Григор Димитров (официална тема)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот blue avalanche » 23 ное 2017 23:03

rhaegar написа:Хората ти обясниха, аз няма да повтарям. Чети.

Има ли нещо, което не мразиш?

Да мразя Гришу??? Are you kidding me??? Все едно да мразя фотьойла в хола... Или шишето с вода на масичката...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот 1982 » 23 ное 2017 23:32

Vura написа:
1982 написа:Ами, ако не знаеш, за купа Дейвис (националните отбори) не се играе само от един, там участват няколко тенисиста ..... а Димитров е трети в света само заради купищата тенисисти с контузии и неиграещи, плюс това не сравнявам кой къде е, вземи ми прочети пак поста ...... става дума за отношението към България и националния отбор, а не кой къде е в някоя класация.


Сигурен съм, че не знаеш къде са тенис кортовете в София, да не говорим да си ходил на тенис мач. :lol: В решителния мач с Унгария, Димитър Кутровски загуби от №700 в ранглистата. След около месец беше хванат с допинг(за който преди седмици се разбра). Теб не те интересува Купа Дейвис, теб те интересува да се храниш с омраза, завист и алчност. Тъжно ми е за теб. Когато другите хора се радват, ти си скрит в ъгъла... и се пръскаш от злоба и яд. :oops: Такива са родените лузъри в живота. ;)


Представи си, знам къде са тенис кортовете и в София, че и в Пловдив ..... а за злобата, по-добре питай онзи, дето нарича Надал "латино мангал", "перуански циганин" и т.н., какво е да го гледаш как печели голям трофей след голям трофей ..... ама по-добре недей, че надали огледалото ще издържи на негативната енергия ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот 1982 » 23 ное 2017 23:36

sirius123 написа:Джокович , живее в Монте Карло и не плаща данъци , но дари 500,000 ойро в Сърбия при големите наводнения. Правил е и други дарения.


Чак 500 000 не знам дали са, помня че дари цялата си премия от спечеления току-що тогава Мастърс в Рим ..... пак беше стотици хиляди, ама не помня вече колко. Но това са нищо пари, той има фондация, която постоянно дарява пари за всякакви неща в родината му, не само негови, ами набира и други да даряват непрекъснато.

Да не говорим, че приказва напълно нормален сръбски, нищо че от дете живее основно извън Сърбия .... :oops: :oops:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот blue avalanche » 24 ное 2017 00:27

1982 написа:
sirius123 написа:Джокович , живее в Монте Карло и не плаща данъци , но дари 500,000 ойро в Сърбия при големите наводнения. Правил е и други дарения.


Чак 500 000 не знам дали са, помня че дари цялата си премия от спечеления току-що тогава Мастърс в Рим ..... пак беше стотици хиляди, ама не помня вече колко. Но това са нищо пари, той има фондация, която постоянно дарява пари за всякакви неща в родината му, не само негови, ами набира и други да даряват непрекъснато.

Да не говорим, че приказва напълно нормален сръбски, нищо че от дете живее основно извън Сърбия .... :oops: :oops:

И на корта вика:"Идемо!", а не:"Comeon!" ;)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот rhaegar » 24 ное 2017 00:28

blue avalanche написа:
rhaegar написа:Хората ти обясниха, аз няма да повтарям. Чети.

Има ли нещо, което не мразиш?

Да мразя Гришу??? Are you kidding me??? Все едно да мразя фотьойла в хола... Или шишето с вода на масичката...


Не знам, изглеждаш вечно кисел и негативно настроен. Живни малко, може да ти хареса.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот 1982 » 24 ное 2017 00:49

[offtopic]Всъщност, колегата е прав, моя грешка, баш 500 000 са си. :oops: :oops:

https://en.wikipedia.org/wiki/2014_Internazionali_BNL_d%27Italia

Пише, че победителят печели 549 000 евра, предполагам като се платят разните данъци и такси, някъде 500 000 излизат[/offtopic]
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Sisi 1914 » 24 ное 2017 08:28

1982 написа:
sirius123 написа:Джокович , живее в Монте Карло и не плаща данъци , но дари 500,000 ойро в Сърбия при големите наводнения. Правил е и други дарения.


Чак 500 000 не знам дали са, помня че дари цялата си премия от спечеления току-що тогава Мастърс в Рим ..... пак беше стотици хиляди, ама не помня вече колко. Но това са нищо пари, той има фондация, която постоянно дарява пари за всякакви неща в родината му, не само негови, ами набира и други да даряват непрекъснато.

Да не говорим, че приказва напълно нормален сръбски, нищо че от дете живее основно извън Сърбия .... :oops: :oops:

За езика Ше говориш сигурно още 2-3 месеца?
:o
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот iliev72 » 24 ное 2017 08:51

Вие на коя планета живеете ?! Джокович има собствен бизнес родният му град който няма нищо общо с тениса.
И сега ако кажете , че плащате данъци някъде другаде :lol: :lol: :lol: Сръбските вестници ще ревнат , че не милее за Сърбия.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3185
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот sirius123 » 24 ное 2017 09:10

Ние не очакваме , нашенеца да дарява такива големи суми колкото прави сърбина . Дано се сети поне , да дари една линейка на спешната в Хасково. ;)

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22575
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот NOMER14 » 24 ное 2017 09:23

sirius123 написа:Ние не очакваме , нашенеца да дарява такива големи суми колкото прави сърбина . Дано се сети поне , да дари една линейка на спешната в Хасково. ;)

Това е добра идея. Няколко пъти тук съм съпоставял необходимостта от хвърчащи тененкии, наречени военни самолети и необходимостта от линейки.
Почнахме от езика, стигнахме до данъците му. Очаквам Гришо да бъде укорен, че не си бърка в задника като Надал при всеки сервис.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта