Григор Димитров (официална тема)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19870
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Drunken_Master » 24 ное 2017 10:36

Гришо е секссимвола на третата възраст ! Това да имаш през цялата си кариера 60% победи ,а през този сезон да си взел две титли и да станеш номер 3...само нашия го умее.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19111
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот TodorT » 24 ное 2017 13:07

[offtopic]
NOMER14 написа:
sirius123 написа:Ние не очакваме , нашенеца да дарява такива големи суми колкото прави сърбина . Дано се сети поне , да дари една линейка на спешната в Хасково. ;)

Това е добра идея. Няколко пъти тук съм съпоставял необходимостта от хвърчащи тененкии, наречени военни самолети и необходимостта от линейки.
Почнахме от езика, стигнахме до данъците му. Очаквам Гришо да бъде укорен, че не си бърка в задника като Надал при всеки сервис.

Не съм много съгласен, ако правилно съм ви разрал. Не може от всеки, който е спечелил по-голяма сума пари, да очакваш веднага да ги дарява. Благотворителността е хубаво нещо, няма спор, но не може да задължиш някого. И тук не говоря конкретно за Григор! Айде Д.П. или Г.Г. да дадат някой лев, че и без това изкарват доста. Не може един спортист, изкарал парите си честно, да е трън в очите на хората и да го натискат да дарява. Станка Златева искала тепих и от федерацията й отказали да помогнат, а някои дори я нападат, че и без това не е спечелила малко пари и трябва да си го купи. После да не се чудим защо Симеон Щерев отиде на майната си, а Величко Чолаков (лека му пръст) отиде да се състезава да друга държава, която в последствие оборудва почти изцяло залата!
Нови линейки и оборудване за спешните центрове трябваШЕ да има вече в цялата страна. Но тия горе си чешат..... и нещата се бавят, а дори се появиха съмнения, че ще изгубим едни пари. За медицински самолет няма и да коментираме. Там позлваме СПАРТАН-а, а на следващия ден от него скачат парашутистите... Както и да е, отклоних се много от темата.[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22629
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот NOMER14 » 24 ное 2017 13:48

TodorT написа:[offtopic]
NOMER14 написа:
sirius123 написа:Ние не очакваме , нашенеца да дарява такива големи суми колкото прави сърбина . Дано се сети поне , да дари една линейка на спешната в Хасково. ;)

Това е добра идея. Няколко пъти тук съм съпоставял необходимостта от хвърчащи тененкии, наречени военни самолети и необходимостта от линейки.
Почнахме от езика, стигнахме до данъците му. Очаквам Гришо да бъде укорен, че не си бърка в задника като Надал при всеки сервис.

Не съм много съгласен, ако правилно съм ви разрал. Не може от всеки, който е спечелил по-голяма сума пари, да очакваш веднага да ги дарява. Благотворителността е хубаво нещо, няма спор, но не може да задължиш някого. И тук не говоря конкретно за Григор! Айде Д.П. или Г.Г. да дадат някой лев, че и без това изкарват доста. Не може един спортист, изкарал парите си честно, да е трън в очите на хората и да го натискат да дарява. Станка Златева искала тепих и от федерацията й отказали да помогнат, а някои дори я нападат, че и без това не е спечелила малко пари и трябва да си го купи. После да не се чудим защо Симеон Щерев отиде на майната си, а Величко Чолаков (лека му пръст) отиде да се състезава да друга държава, която в последствие оборудва почти изцяло залата!
Нови линейки и оборудване за спешните центрове трябваШЕ да има вече в цялата страна. Но тия горе си чешат..... и нещата се бавят, а дори се появиха съмнения, че ще изгубим едни пари. За медицински самолет няма и да коментираме. Там позлваме СПАРТАН-а, а на следващия ден от него скачат парашутистите... Както и да е, отклоних се много от темата.[/offtopic]


Дарения се правят за реклама и да се заобиколят по-големи данъци.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Sisi 1914 » 24 ное 2017 14:39

sirius123 написа:Ние не очакваме , нашенеца да дарява такива големи суми колкото прави сърбина . Дано се сети поне , да дари една линейка на спешната в Хасково. ;)

Това е чудесна идея и дано да Гришо да се сети и да я осъществи!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот rhaegar » 24 ное 2017 14:55

Пишете му, да го подсетите. :lol:

Ебах таа държава, щом чакаме някой спортист да дарява линейки.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот iliev72 » 24 ное 2017 15:03

Това което е направил Ноле е реакция при екстремна ситуация.Надявам се при такава ситуация да видим подобна реакция от Гришо.Това за линейката сие баш задължение на Боко и неговият любим министър Горанката !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Vura » 24 ное 2017 15:35

Димитров на никого не е длъжен, че да прави дарения, да купува линейки и прочие. Вече е в ход тенис академията, която ще бъде в услуга на децата в региона. Какво повече? Димитров си има кариера, която тепърва ще достига нови висини. Като се откаже след 10-ина години., може да мисли за благотворителност, фондации и прочие. Сега на дневен ред е 2018 г., през която ще се чупят рекорди!

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот sirius123 » 24 ное 2017 16:06

Да не спомене нещо човек. Дарението е израз на жест , а не дълг. То тази академия , да не е без пари. Като прави , да е по образец на тази в Майорка , която често взе да посещава. Няма лошо.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Groucho » 24 ное 2017 17:00

rhaegar написа:Ебах таа държава, щом чакаме някой спортист да дарява линейки.

Toчно.

Направо да хваща скалпела, защо да спира до линейките :lol: :lol: :lol: :lol:



Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта