Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот dreben23 » 18 яну 2015 20:28

Мач ли е имало, казвайте де. :) В кой рунд го е опукал? :mrgreen:


Изображение

Бам, бам! :)


Дионтей "Bronze Bomber" Уайлдър е новият световен шампион по бокс в тежка категория, след като тази нощ 29-годишният американец детронира Бърмейн Стивърн и спечели пояса във версия Световен боксов съвет.
За първи път в кариерата си Уайлдър бе принуден да изиграе повече от четири рунда, но роденият в Алабама боксьор издържа успешно теста и записа победа по точки над коравия канадец в бляскавата "MGM Grand Garden Arena", Лас Вегас.

Американецът получи пълно единодушие от тримата съдии край ринга и триумфира със световната титла в своя 33-и двубой като професионалист. В картите на реферите пък бе записано 120-107, 118-109 и 119-108 в полза на новия световен шампион.

По този начин Дионтей Уайлдър се превърна и в първият американец от 2007 година насам, който успява да спечели титлата в тежка категория. За последно това бе успял да стори скандалният Шанън Бригс, който преди осем години загуби пояса в двубой със Султан Ибрагимов.


Дионтей Уайлдър доминираше над Стивърн в течение на срещата, като претендентът успешно разчиташе на дългия си ляв прав, за да контролира настъпващия към себе си шампион. Бърмейн Стивърн пък демонстрира твърде сериозна статичност по отношение на играта си с крака, което и в крайна сметка го направи по-лесна мишена за дългите ръце на американеца.

В края на срещата канадецът направи отчаян щурм в търсене на късен нокаут, но с изключение на няколко пласирани удара в тялото на американеца, Бърмейн Стивърн така и не успя да обърне в своя полза развоя на сблъсъка.

"Тази вечер отговорих на много въпроси", заяви след двубоя новият световен шампион, ясно визирайки критиките, които често получаваше по отношение качеството на предишните си опоненти.


Честито да му е на момчето, ще изгледаме и мача.

Леле как удря тоя!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=is9_RG8-DgA[/youtube]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18104
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот kingofpop » 18 яну 2015 21:27

dreben23 написа:Мач ли е имало, казвайте де. :) В кой рунд го е опукал? :mrgreen:


Изображение

Бам, бам! :)


Дионтей "Bronze Bomber" Уайлдър е новият световен шампион по бокс в тежка категория, след като тази нощ 29-годишният американец детронира Бърмейн Стивърн и спечели пояса във версия Световен боксов съвет.
За първи път в кариерата си Уайлдър бе принуден да изиграе повече от четири рунда, но роденият в Алабама боксьор издържа успешно теста и записа победа по точки над коравия канадец в бляскавата "MGM Grand Garden Arena", Лас Вегас.

Американецът получи пълно единодушие от тримата съдии край ринга и триумфира със световната титла в своя 33-и двубой като професионалист. В картите на реферите пък бе записано 120-107, 118-109 и 119-108 в полза на новия световен шампион.

По този начин Дионтей Уайлдър се превърна и в първият американец от 2007 година насам, който успява да спечели титлата в тежка категория. За последно това бе успял да стори скандалният Шанън Бригс, който преди осем години загуби пояса в двубой със Султан Ибрагимов.


Дионтей Уайлдър доминираше над Стивърн в течение на срещата, като претендентът успешно разчиташе на дългия си ляв прав, за да контролира настъпващия към себе си шампион. Бърмейн Стивърн пък демонстрира твърде сериозна статичност по отношение на играта си с крака, което и в крайна сметка го направи по-лесна мишена за дългите ръце на американеца.

В края на срещата канадецът направи отчаян щурм в търсене на късен нокаут, но с изключение на няколко пласирани удара в тялото на американеца, Бърмейн Стивърн така и не успя да обърне в своя полза развоя на сблъсъка.

"Тази вечер отговорих на много въпроси", заяви след двубоя новият световен шампион, ясно визирайки критиките, които често получаваше по отношение качеството на предишните си опоненти.


Честито да му е на момчето, ще изгледаме и мача.

Леле как удря тоя!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=is9_RG8-DgA[/youtube]




кви са т ия удари ве :shock: :o :o
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
usurper
Мнения: 2497
Регистриран на: 08 яну 2012 14:06
Skype: ЛС ;)
Местоположение: Copenhagen
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот usurper » 18 яну 2015 21:34

Освен, че нанася тежки удари, Уайлдър има "здрава брадичка". Стивърн също му нанесе тежки удари, но не разклатиха Уайлдър.
Забелязах, че е си подобрил работата с крака, за което също браво !
[offtopic][wrapimg=]https://38.media.tumblr.com/28695cff7a321418986f4f0bde6f2015/tumblr_n6k2akgIMT1s6z5flo2_250.png[/wrapimg][wrapimg=]https://31.media.tumblr.com/99ee1c414678ea4ca38e18446498ec45/tumblr_n6k2akgIMT1s6z5flo1_250.png[/wrapimg][wrapimg=]https://31.media.tumblr.com/c56484fafa365275869652795ba43ec9/tumblr_n6k2akgIMT1s6z5flo3_250.png[/wrapimg][wrapimg=]https://38.media.tumblr.com/a2fb0cb1704f4e4de0e39a52b4288406/tumblr_n6k2akgIMT1s6z5flo4_250.png[/wrapimg][wrapimg=]https://31.media.tumblr.com/2de72bb19b915d7bdca8b80b809a7a6f/tumblr_n6k2akgIMT1s6z5flo6_250.png[/wrapimg][wrapimg=]https://38.media.tumblr.com/182ad5b7746023a510c174aecc4bc413/tumblr_n6k2akgIMT1s6z5flo5_250.png[/wrapimg][wrapimg=]https://31.media.tumblr.com/af570ddfe1c86c0d1fab7b4cb3d1aed2/tumblr_n6k2akgIMT1s6z5flo7_250.png[/wrapimg][wrapimg=]https://31.media.tumblr.com/c1b55a37c7065d171a2e844c4f1a941d/tumblr_n6k2akgIMT1s6z5flo10_250.png[/wrapimg][wrapimg=]https://31.media.tumblr.com/46511fd6a4651df8c7053deac55de773/tumblr_n6k2akgIMT1s6z5flo8_250.png[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот dreben23 » 18 яну 2015 22:46

Опитах се да изгледам двубоя. но в последния рунд ми прекъсна баш. :lol: На най-сладкото, пу... :)
Enjoy!
http://boxingvideo.org/bermane-stiverne ... der-fight/

Не знам кви са тез съдии, но толкова удари отнесе тоя Стивърн, че ме хвана жал за него. :cry:

Мале, тоя става все по-добър от това което видях и технически изглеждаше бомба, ама не дава нито един клинч. Непрекъснато го въртя около ринга, сигурно му се завис свят. То и няма как да му го направи по-нисък боксьорец. :)

Мъчно ми е за Кличко, тоя лудия ако го набара ще го убие до пети-шести рунд според мен. Поздравления за Стивърн, издържа му ударите, ама главата му сигурно след мача е била с три-четири мозъчни сътресения. :(

Кой е следващият?

П.П. Колега махни тоя подпис, че ще те изографисам кога най-малко очакваш. Мен не требе да ме слагате по подписи, аз се шегувам 24/7. :)[offtopic]Сериозни са ми само офтопиците, ако сте забелязали. :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот 7 е добро число » 19 яну 2015 09:10

Уайлдър трябва да роботи по силата на ударите си и особено много по крошетата и конкретно точността им , че като реши да ги ползува си е направо смешно - размахва ги като хамалин пред дискотека . :mrgreen: С правите е добър (поне в този мач , че друг не му бях гледал) , бърз е с тях и на 70% цели мишената , тук роля изиграха дългите му ръце !
Стивърн ако беше се впуснал постоянно в размени , като в шести рунд или клинчове - дванадесети рунд , можеше и да го бъде . Иначе равносметката от мача е , че той е човека с "брадичка" , а не Уайлдър !!!
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24552
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот boabbb » 19 яну 2015 10:13

Уайлдър заслужава шанс срещу Кличко 8-) Недейте да говорите, че едва ли не, ще го размаже, защото и Кубрат е доста силен боксьор, пък видяхте какво му се случи :lol: Нека изкарва пара Уайлдър, има нужда от тях човека, щото детето му не е добре :( Той е бил тираджия, за да се грижи за детето му, което е в количка, мисля :( Всъщност, е едно от децата му ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Деонтей Уаилдър е най-вероятния следващ опонент на Кличко

Мнениеот dreben23 » 19 яну 2015 15:58

Имаше и брадичка, че и подуто синьо око и нежелание за интервю след поражението, а вижте само как се е перчел преди мача. :)
Размахва и то много бързо, на няколко пъти към края на рундовете му наби канчето и отляво и отдясно. Единият път и двамата паднаха на земята. Хубавото е, че когато трябваше смени тактиката и увисна върху врата на Стивърн в последния рунд да му изтече времето. Много бързо се движи по ринга и това изморява доста, лявата ръка я ползва най-вече като реши да прави серия. Понякога му кипва да се върти кат пумпал и решава да се пробва за нокаут, има много бързи рефлекси и при атаките си и в защита избегна доста удари на човека с плитката, дългите ръце и ръст е ясно, че са почти на 75 -80 % спечелен мач, остава само да изчака съдията да им бие гонга. :)

Да, видях семейството му и е повече от ясно, че е бедно момче и радостта на фамилията доведе до припадък, а това ще направи успехите и му по-запомнящи се. :)

Има обаче нещо, което не ми хареса у него. Много се перчи след мач, преди мач не знам как е, но след мача се натопорчи. :lol:

Междудругото, Майк Тайсън щял да се сръща на ринга и иска за спаринг партньор любимеца ни Кличко. :)

Тайсън: Кой е този Владимир Китч... Киско... Китикет някакъв?


Бившият световен шампион за професионалисти в супертежка категория Майк Тайсън изригна срещу настоящия носител на 4 световни титли Владимир Кличко. Майк Тайсън планира да се върне на ринга и да се боксира за световната титла през следващия месец на 48-годишна възраст.

"Кой е този Владимир Китч... Киско... Китикет някакъв?", попита Майк Тайсън в зала, пълна с репортери, опитвайки се да ги разсмее.
На мен ми се наложи да го търся в Гугъл, аз понятие си нямах какъв е този шампион. Боксът има нужда от мен, защото никой няма да търси в Гугъл кой е Майк Тайсън. Аз съм най-известният спортист не само в бокса, но може би и в целия свят и това е дори и заради татуировката на лицето. Тя впрочем и досега си е на мястото. По дяволите, аз даже няма да тренирам много преди боя. Ще видите, аз ще го нокаутирам с един удар!"
"Моето момче, моят Железен Майк се връща. Боксът страдаше без него, каза легендарният промоутър Дон Кинг. Никой не се интересува от бокс, всички са побъркани по смесените бойни изкуства. Тъжно е, че прегръдките на двама мъже на тепиха са по-популярни от бокса. Ето защо аз и Майк решихме да се върнем. Не слушайте Майк, когато ви говори, че това е само за парите. Аз ще му взема 70 процента и на него малко ще му остане. Този бой е за спортна гордост, за гордостта на Америка. Този бой ще покаже, че възрастта е просто цифри и никога не е късно да осъществиш мечтите си. Но и парите имат значение".

С контузена ръка е блъскал. :)
Уайлдър контузил дясната ръка срещу Стивърн

Шампионът на Световния боксов съевт в тежка категория Дионтей Уайлдър (САЩ) е контузил дясната си ръка в мача с Бърмейн Стивърн (Кан). Травмата е настъпила в четвъртия или петия рунд.
"Той има невероятна брадичка и много здрава глава - коментира американският нокаутьор, който е отказал 32 от общо 33-ата си съперника. - Трябваше да блъфирам по време на мача. Не исках да вижда, че съм се контузил. Той не спря да ми казва, че окото ми е червено. Продължих без значение какво чувствах. Трябваше да продължа да го намирам с дясната ръка."

Уайлдър е получил и контузия на окото. Тя е станала ден преди срещата, докато американецът е разтягал ластик.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта