Григор Димитров (официална тема)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 24 яну 2018 08:41

Red_Neck написа:
От първия ден тук не играя добре. Отне ми много работа, за да изиграя един приличен мач. Бях доволен, че намирах начин, но зад кулисите, това, което правех, за да се чувствам по-добре на корта, ми отне много енергия. Няма значение колко съм добре физически, мисля, че и психечески бях малко изморен. С всеки следващ мач се изтощаваш. Днес беше един от тези дни, в които не намерих начин. Има такива дни.

Разочарован съм. Така се чувствам. Боли, но и така трябва да бъде. В момента не трябва да мисля прибързано. Трябва да си дам два дни почивка и след това да анализирам целия ми престоя в Австралия. Като цяло мисл, че не беше лош, но със сигурност не беше това, което исках.

Много трезва самооценка.

Така е и всяка загуба е даден урок.
Дано да поправи грешките си и му желая успех в София.
:cry:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Eminem » 27 яну 2018 12:57

Великият българин, за пореден път отказа да играе за България на купа Дейвис. Но като дойде време за олимпиадата, се бие в гърдите колко е горд да играе за България.
Не ми пука дали ще играе за купа дейвис, просто е много дразнещо лицемерието му. Да излезе и да каже точно и ясно това, което нормалните хора отдавна знаят и да се приключва. Но пиара не му разрешава и ще загуби доста силна подкрепа в чужбина.
Всички знаем кога и защо започнаха захаросаните му мнения за България.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 27 яну 2018 13:18

Гришо има проблеми с рамото и може би ще пропусне турнира, който започва от 04.02.
:cry:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот TodorT » 27 яну 2018 13:48

Ами аз не виждам особен смисъл да играе за Дейвис. Само натоварва излишно графика и трябва да пътува от единия до другия край на света, за да играе с някой си номер 400+ в ранглистата. Тази година България ще е домакин на турнира в група III на зона Европа !!! Трета група или четвъртото ниво на световния отборен тенис. Под нас са само Бангладеш, Мианмар и Таджикистан. Григор е в топ 3 на света, играе на турнири на най-високо ниво и не мисля, че мачове срещу македонци или молдовци ще му помогнат. Да излиза да бие 6-0, 6-0, 6-0 някой си екскурзиант. Другите от отбора не могат да победят съперниците си и разчитаме на Григор само. Добре, приемаме, че Григор играе за Дейвис тази година и влизаме във втора група. Догодина няма да може да пътува за всеки кръг и нашите ще ядат шамарите, няма да може да осигурят оставането в третата по сила група и отново ще се върнем при Малта. :shock: Един Григор не стига! И няма никакъв смисъл от това да играе срещу (почти) аматьори. Испания, Франция имат по 2 отбора за турнира. Петлите не бяха печелили титлата от 2001 год, а имаха в състава си Симон, Монфис, Цонга, Пуй, Гаске + най-добрата двойка Маю и Ербер. Ако бяхме в Световната група, Гришо можеше и да играе, но сега .... айде мерси.

Тази година домакинството ни е в Пловдив в началото на април. До края на март са двата Мастърса в Америка, а 15 дни по-късно Мастър Монте Карло и веднага турнирът в Барселона. И така между тези 3 Мастърса Гришо да дойде да поцъка с номер 437 в ранглистата. :lol: :lol: По-добре открит урок с децата .... :lol:

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 27 яну 2018 14:00

Тоше само да те поправя, че Гришо от понеделник ще е номер 4, а не 3.
:oops:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот 1982 » 27 яну 2018 15:27

Eminem написа:Великият българин, за пореден път отказа да играе за България на купа Дейвис.


Малко е тъпо точно аз да го защитавам :mrgreen: , но точно за сегашните мачове не бих го обвинявал. Никой не играе нон-стоп за страната си, всеки пропуска много двубои.

Голямата му вина беше за онзи решаващ мач с Унгария за изкачване в по-горната група, когато той нямаше никакви турнири в близост до плейофа ни, но предпочете да се плацика, вместо да дойде и да помогне. Това беше наистина укорително. Сега не е.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ivan56 » 27 яну 2018 15:36

1982 написа:
Eminem написа:Великият българин, за пореден път отказа да играе за България на купа Дейвис.


Малко е тъпо точно аз да го защитавам :mrgreen: , но точно за сегашните мачове не бих го обвинявал. Никой не играе нон-стоп за страната си, всеки пропуска много двубои.

Голямата му вина беше за онзи решаващ мач с Унгария за изкачване в по-горната група, когато той нямаше никакви турнири в близост до плейофа ни, но предпочете да се плацика, вместо да дойде и да помогне. Това беше наистина укорително. Сега не е.


Точно пък ти :mrgreen: :mrgreen:
А иначе, тия където най-много го "хранят" Григор си нямат и на идея кво е купа Дейвис, важното е да са общият хор на плювачите.
И ето ти го живият пример Еминем.
Мога да се обзаложа с който иска, че Григор няма да играе в София. 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Eminem » 27 яну 2018 15:40

1982 написа:Малко е тъпо точно аз да го защитавам :mrgreen: , но точно за сегашните мачове не бих го обвинявал. Никой не играе нон-стоп за страната си, всеки пропуска много двубои.

Голямата му вина беше за онзи решаващ мач с Унгария за изкачване в по-горната група, когато той нямаше никакви турнири в близост до плейофа ни, но предпочете да се плацика, вместо да дойде и да помогне. Това беше наистина укорително. Сега не е.

Григор е доказал, че играе толкова, колкото е необходимо за олимпиадата, а не когато ще е полезно за България. Примерът, който даде, доказва нещо, така че, да излезе и да каже, че не му пука за този турнир; че да играе за България не е нещо специално за него, а досадно, загуба на време и нецелесъобразно, защото го интересува само неговата кариера. Съответно, да не бъде повикан и за олимпиадата. Тогава няма да има никакъв проблем, една лоша дума няма да кажа. Но не да говори абсолютни глупости, колкото да се оправдае.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Eminem » 27 яну 2018 15:47

ivan56 написа:
Точно пък ти :mrgreen: :mrgreen:
А иначе, тия където най-много го "хранят" Григор си нямат и на идея кво е купа Дейвис, важното е да са общият хор на плювачите.
И ето ти го живият пример Еминем.
Мога да се обзаложа с който иска, че Григор няма да играе в София. 8-)

Напротив, не се включвам в общия хор. Или искаш да играеш за купа дейвис или си търсиш оправдание!
Аз ще го поздравя ако излезе и каже като мъж - не ми пука за турнира, няма нищо специално да играя за България. Интересуваме ме само кариерата ми и няма смисъл да играя за дейвис, защото нито ми носи точки, нито пари.
Тогава няма как да кажа лоша дума за него.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот TodorT » 27 яну 2018 15:47

ЦСКА _завинаги написа:Тоше само да те поправя, че Гришо от понеделник ще е номер 4, а не 3.
:oops:

Сиси, до понеделник Григор е номер 3 в света! През април може да бъде и номер 5, аз говоря за сега. ;) Програмата за сезона е направена....отдавна.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта