Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24562
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот boabbb » 15 яну 2024 23:21

Чичо Том или братята Манинг ако се съблекат по екип ще са класи над тоя овчар. Личи му, че играе под напрежение в тия мачове и чисто си се насра - доколкото чета, не за пръв път. Флако направи същото, ама е 10 години отгоре и взима 1/10 от парите ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 16 яну 2024 06:25

Какви 1/10, Флако мисля е на минимума към 350 К :mrgreen:
Как да е, .... Фили кофти се окъкаха. Нещо не сметнаха пика на формата - 11 от 12 и после дърво. Без защита не става в плейофите. Много леко допуснаха изоставане с 2 притежания и 3 четвърти не можаха да се върнат в мача. Язък.

Бъфало си биха с лекота. Питсбърг трагични. Направо ми стана жал за Майк Томлин. 16 години стигат - time to move on.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 16 яну 2024 08:19

E Питсбърг в атака толкова си могат. С Мейсън Рудолф и Кени Пикет, какво се очаква да стане? С някой като Дак биха имали шанс снощи, ако направи силен мач, дори и да не е мнгоо вероятно, а с тия пъпеши всичко приключи преди да започне. Самият факт, че се докараха до плейофи е постижение, а Томлин продължава да няма сезон с отрицателен баланс. Не вярвам да го махнат този сезон, по-скоро ще търсят стабилен офанзивен координатор, който да го наследи догодина. Може дори да го включат в договора му, както Патс с Майо. Та така де, сигурно и те ще си откъснат топ10 треньор от дървото с такива.

Аз продължавам да не си обяснявам тоя free fall на Филаделфия. Не се сещам скоро да е имало толкова доминантен отбор в продължение на сезон и 10 мача от следващия, който да се срине така и да изхвърчи безславно, без това да е причинено от някаква контузия на QB, или на няколко важни играчи едновременно. Дали като цяло ги разгадаха, дали се натрупа повече напрежение, или просто им свърши маната, ще трябва да направят сериозно "разследване" там. Според мен Десаи е пътник, Мат Патриша също, кой знае дали няма да уволнят и офанзивния координатор, въпреки че той има насрочени интервюта за старши треньор на няколко места. Даже се заговори за махане на Сириани, което ще е първия случай на треньор стигнал до СБ, който да е уволнен година по-късно от 20 години насам.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24562
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот boabbb » 16 яну 2024 09:33

Аз Фили ги гледах последните няколко мача - Хъртс не знаеше къде се намира, като че ли има и някаква контузия :roll: 2-4 станах в прогнозите 8-) Тая изненада я предусещах ... Колкото до Стийлърс - снощи ако аз бях излязъл вместо Рудолф, ползата щеше да е същата - и аз мога да правя hand-off на бегача :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13873
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Pichichi » 16 яну 2024 11:02

rhaegar написа:Какво значи "няма ли да го сменят'? Някои хора наистина не разбирате какво означава да имаш топ 10-12 QB. С кой ще го сменят? Ще си откъснат друг от дървото с франчайз qb-та и готово, нали?


Е добре де, видно е че освен някакви победи в редовен сезон нищо няма да направят с него.
В крайна сметка се праскат че са топ отбора на отборите. Колкото и ограничени да са възможностите
от рамката на лигата ако имаш желание все ще измислиш нещо.
Ей го противника им се отказа от легендата си Роджърс и пак ги преби и мина напред!

Хюстън - Балтимор
ГБ - СФ49
Тампа - Детройт
КС - Бъфало

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 16 яну 2024 13:08

Pichichi написа:
rhaegar написа:Какво значи "няма ли да го сменят'? Някои хора наистина не разбирате какво означава да имаш топ 10-12 QB. С кой ще го сменят? Ще си откъснат друг от дървото с франчайз qb-та и готово, нали?


Е добре де, видно е че освен някакви победи в редовен сезон нищо няма да направят с него.
В крайна сметка се праскат че са топ отбора на отборите. Колкото и ограничени да са възможностите
от рамката на лигата ако имаш желание все ще измислиш нещо.
Ей го противника им се отказа от легендата си Роджърс и пак ги преби и мина напред!


Роджърс се отказа от ГБ, а не обратното.

Да имаш добър QB е най-важното нещо в тая лига. Поне 15 отбора биха сменили техния с Дак на секундата. Не бих казал че в лигата има други 15, с които Далас биха сменили Дак на секундата, по-скоро да са макс 7-8. Но говорим за хора, които са невъзможни за трейд на практика.
Реално за да го сменят, трябва да са в положение да го кътнат без особени финансови щети, което в най-добрия случай може да стане след следващия сезон и после да са достатъчно зле, за да имат пик с който да изтеглят топ проспект. И в драфта няма нищо, ама нищо сигурно. Та на думи е лесно, на практика не е точно така.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 17 яну 2024 12:05

rhaegar написа:Да имаш добър QB е най-важното нещо в тая лига. Поне 15 отбора биха сменили техния с Дак на секундата. Не бих казал че в лигата има други 15, с които Далас биха сменили Дак на секундата, по-скоро да са макс 7-8. Но говорим за хора, които са невъзможни за трейд на практика.

Баш така си е. Топ QB много рядко излиза на пазара, а Дак си е много добър QB, който има още година договор.
От всички титуляри в лигата, само Брок има по-добър рейтинг от него.
Тази година свободни ще са Кърк Казънс и на Реджи човека Райън Танахил, ..... двамата над 35. Едва ли ще е надграждане ;)
Догодина по-бива. Освен Дак, свободни ще са: Джаред Гофф, Тревор Лоурънс, Туа и нашето нежно момче (което позаигра втората част на сезона, но има мноооого да се доказва).
т.е. на 99% Дак ще си изкара договора с Далас.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 18 яну 2024 12:20

Дайте малко прогнози, да видим кой чува петела :))))
Балтимор - Хюстън
Рейвънс са тежък фаворит. Дават ги - 9,5. Почти съм сигурен, че Ламар ще се окъка в плейофите, но няма да е в този мач. Гарваните бият с над 7 точки разлика.

Сан Фран - Грин Бей
И тук имаме тежък фаворит - СФ -9,5. Практически моите хора нямат шанс. Прекалено млад отбор са, а и не виждам как ще се справят в защита с комбинацията Макафри/Брок. Единствено се надявам на някакво чудо да тръгне много добре мача (както с Далас) и младежите да се надскочат. Очаквам силно резултатен мач, много екшън и победа за СФ49 със 6.

Детройт - Тампа
Залагам твърдо на Детройт. Може да не е с голяма разлика, но очаквам пълен контрол върху мача от тях. Детройт с над 7.

Бъфало - КС
Най-завързаният мач от всички. Всичко може да се случи. Надявам се Джош Алън пак да има ден, но КС не са Питсбърг. Колкото и да не харесвам КС, мисля че ще измъкнат двубоя с 3 точки разлика в края на мача или в ОТ.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13873
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Pichichi » 18 яну 2024 13:00

Хюстън- Балтимор- изглежда като ясен тоз мач- Балтимор.
ГБ - СФ49- СФ се водят силни в защита и нападение. Слабата игра на Далас в защита
ги издъни. Според мен СФ бият.
Тампа - Детройт- Нямам идея.
КС - Бъфало- По принцип съм за Махоумс но си мисля че ще паднат.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост