Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44164
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 18 яну 2024 13:33

Балтимор-Хюстън: мисля че Рейвънс този път няма да допуснат грешката от предишния път, когато бяха първи сийд :mrgreen: Хюстън играят много грамотен футбол и Боби Словик от мач на мач си подпечатва скъп договор като НС догодина, но защитата на Балтимор е достатъчно добра за да спре тексасци.

СФ-ГБ: много зависи как ще влезе Брок в мача и дали ще му се налага да прави чудеса. Ако е на обичайното си ниво, Пакърс ще трябва доста да се надскочат, особено като се има предвид, че ще трябва да спират и отлична рън атака. Шансът за гостите е, да тръгнат ударно както срещу Далас и Лав да се възползва от като че ли единственото по-слабо звено на Найнърс-корнерите.

Детройт-Тампа: тук на пук на всичките си инстинкти, ще заложа на изненадата. Защитата на Бъкс е отлична, притесняват ме в атака, но ако се възползват от това, че всичкото напрежение ще е върху домакините, като нищо могат да ги изненадат. Опитът категорично е на страната на ТБ, цели 17 играчи които спечелиха СБ с чичо Том са още в отбора, докато лъвчетатат тепърва започват да играят подобни мачове.

Бъфало-КС: Билс имат много да си връщат за последните няколко години на този съперник. Интересно ще е да видим първият мач на Махоумс като гост в плейофите. Аз не мисля че би трябвало да му се отрази, той редовно си доминира във враждебна среда през редовния сезон-до скоро нямаше загуба в дивизионно гостуване и като цяло е 18-1 навън в дивизията. Бъфало загубиха изключитлелно много хора в защита и не виждам как биха компенсирали.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Larsenn
Мнения: 886
Регистриран на: 12 яну 2019 13:44
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Larsenn » 19 яну 2024 12:04

Балтимор, Сан Фран, Детройт (Go Lions :lol: ), Бъфало.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот obi4am_pirin » 20 яну 2024 23:59

Балтимор, 49, Тампа,Канзас...
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44164
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 21 яну 2024 02:18

Първото полувреме сравнително равностойно, второто ги убиха направо.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 21 яну 2024 06:21

Дет се вика, за една бройка :)))
СФ са по-добрия отбор, но днес спокойно можеше да ги изклатим. Здраве да е.

И двата мача се развиха според очакваното.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот obi4am_pirin » 21 яну 2024 07:00

Red_Neck написа:Дет се вика, за една бройка :)))
СФ са по-добрия отбор, но днес спокойно можеше да ги изклатим. Здраве да е.

И двата мача се развиха според очакваното.

Наред са неочакваните :)
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44164
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 21 яну 2024 11:45

Red_Neck написа:Дет се вика, за една бройка :)))
СФ са по-добрия отбор, но днес спокойно можеше да ги изклатим. Здраве да е.

И двата мача се развиха според очакваното.


Мисля, че трябва да си доволен като цяло. И не само от снощи, а въобще от сезона. Имате много потенциал, сякаш отборът е поне година напред в развитието си. Да видим как ще се справите с повишените очаквания следващия сезон.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 21 яну 2024 12:43

Е, при положение, че бях отписал сезона към 6-7 седмица, как да не съм доволен :)
Аз съм реалист. С този неопитен отбор дори не се надявах на плейофи, ама добре че сме в една дивизия с Чикаго и Минесота :) Много добре осъзнавам, че отборът се надскочи значително.

За мача. Като дремнах 3 часа и сега много ме е яд. Тибо рано се контузи и започнах да мечтая :)
До ХТ от 3 слизания до червената зона, 6 точки.
При 3:0 рискът да се играе на 4-ти даун за мен беше неоправдан. Пропуснатият ФГ майната му и СФ пропуснаха на южната врата.
Но с оставащи над 4 минути и СФ на 30-ия ярд, по-добре да бяхме пуснали ТД и да дадем време на атаката пък каквото стане. Как да е.
Пас ръшът и на двата отбора работеше много добре и стана супер завързан мач. За съжаление Нежният е зелен и нито веднъж не ги хвана със скрийн. Истинско QB щеше да ги разкости. 20 години сме свикнали да гледаме чичо Том, братята, Дрю, Аарън и т.н. и сегашните ми изглеждат като комикс герои.
Общо взето и двете QB-та снощи играха според моментните си възможности. Зелени са още. Често се гипсираха, но за мен са бъдещето.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44164
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 22 яну 2024 08:39

Пас ръша на Детройт изяде Бейкър и на практика им спечели мача. Да, мисля че имат 3-4 сака, но реално на всеки плей му бяха в лицето и форсираха доста неточни и прибързани пасове. И все пак, Тампа се държаха доста дълго в мача и имаха шанс да се доберат до продължения дори, но малко не им достигна. Все пак и от тях надали някой очакваше да стигнат чак до тук, могат да си го броят за доста успешен сезон.

Късния мач не го гледах, но видях че Джошко пак се е правил на flashscore QB. Трудно би спечелил СБ по този начин, докато не се научи да взима каквото му дава защитата и че не може всеки път да е big play, ще страда. Дори Махоумс го разбра това и особено тази година играе доста по-сигурно. А КС дори и в толкова посредствен за наложените от тях стандарти в последните години сезон, пак са на един мач от СБ.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 22 яну 2024 10:58

Детройт изиграха плейофен мач по учебник в двете фази и пак показаха солиден контрол върху развоя.
В защита много ефективен пас ръш, не допуснаха нито един биг плей до последните 5 минути на мача, когато вече водеха с 2 притежания и в атака, почти елиминираха играта по земя на Тампа и за капак направиха 2 INT.
В атака много методично пазеха топката, вземаха каквото даде отбраната на Тампа (май до до 4-тата част нямаха нито един биг плей) и с малки крачки вървяха напред.

Бъфало и КС в типичен за тях развой с късна драма и за съжаление с очакван изход. Махоумбой наистина показва израстване.

Общо взето и 4-те мача се развиха според моите очаквания, като единствено ГБ дадоха по-сериозен бой на СФ и само в този мач не познах разликата.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта