Григор Димитров (официална тема)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22627
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот NOMER14 » 20 ное 2017 00:02

Red_Neck написа:
1982 написа:
NOMER14 написа:Напук на всички хейтъри: БЪЛГАРИН е най-силният тенисист до Нова година!


Как пък реши, че е най-силният ??!

Да кажем, че спечели турнира на най-добрите 8 за сезона, в който участие взеха и единствените двама пред него в ранкинга.
Това устройва ли те? ;)

Само седмият - Вавринка не взе участие, но Сок има същото шкембе, та разликата не се усети.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Red_Neck » 20 ное 2017 00:18

1982 написа:
Точки и 1 милион може да се дават, но това не определя нивото на турнира, определят го участниците. Нивото на турнира е ATP 500,
........

Направо на ниво Чаланджър беше... :)
Точно точките и наградния фонд определят нивото на турнира, а не мнението на цифрата от форума на Гонг :)
2,5 млн долара + 1500 точки си заработи Григор, па ти сърбай домошарка, рупай туршия..... и въздишай по Плескавицата :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот 1982 » 20 ное 2017 00:22

NOMER14 написа:Само седмият - Вавринка не взе участие, но Сок има същото шкембе, та разликата не се усети.


Самият факт, че Вавринка, без да е играл половината сезон, се е класирал по точки за тази пародия, говори достатъчно за нивото й .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот 1982 » 20 ное 2017 00:25

Red_Neck написа:
1982 написа:
Точки и 1 милион може да се дават, но това не определя нивото на турнира, определят го участниците. Нивото на турнира е ATP 500,
........

Направо на ниво Чаланджър беше... :)
Точно точките и наградния фонд определят нивото на турнира, а не мнението на цифрата от форума на Гонг :)
2,5 млн долара + 1500 точки си заработи Григор, па ти сърбай домошарка, рупай туршия..... и въздишай по Плескавицата :)


Въобще не ми дреме колко е заработил, явно теб те вълнува това, щом го перчиш ...... а че турнирът бе посмешище, е пълен факт. Ще видиш догодина, дай Боже да няма контузии, колко от тези параолимпийци ще участват на финалния Мастърс ...... :lol: :lol: :lol:

п.п.: иначе си много наперен сега, ама като дойде Рубльов или Янович, бързо се покриваш ...... и ти си от тези, дето само при победи се появяват.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот rhaegar » 20 ное 2017 01:08

Сега пък турнирът бил слаб. След две години ако вземе че стане №1 и/или спечели турнир от ГШ, ще е защото Надал и Федерер са се пенсионирали, а на Джокович кучето било в цикъл и го будело нощем.

Да, имаше късмет с контузиите на топ 4. Но ако беше отпаднал в групата, а Джак Чорапа беше взел турнира, сигурно американските хейтъри нямаше да го признаят. Нали все някой трябва да се възползва, когато големите ги няма, хубавото е, че успя Гришо.

Злобата е лошо нещо.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот 1982 » 20 ное 2017 01:17

Не, бе, не е слаб турнирът, това беше супер финален Мастърс, Джокович, Мъри, Вавринка, Нишикори, Раонич и Надал никога не са се контузвали, просто Кареньо-Буста, Сок, Димитров, Гофен и сие бяха мега хипер силни за тях и те, горките, не успяха да се класират ..... е, Вавринка (с половин сезон се е класирал, смятай) и Надал се класираха, но се уплашиха от тези титани и се отказаха .....

А аз съм един шибан хейтър, който си съчинява някакви неща. 8-) 8-) :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот rhaegar » 20 ное 2017 01:22

Ем хубаво де, няма ги, кво да се направи сега? Да го отменят ли? Дали щеше да ти пука, ако Баджо, Малдини, Ромарио и Алдаир се бяха контузили на полуфиналите през 1994 и България беше станала СШ?

Tова си остават 7 от най-силните играчи в света. Всеки от тях можеше да спечели турнира, направи го Григор, което е страхотен успех за него и за бг спорта.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот 1982 » 20 ное 2017 01:26

Не казвам да го отменят, просто коментирах някои грандомански изказвания на рядко пишещи тук потребители (и то само при победи) ........

А аз, ако си забелязал, пиша много повече при победи на Димитров, отколкото като падне и вие сте като попикани мушката. :mrgreen: :mrgreen: Ако изпитвах злоба, точно тогава щях да ви натривам носа - при Рубльов, Янович, Сок, Гофен, Робредо, Иснър и т.н. ;) ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот rhaegar » 20 ное 2017 01:30

Не съм забелязал, аз тая тема не знаех че съществува, до преди 2-3 дни, като беше оная пародия с часовите зони. Тенис гледам предимно от ГШ на ГШ, при това повече женски, но следя нещата.

Повече бих разбрал да сипваш при загуби, отколкото това омаловажаване. Аз като не харесвам някой, а той е направил нещо хубаво, си трая.

Но когато българин постигне успех на световно ниво, не е лошо да сме поне малко доволни. Все едно всеки ден се случва, че да имаме претенции. На толкова малко неща остана да се радваме.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот 1982 » 20 ное 2017 01:45

rhaegar написа:Повече бих разбрал да сипваш при загуби, отколкото това омаловажаване.


Първо, не съм пyтка и не обичам да "сипвам" когато някой е паднал на земята ..... тогава е много лесно .... Отделен въпрос е, че повечето, дето сега се ежат, ги няма никакви тогава. Но това си е за тяхна сметка.

Второ, аз не омаловажавам, аз изтъквам само факти. Не мразя Димитров, дори мога само адмирации да изкажа за този Димитров, когото гледах на Уимбълдън .... 2014-а ли беше, да не объркам сега ?! Срещу Мъри и Джокович ..... да, не взе титла, не игра и финал ..... но беше в пъти по-силен от сега.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта