Григор Димитров (официална тема)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Sisi 1914 » 22 ное 2017 05:41

1982 написа:
Sisi 1914 написа:
1982 написа:Пълни глупости си написал отново, пренебрежимо малка била разликата ..... Мъри и Джокович бяха над Димитров с по над 300 точки при:

Димитров - 14 изиграни турнира
Мъри - 11
Джокович - 10

Тоест, те с по няколко турнира по-малко от него пак го превъзхождат.

Димитров ли е виновен, че те са играли по-малко от него?
:shock:
Плюс това Гришо завърши под номер 3, а Ноле и Мъри къде са?
:mrgreen:


Абе, вие - димитровистите, умрете да изопачавате думите на човек ...... кога съм написал, че Димитров е виновен за нещо ????

За съвсем друго идеше реч, ама карай .... няма смисъл.

Виновен според теб, че Ноле и Мъри са се контузили и той се възползвал от шанса си.
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот blue avalanche » 22 ное 2017 09:09

Red_Neck написа:Това с което не съм съгласен е, че приносът и постиженията на "родоотстъпниците" Бербатов, Казийски и Григор се омаловажават с лека ръка съвсем тенденциозно. Самите те са направили многократно повече за България, отколкото тези които ги хулят.

Дефинирай "направили за България" (визирам "редовия българин"), че нещо много взехте да спекулирате с този термин... :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2357
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Esi » 22 ное 2017 10:16

Казийски създаде заедно с Радо Стойчев волейболна академия "Стойчев- Казийски" за деца и младежи от 8 до 17г, а Бербатов има фондация за подпомагане на даровити българчета в областта на спорта и изкуството. Това са направили за децата на "редовите българи"
Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот rhaegar » 22 ное 2017 14:15

Лавина, кво искаш да направи Бербатов за "редовия българин", ве? Да ти праща всеки месец по пет хилки, ей така да си харчиш? :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Red_Neck » 22 ное 2017 15:33

rhaegar написа:Лавина, кво искаш да направи Бербатов за "редовия българин", ве? Да ти праща всеки месец по пет хилки, ей така да си харчиш? :lol:

Ти па.....
Буркан туршия и половинка гроздова, ... сръбското на макс и.. ... са-са-са. :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10770
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ivan56 » 22 ное 2017 15:50

blue avalanche написа:
Red_Neck написа:Това с което не съм съгласен е, че приносът и постиженията на "родоотстъпниците" Бербатов, Казийски и Григор се омаловажават с лека ръка съвсем тенденциозно. Самите те са направили многократно повече за България, отколкото тези които ги хулят.

Дефинирай "направили за България" (визирам "редовия българин"), че нещо много взехте да спекулирате с този термин... :mrgreen: :mrgreen:


Значи, по ми харесва като тролиш Прохазка, Вутов и Ливърпул :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10770
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ivan56 » 22 ное 2017 16:00

1982 написа:
ivan56 написа:Значи, който пише журналист и Волгин в едно изречение си е за бан по IP :lol:
Тоя същият хрантутник с нашите данъци му плащаме заплатата да ни дудне в национален ефир, че 9.9.1944 е светла дата в нашата история.


А на Димитров не му ли дадохме от нашите пари близо 600 000 лева, за да ни покаже среден пръст в най-важния мач за националния ни за купа Дейвис от много години насам ..... отиде да се плацика по басейни и да си пуска селфитата в Инстаграм, докато ние падахме от Унгария, вместо да ги бием и да се изкачим в горната група .....


Честно казано и аз да бях, щях да направя същото.
Няма кво да ти обяснявам, точно на теб(следиш тенис), че в тази купа Дейвис, участието ни е на олимпийският принцип и нищо не може да се очаква с тези "тенисисти" които имаме. Дали ще сме във втора, първа или трета група все същият хОй. Може да е крайно мнението ми, но това за мен си е живата истина.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот blue avalanche » 22 ное 2017 16:03

rhaegar написа:Лавина, кво искаш да направи Бербатов за "редовия българин", ве? Да ти праща всеки месец по пет хилки, ей така да си харчиш? :lol:

"България" това е народът на България. Същото се отнася и за всяка друга страна. И когато се каже "направил за България" - пак питам: какво ТОЧНО са направили за народа на тази страна? За неговото благоденствие? Щото ми омръзна от клишета...
Аз, лично, нито искам нещо от тях, нито, пък, те са направили нещо за мен. ;)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Red_Neck » 22 ное 2017 16:24

blue avalanche написа:
rhaegar написа:Лавина, кво искаш да направи Бербатов за "редовия българин", ве? Да ти праща всеки месец по пет хилки, ей така да си харчиш? :lol:

"България" това е народът на България. Същото се отнася и за всяка друга страна. И когато се каже "направил за България" - пак питам: какво ТОЧНО са направили за народа на тази страна? За неговото благоденствие? Щото ми омръзна от клишета...
Аз, лично, нито искам нещо от тях, нито, пък, те са направили нещо за мен. ;)

Дори да оставим настрана преките им инвестиции под формата на школи, академии, фондации и т. н. или директните приходи от трансфери (Бербатов), има и едни други неща, известни като имидж и реклама.
Азербайджан например плаща луди пари за реклама по спортни канали и събития, а тия тримцата го правят безплатно ;)
Многократно ми се е случвало чужденци да не правят разлика м/у Боливия и България или да ме питат коя Съветска република сме били.
Това не важи за спортни фенове, които свързват България главно със Стоичков (все още), Бербатов и т. н.
... та "благоденствието" лавинка, има много аспекти ;)

ПП: Волгин повече ли е допринесъл за България от Григор?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 ное 2017 17:30

blue avalanche написа:"България" това е народът на България. Същото се отнася и за всяка друга страна. И когато се каже "направил за България" - пак питам: какво ТОЧНО са направили за народа на тази страна? За неговото благоденствие?
Достатъчно е заради него, няколко хиляди деца да влязат в залата или на корта. ;)
Да направиш нещо за някого, не винаги означава да му помогнеш материално.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта