Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот iliev72 » 08 май 2016 13:11

dreben23 написа:Честито, ама много ми насичаше линк и мач ми се сторил малко скучен. Само си изгубихме съня. Това ако е бокс... :mrgreen: Макар че дясно оченце се затворило на британец, ама при 1,20 коеф не очаквайте да затворят се и двете.. :mrgreen: :cry:

Чизора продал мач! :lol:

Само вие да не продадете мача на Сити днес ;) А за скучността сме на едно мнение :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот Alex » 08 май 2016 13:15

River Plate написа:Тука всякакви специалисти, които не са слагали боксови ръкавици през живота си.
Кубрат изигра блестящо мача.
Вместо да се гордеете, че имате сънародник, който е топ боксьор в хевиуейт, вие пак с ганьовските комплекси.

Името на Кубрат е пред имена като Джошуа, Ортиз, Чарлз Мартин, Малис Скот и др. супер боксьори в световната ранглиста.

Следя бокса изкъсо от ерата на Железния Майк, гледам над 100 мача годишно във всички категории и някакви пубери тук ще ми обясняват, че Кубрат е слаб боксьор. Абе ало. Кубрат е в топ 5 на боксьорите в хевиуейт. Да, трудно би победил Фюри, Джошуа, Кличко, Уайлдър или Поветкин, но това е тежка категория и един удар може да реши всичко. Който подцени Кобрата, ще бере ядове.

Изказа сЪ! И като се опита да обидиш разни хора и да обясниш колко не разбират твоето мнение по-стойнстно ли стана... то къфто Кубрат - такива и феновете му. Той е изключително добър боксьор, просто не е от най-добрите. Липсват му качества (най-вече в главата). Не може да се оправя в по-динамични ситуации. Просто, ако щеш, няма мантатлитета на най-добрите в спорта. Гледал съм му и аматьорската кариера - там беше по-зле положението. Самият факт, че се качи на по-горно стъпало след позорна загуба е показателен. Та браво на момчето, много е добър, направи си мнооого пари, добро шоу, ама хем е Ганьо, хем самочувствието му не отговаря на възможностите и неувереността си личи като излезе на ринга (без значение колко снизходително се опитва да се държи към съперниците)

[offtopic]И прекарвам много повече време в областта на спорта от теб, капацитете ;)[/offtopic]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2865
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот futbolqga » 08 май 2016 13:21

Личи си, че 99% от коментиращите не са стъпвали в боксова зала. Като ви чета коментарите, веднага се сещам за думите на жената, която все успява да ми измрънка за това, че не разбирала как не ми било скучно да гледам 22-ма мъже тичащи след топка. А аз гледам магията на Меси и Иниеста. И вие сте като нея по отношение на бокса.

Къде видяхте скучен мач? Мачът беше изключително стойностен! Кубрат показа фантастичната си лява ръка в пълна сила - точно с това спечели и мача в крайна сметка. Ударите валяха - и все в целта. Да не говорим за тази невероятно красива комбинация ляв-десен, която Кубрат ни показа неколкократно. Тази комбинация ако не достави удовлетворение на един фен... то по-добре да смени спорта.

В същото време видяхме, че Чисора имаше изготвени няколко варианта за стратегия в този мач. На всички ни беше ясно, че мачът ще се реши от това, дали Чисора ще успее да преодолее ръстовото предимство на Кубрат и отличната му лява ръка. Започна агресивно и вкара добри удари в тялото. Вярно, играеше малко мръсно, сваляше главата, но пък и това го има в спорта. След като обаче Кубрат го засече с този зловещ ъперкът в третия рунд, Чисора смени подхода. Започна да търси въжетата, карайки Пулев сам да скъсява дистанцията, което много от вас тук гледам, че са интерпретирали погрешно, като са решили, че едва ли не Чисора е бил готов да бъде свален.

Ясно е, че клинчовете не ви харесват, ама това е спорта. Помните ли какво стана, когато нашия излезе, опитвайки се да не дава на Кличко да влизат в клинч? В професионалния бокс такова поведение е повече от пагубно.

А за това, че нямало тежки удари... ами не знам как да го коментирам. Може би някои от вас са гледали твърде много филми. Или пък сте гледали твърде много срещи, където един от съперниците е бил тип "боксов чувал". Вие знаете ли как се затваря окото на противника? Мислите ли, че Чисора се е издул така от гушкане и галене? Да не говорим, че само на прима-виста се сещам за 3 много сериозни удара, които Кубрат понесе.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот Alex » 08 май 2016 13:22

iliev72 написа:
dreben23 написа:Честито, ама много ми насичаше линк и мач ми се сторил малко скучен. Само си изгубихме съня. Това ако е бокс... :mrgreen: Макар че дясно оченце се затворило на британец, ама при 1,20 коеф не очаквайте да затворят се и двете.. :mrgreen: :cry:

Чизора продал мач! :lol:

Само вие да не продадете мача на Сити днес ;) А за скучността сме на едно мнение :)

Няма шанс! Поне второто място да спечелим, че и това от доста години не сме виждали :)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2586
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот rmfan5 » 08 май 2016 14:15

Theos написа:Някъде между 5-8 рунд съм задрямал...толкова скучен и безинтересен мач. Чисора е едно ниво с Пулев, вижте им мачовете- нямат победи над изявени боксьори. Всичките им победи са над много ниско ниво съперници, аз обаче очаквам следващия мач на Кубрат да е срещу някой наистина голям боксьор - Антъни Джошуа или Донтей Уайлдър. Тогава вече може да има отправна точка в това да преценим дали има класа да вземе някоя световна титла. Не мога да преценя дали е нагласен мача, но беше невероятно скучен.


Те щото на Антъни и Уайлдър съперниците им са много големи имена
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот pomiqr272 » 08 май 2016 14:24

Колко простотии прочетох не е истина... Като започнем как американците развалили бокса и как Тайсън е най-великият... Американците създадоха бокса. Тайсън е най-добрият по шмъркане и ядене на уши на ринга. Тайсън се биеше със същите тулупи на Пулев, като Харис и Ариас. Съперниците на Тайсън преди титлата са с отрицателен баланс или победите и загубите им са с разлика около 10. След титлата поне съперниците му не са с отрицателен баланс и са някакви като Чарлс Мартин да речем. Побеждаваш 10 съперника от твоя щат и вече си голям боксьор, ама в Европа тези не важат. Просто след ерата на Али , Фрейзър и Форман бокса има нужда от реновация и я намират в Тайсън, който бързо е смлян и изплют от месомелачката на шоубизнеса. Тайсън на 24 свърши с бокса.

Боксът винаги е бил дерижиран в една или друга степен
1913 година.
В продължение на две минути, без да намали ни най-малко темпото, Пауърс сипеше върху него удари като град. Още минута и рундът щеше да завърши и синдикатът от комарджии щеше да понесе тежка загуба. Но не било писано тази минута да изтече. Тъкмо се бяха счепкали в центъра на ринга. Беше обикновен клинч, както във всеки бой, само дето Пауърс се бореше и допускаше грубости всеки миг. Глендън замахна с левия си юмрук и нанесе бърз, но лек удар отстрани по лицето на своя противник. Беше като който и да е от десетките подобни удари, които беше нанасял през време! на боя. За своя изненада той почувствува как Пауърс се отпусна в ръцете му и започна да се свлича на пода, а подкосените му разкрачени крака отказаха да носят тежестта на тялото. Пауърс се стовари тежко на пода, търколи се на една страна и остана да лежи със затворени очи и неподвижен. Реферът, наведен над него, викаше и отброяваше секундите.
Знаеш ли как те наричат сега? — запита той, Пат поклати отрицателно глава.
— Глендън — единствения удар.
Пат се усмихна от учтивост. Малко го интересуваше как го наричат. Имаше си определена задача, която трябваше да свърши, за да може с това да завоюва правото да се върне в планините си, и той изпълняваше всичко флегматично и толкова.
— Така няма да го бъде — продължи менажерът му, като клатеше неодобрително глава. — Не може така да продължаваш да сваляш хората си. Трябва да им дадеш повече време.
— Нали въпросът е да се бия? — запита Пат учуден.
Стъбнър пак поклати глава.
— Виж каква е работата, Пат. В бокса трябва да си великодушен и щедър. Защо ще обиждаш всички останали боксьори. И спрямо публиката не е честно. Хората са дали пари, искат да видят нещо. Пък и никой няма да иска да се боксира с тебе. Всички ще се изплашат. И с мачове от десет секунди не можеш да събереш публика. Как мислиш? Ти би ли платил долар или пет долара, за да гледаш мач от десет секунди?
Това убеди Пат и той обеща да дава в бъдеще на публиката достатъчно зрелище за парите й, но заяви, че лично би предпочел да иде на риболов, отколкото да гледа, ако ще, сто рунда бокс.

За първи път на ринга Глендън беше замаян.
Това не беше удар за нокаут. Главата си можеше да заложи, че е така. Не беше по челюстта, а отстрани по лицето, и той знаеше, че е улучил там, никъде другаде. И все пак човекът беше паднал, не стана до „десет“ и изигра великолепно ролята си. Това последното тежко строполяване на пода излезе убедителен шедьовър. За публиката беше несъмнен нокаут, а кинокамерите щяха да увековечат лъжата.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот pomiqr272 » 08 май 2016 14:27

А, и прочетох, че Кубрат бил в топ 5 на най-добрите обаче трудно можел да победи някой от изброените петима в топ 5 :-D

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот pomiqr272 » 08 май 2016 14:29

Като искате да гледате удари си пуснете средна категория. Там хвъри кръв. В тежката от 1 до 3 удара и си аут.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2865
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот futbolqga » 08 май 2016 14:59

rmfan5 написа:
Theos написа:Някъде между 5-8 рунд съм задрямал...толкова скучен и безинтересен мач. Чисора е едно ниво с Пулев, вижте им мачовете- нямат победи над изявени боксьори. Всичките им победи са над много ниско ниво съперници, аз обаче очаквам следващия мач на Кубрат да е срещу някой наистина голям боксьор - Антъни Джошуа или Донтей Уайлдър. Тогава вече може да има отправна точка в това да преценим дали има класа да вземе някоя световна титла. Не мога да преценя дали е нагласен мача, но беше невероятно скучен.


Те щото на Антъни и Уайлдър съперниците им са много големи имена

Абсолютно! Уайлдър не го хвалете много, да не вземе да спука гуми още този месец. В цялата си кариера е имал точно един адекватен противник и това беше Малик Скот. Другите му съперници са професионални боксови чували.

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот Theos » 08 май 2016 15:24

futbolqga написа:
rmfan5 написа:
Theos написа:Някъде между 5-8 рунд съм задрямал...толкова скучен и безинтересен мач. Чисора е едно ниво с Пулев, вижте им мачовете- нямат победи над изявени боксьори. Всичките им победи са над много ниско ниво съперници, аз обаче очаквам следващия мач на Кубрат да е срещу някой наистина голям боксьор - Антъни Джошуа или Донтей Уайлдър. Тогава вече може да има отправна точка в това да преценим дали има класа да вземе някоя световна титла. Не мога да преценя дали е нагласен мача, но беше невероятно скучен.


Те щото на Антъни и Уайлдър съперниците им са много големи имена

Абсолютно! Уайлдър не го хвалете много, да не вземе да спука гуми още този месец. В цялата си кариера е имал точно един адекватен противник и това беше Малик Скот. Другите му съперници са професионални боксови чували.

36 победи и 0 загуби, остави да не го хвалим, а и мисля, че ще бие Поветкин след 15 дни, по ми е интересен обаче Антъни Джошуа - 16 мача -16 нокаута.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта