Всички национали хванати с допинг. Закривай!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12952
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всички национали хванати с допинг. Закривай!!!

Мнениеот Eminem » 20 мар 2015 21:41

Означава, че никой няма полза от него, освен тези дето са на хранилка от този "спорт".

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Всички национали хванати с допинг. Закривай!!!

Мнениеот Federer91 » 20 мар 2015 21:54

Eminem написа:Да го закриват, по-добре да гледам един месец в една точка, отколкото да гледам колоездене.


Кажи го на 3.5 милиардните гледания всяка година на Тура. :roll:

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Всички национали хванати с допинг. Закривай!!!

Мнениеот Мистри » 20 мар 2015 22:14

защо написа:
sandi74 написа:Зобането е най-лесното нещо.Майсторлъка е после в изчистването за него трябват обаче акъл и пари.Факт.


Кой знае да чете е разбрал, че са ги хванали по време на подготовката, а не на първенство.


А как беше при Цска? :lol:
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12952
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всички национали хванати с допинг. Закривай!!!

Мнениеот Eminem » 20 мар 2015 22:24

Federer91 написа:
Eminem написа:Да го закриват, по-добре да гледам един месец в една точка, отколкото да гледам колоездене.


Кажи го на 3.5 милиардните гледания всяка година на Тура. :roll:

Колоезденето не ми е проблем, те не са на хранилка при държавата ни.

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Всички национали хванати с допинг. Закривай!!!

Мнениеот DmG » 20 мар 2015 23:03

Federer91 написа:
Eminem написа:Да го закриват, по-добре да гледам един месец в една точка, отколкото да гледам колоездене.


Кажи го на 3.5 милиардните гледания всяка година на Тура. :roll:

3 милиарда НЕ ГЛЕДАТ това. И какво гледат, на кой химията е по-добра.

Потребителски аватар
pepo
Мнения: 352
Регистриран на: 04 авг 2008 23:27
Контакти:

Re: Всички национали хванати с допинг. Закривай!!!

Мнениеот pepo » 20 мар 2015 23:20

Мистри написа:
защо написа:
sandi74 написа:Зобането е най-лесното нещо.Майсторлъка е после в изчистването за него трябват обаче акъл и пари.Факт.


Кой знае да чете е разбрал, че са ги хванали по време на подготовката, а не на първенство.


А как беше при Цска? :lol:

Зомбирал си се нещо-темата е за щангите,или ЦСКА не ти излиза от “кратуната“ :)
Никой не може да спре Лавината!Лавината спира само когато сама реши!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всички национали хванати с допинг. Закривай!!!

Мнениеот Red_Neck » 20 мар 2015 23:30

Момци, всеки може да си развива каквито иска спортове, но чрез частно инвестиране.
Пак там могат да се зобат колкото искат ..... щото сега и глобите ще им плащаме!!! :evil:
За да се влагатдържавни пари в спорта, ползите трябва да са за голяма част от обществото!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Всички национали хванати с допинг. Закривай!!!

Мнениеот dreben23 » 20 мар 2015 23:56

Жалко, бяхме най-добри в щангите! :cry: :cry: Аз съм го закрил отдавна, а съдейки и от преките телевизионни предавания, сигурно и телевизиите са го закрили отдавна! :lol: :mrgreen:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Всички национали хванати с допинг. Закривай!!!

Мнениеот Цецо Чука » 21 мар 2015 00:20

Има нещо не както трябва в цялата тая история.
Първо-абсолютно всички национали.
Второ-стромба,баси, това нормалните хора отдавна не го ползват, има къде къде по-съвременни препарати.
Нещо не е така,да знаете...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

ohoboho
Мнения: 298
Регистриран на: 30 апр 2014 11:02
Контакти:

Re: Всички национали хванати с допинг. Закривай!!!

Мнениеот ohoboho » 21 мар 2015 03:43

Red_Neck написа:Колега, аз гледам на спорта по друг начин. Спортните успехи не трябва да са самоцел! Много по-важно е въздействието на даден вид спорт върху здравето и удовлствие от практикуването му. Масовите спортове (футбол, плуване, баскет, ски и т.н) са в състояние най-лесно да "запалят" децата, а удоволствието от практикуването на такъв спорт трае дълго и дори в понапреднала възраст може да се практикува.
Какъва е ползата от щангите? Медали за прослава на родината? Айде стига спортна пропаганда ... :)

Ти би ли си пуснал детето да тренира щанги? Аз не!
Закривай!!! Стига срам! Ползи никакви!

Гледаш така, защото си любител-спортист (а може и да не си спортист изобщо, не знам). Като такъв позицията ти мога да я разбера. Но като човек, който се е състезавал (макар и на сравнително ниско ниво и нищо общо с щангите) аз лично не мога да отрека спортно състезание, което създава атлети на такова високо ниво (а то е наистина високо, но това ще ми е трудно да ти го обясня).
Масовите "игри с топка" (по принцип избягвам да ги броя баш за спортове, лично мнение) са си игри с топка - забавно (макар и доста травматично - аз не познавам любителски цъкащ футболче човек, който да не е имал между една и няколко гаднички травми, я на глезени, я на колене) занимание, но нищо повече. Такива са и професионалистите там - посредствени (в най-добрия случай) атлети. Иначе е ясно - това са игри тръгнали от и за средностатистически хора преди бирата в петък, а не като действително спортно състезание. Тоест, очевидно са лесно гледаеми, забавляващи, масови и също така лесни за практикуване от хора без някаква особена двигателна култура. Но това не е сериозен спорт и това не са атлети - ако говорим за това.

Колкото до ползата от щангите - колкото от всеки друг спорт. Въпросът е, че някои ги можем, а някои не - и двете неща са доказани в исторически план ;) Предпочитам да гледам медалистите ни в щангите, отколкото да се червя като играе национала по футбол ;)

Иначе аз детето живот и здраве бих избегнал опцията да стане професионален спортист. Но ако ми свиеш вариантите за любителски занимания до футбол и щанги ще взема второто ;)


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта