Григор Димитров (официална тема)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 ное 2017 14:00

Red_Neck написа:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZEUdjiRwaRg[/youtube]
.... със затаен дъх чакам от CNN да поканят и Волгин ;)
Ти па, Волгин тия CNN не ги бръсне за нищо. Виж, ако "Русия 1", т'ва вече е друга работа. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 ное 2017 14:02

iliev72 написа:По-добре шовинист като сърбите отколкото хейтър и нихилист като някои тук пишещи !
Нищо , че шовинисти , но са по-добре от нас ! Защо ли , многознайковци ?!
Кое им е "по-добрето" ? :?
Щото са големи "пичове", за т'ва загубиха сумати територия и влияние.
И още ще губят.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ivan56 » 21 ное 2017 14:04

Soulen написа:Иване, на никой не му пука за бездомници, гладни деца в Африка и т.н. Честно казано, всеки се спасява както може. Не може да помогнеш на всички, другото е лицемерие. Гледай си семейството и близките, те са най-важни.


На мен ли го казваш :lol: Тези неща на всеки са ясни, но някой просто искат да се правят на глупаци.
И както казва Цезар: Бедните да го ду.ат 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Sisi 1914 » 21 ное 2017 14:05

deaf написа:Не ми се искаше разговорът да става прекалено интелектуален и философски,но май се налага. Преди комунистите ни караха да се търкаляме в мръсотия,днес ни принуждават да обичаме (?!) Григор. Баси простотията! Ето ви линк и сравнете с "преди" и "сега".

http://www.kultura.bg/web/за-писателите ... ят-варели/

Никой не те кара на сила да обичаш някой!
:shock:
Левски завинаги в моето сърце![

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот nghcvth » 21 ное 2017 14:09

Аз си чакам някой да ми кажа какво точно толкова ужасно е написал Волгин, че едва ли не го изкарват престъпник? :mrgreen: Или срещу Гришко и дума не трябва да се обелва? А червеношийката да не пише много- много, че беше много ербап като ЦСКА- София водеше в класирането, а после, след като Разград ги изпревариха, скоропостижно се скри.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

deaf
Мнения: 85
Регистриран на: 09 ное 2016 17:53
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот deaf » 21 ное 2017 14:10

Red Neck,

кое не ти е ясно? Забраната да се критикува Григор е принуда той да бъде обичан. Кое не разбираш?!
Не ти ли се струва меко казано странно да се напада журналист,(и награждава със "Златен скункс",въпреки че НЯМА за какво?!),само защото е против да се митологизира Григор. Забележете,че не е против Григор,а против митологизирането му. Не е ли странно,че само един журналист в меката на свободното слово България критикува издигането в култ на един средно успял тенисист?! Можеше ли да ми гарантираш,че ако някой министър от правителството беше казал това,което изрече Волгин,Баце нямаше тихомълком да го разкара?!

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9067
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Soulen » 21 ное 2017 14:12

ivan56 написа:
Soulen написа:Иване, на никой не му пука за бездомници, гладни деца в Африка и т.н. Честно казано, всеки се спасява както може. Не може да помогнеш на всички, другото е лицемерие. Гледай си семейството и близките, те са най-важни.


На мен ли го казваш :lol: Тези неща на всеки са ясни, но някой просто искат да се правят на глупаци.
И както казва Цезар: Бедните да го ду.ат 8-)

Абе не съм сигурен, че го знаят. Ти, ако си богат, а аз беден, теб защо трябва да ти пука за мен? Ако ще в някоя канафка да изгния, никой няма задължението да го е грижа освен близките ми и така е нормално.

Гришо е милионер и евала му за това. Никога няма да изкарам парите, които той прави най-вероятно и не разбирам защо трябва да се завижда на успелите хора при това с честен труд.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ivan56 » 21 ное 2017 14:14

Значи, който пише журналист и Волгин в едно изречение си е за бан по IP :lol:
Тоя същият хрантутник с нашите данъци му плащаме заплатата да ни дудне в национален ефир, че 9.9.1944 е светла дата в нашата история.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 ное 2017 14:18

Няма спор, на нас соца доста ни е изкривил представата за това, кой е успешен и кой е обикновен връзкар.
Преди 89-та ни учеха, че богатите и успелите, са лоши, и са такива само поради някаква измама.
Типично поведение от типа на - "Крадеца вика - Дръжте крадеца". :lol:
УЖ всички бяхме равни, но управляващите тогава, бяха маааалко по равни от другите. :mrgreen:

Сърбите верно имат малко по-различна представа от нас, относно спорта и успехите, но те са наследници на голяма "Империя" ( Югославия ) която на практика работеше почти изцяло за тях.
Днес те са наследници на всички успехи на Югославия.
Включително и на западните методики на подготовка. Това е и основната причина за техните успехи.
Те винаги са били 50/50 относно западното и руското влияние.
Вземаха най-доброто от и от двете.
При нас т'ва нямаше как да стане. А някой е казал добра дума за Запада по-онова време, а същият е изчезнал безследно, а семейството му наврени в миша дупка.
Нещата хич не са прости и елементарни, що се отнася до съревнование между нас и сърбите.

Но думата е за Григор.
Аз пък съм на мнение, че е напълно нормално да се критикуват успелите. Щом са публични личности, трябва да си носят последствията.
Казийски и Берба очевадно излязоха със слаби ангели. Това си е до характер.
В случая с Гришо, нормално е да му се радваме, когато играе добре и печели, нормално е и да бъде критикуван, когато е слаб.
Никой не трябва да е застрахован от критика. Но говорим именно за критика, основателна такава.
Плюенето и храченето, вече си е спорт за комунисти.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

deaf
Мнения: 85
Регистриран на: 09 ное 2016 17:53
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот deaf » 21 ное 2017 14:29

Дъ Гейм,

само за протокола,Сърбия не загуби нито сантиметър от територията си. Нито влияние загуби. Франция например,е твърдо зад нея.
Югославия не работеше за Сърбия,а за Хърватска и Словения. Там бяха най-добрите предприятия.
И пак за протокола,в Сърбия (почти) няма магазини за дрехи втора употреба. Това казва много...


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта