Колоездене

Модератори: kartago, SkArY_9, paceto, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот rhaegar » 10 юли 2017 11:19

Томас поне го е приел с усмивка:

Изображение
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага

https://media.giphy.com/media/l378ah7JQ ... /giphy.gif

nghcvth
Контакти:

Мнениеот nghcvth » 13 юли 2017 21:45

Фруум изгуби фанелката временно! Май не е чак такава сензация, просто логично продължение на неубедителния му сезон. Но на Ару,Барде и другите им трябва още време преди часовника, където Фруум със сигурност ще ги бие убедително. Лошото е, че реално имат 2 етапа да му вземат време 17-и и 18-и Аз лично съм за Фабио Ару, не че имам нещо против Скай, но просто някакво разнообразие да има, пък и италианецът ми е симпатичен. Струва си да отбележа и представянето на Ригоберто Уран, който след няколко сезона на лутане показва реалните си възможности.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

nghcvth
Контакти:

Мнениеот nghcvth » 11 сеп 2017 14:37

Голяма тишина тук, все пак трябва да се отбележи, че Фруум най- после успя да спечели Вуелтата и направи исторически дубъл Тур- Вуелта. Лично аз не вярвам да кара в Джиро-то догодина, опитвайки да направи 3 поредни победи в големите обиколки. Каквото и да си говорим, англичанинът е много голям колоездач, а отборът му е чудовищно силен.

Следва Световното първенство (17-24 септември), обиколката на Ломбадрия и още няколко по- малки състезания до края на сезона.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Върни се в “Други спортове”