... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Пловдивчанинът
Мнения: 2575
Регистриран на: 14 май 2011 02:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Отново велик КРАСИ АНЕВ

Мнениеот Пловдивчанинът » 17 яну 2015 18:39

Captain Stottlemeyer написа:
don написа:Oтново великолепно представяне за Краси Анев, отново влизане в ТОП 10 на спринта :idea:

С нетърпение чакам утре масовият старт от 16:30.
Трябва да се гордеем с такива спортисти като него и Сани Жекова, с много малки щабове и финанси правят огромни неща.

От няколко години спонсор на Сани Жекова е Първа инвестиционна банка. Не знам, дали още е в сила и нейният договор с Red Bull?!... :roll:
П.П. С пръдня боя не става... 8-)


Ти си голям хейтър знаеш ли. Какво да правим шанс кога друг път сме имали такива успехи в този спорт. Сигурен съм, че късметът ще и се усмихне и ще печели и медали, защото в спорта без късмет няма успехи. Ето на олимпиадата онази италианка ако не я беше спънала със сигурност печелеше бронза. Ама нека да я оплюем щом можем, Гришо, Цвети, Сани, Владо, Краси на тея хора трябва да се радваме и да ги подкрепяме, че правят нещо голямо за българския спорт, а не само да ги хейтим и плюем ама какво да ти обяснявам на теб и на останалите като теб вие винаги ще си останете такива....

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Отново велик КРАСИ АНЕВ

Мнениеот Alex » 17 яну 2015 18:48

black sea написа:Браво на Анев!
Това, което прави е чудо, много приятно съм изненадан. Интересно ми е ако не са тези успехи на Краси Анев дали г-н Красен Масонов Тимаджиев-Кралев щеше да определи неговия спорт за безперспективен и без финансиране, защото нямаме никакви успехи и участваме по състезания на олимпийския принцип. Поредно доказателство, че във всеки един спорт и по всяко едно време може да се появи някой талант.

Тоя е толкова тъп, че ще съсипе спорта окончателно и ще правим само борци и боксьори :Х :Х

Иначе страхотно представяне на Краси и Владо за пореден път... особено като се има предвид МИЗЕРИЯТА във федерацията, защо там е наистина мизерия във финансово отношение...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Отново велик КРАСИ АНЕВ

Мнениеот Libera » 17 яну 2015 19:39

Вместо да хвърляме пари в спортове, които няма да можем да развиваме и след 10 века, да намерим приоритетни и да даваме всичко там. Ако Анев имаше ресурсите на Чехия например, щеше да е редовно в топ 5. Смешно е да имаме един човек, който хем е масажист, хем е вакс майстор, хем доставчик, а държавата да дава пари за хокей на лед например, където дори няма една нормална пързалка за тренировки. Пари нямаме, но ги пилеем за глупости! А борци и боксьорчета ще бълваме винаги, защото за тези спортове не се изисква нито някакъв човешки потенциал нито огромни суми за качествена подготовка!

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4125
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Отново велик КРАСИ АНЕВ

Мнениеот JACKO » 17 яну 2015 20:53

Аз съм много доволен. Успех на момчетата в масовия утре.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Отново велик КРАСИ АНЕВ

Мнениеот ros » 17 яну 2015 21:45

Въобще целият сезон на Краси и Владо до момента е страхотен. Като добавим и седмото място в щафетата от Оберхоф... прекрасни биатлонисти и великолепни резултати. Определено Краси е в страхотна бегова форма - най-добрата, която е имал и не отстъпва на много, много голяма част от състезателите на големите в биатлона. А статистиката му на стрелбата... Вече е номер 1 с 90.7%, като днес изпревари и Мартен Фуркад.

http://biathlonbg.in/380_Statichstika_v_strеlbata_za_sеzon_20142015.html

Не само масовия утре... Краси ще има страхотен шанс и на индивидуалното (20 км с 4 стрелби). Там при 0 със сигурност ще е призьор

Успех, Краси
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
spartaka
Мнения: 854
Регистриран на: 22 яну 2009 11:47
Местоположение: Пловдив (Кичука)
Контакти:

Re: Отново велик КРАСИ АНЕВ

Мнениеот spartaka » 17 яну 2015 22:13

Супер, бях позагърбил биатлона, а преди със златните момичета ги следях постоянно, но сега пак ще почвам май. Супер постижения на Анев и другите, браво. Ако може някой да даде инфо, какво предстои от утре нататък и къде и кога ще ги дават, предполагам пак Евроспорт ги следи?
http://spartakpd.info - "Гладиаторите" на България пак ще възкръснат


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост