Григор Димитров (официална тема)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 ное 2017 12:54

deaf написа:истината не е нещо,което го има у един човек,а у друг - го няма! Така може да мисли само дървен философ! Истина има както у Григор,така и у Волгин. Важно е друго да се схване,че фактът и по-важен от истината,(мислите и чувствата,демек). А е факт,че никой голям български спортист не е дал нищо реално на България. Нещо,което да се пипне с пръст. Не ме питай защо така се получава - не знам! Например Христо Стоичков твърдо се закани да бутне Перуката,("аз съм го издигнал,аз ще го сваля",така се изхвърли Ицата),но накрая - НИЩО! Абсолютно нищо! Тихомълком си би камшика към Чикаго и с това се свърши...
Та още ли ще се мъчите да превърнете Григор в СЪБИТИЕ?! Няма да ви се получи...
Стига с тоя материализъм. Трябвало да се пипне ...
Глупости. Както писах, достатъчно е Григор да е заразил няколко хиляди българчета с любов към спорта и те да влязат в залите, стадионите, пистите и т.н.
Това няма цена, защото би било безценно !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот iliev72 » 23 ное 2017 13:57

Остави го :) Лошото , че човек много лесно се заразява от лошият пример ;)
Всяко дете което се заразило от примера на Гришо е наистина безценно.
Едно дете по-малко което ще се напива , друса и ще ходи по чалготеки !
[offtopic]
[/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Vura » 23 ное 2017 14:18

1982 написа:Ами, ако не знаеш, за купа Дейвис (националните отбори) не се играе само от един, там участват няколко тенисиста ..... а Димитров е трети в света само заради купищата тенисисти с контузии и неиграещи, плюс това не сравнявам кой къде е, вземи ми прочети пак поста ...... става дума за отношението към България и националния отбор, а не кой къде е в някоя класация.


Сигурен съм, че не знаеш къде са тенис кортовете в София, да не говорим да си ходил на тенис мач. :lol: В решителния мач с Унгария, Димитър Кутровски загуби от №700 в ранглистата. След около месец беше хванат с допинг(за който преди седмици се разбра). Теб не те интересува Купа Дейвис, теб те интересува да се храниш с омраза, завист и алчност. Тъжно ми е за теб. Когато другите хора се радват, ти си скрит в ъгъла... и се пръскаш от злоба и яд. :oops: Такива са родените лузъри в живота. ;)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот blue avalanche » 23 ное 2017 14:41

iliev72 написа:Остави го :) Лошото , че човек много лесно се заразява от лошият пример ;)
Всяко дете което се заразило от примера на Гришо е наистина безценно.
Едно дете по-малко което ще се напива , друса и ще ходи по чалготеки !

Човек може да си помисли, че по мое време,когато си нямахме Гришу, всички се "напивахме, друсахме и ходехме по чалготеки(упс - дискотеки)". Я се дръжте малко!!!
Изкарахте го някакъв Месия! Значи Исус Христос, например, не може да ги накара, обаче Гришу - може... Малииййй...
А дали ще ги накара да сменят през седмица шаврантии в леглото си???

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот blue avalanche » 23 ное 2017 14:43

THE G.A.M.E написа:
blue avalanche написа:"България" това е народът на България. Същото се отнася и за всяка друга страна. И когато се каже "направил за България" - пак питам: какво ТОЧНО са направили за народа на тази страна? За неговото благоденствие?
Достатъчно е заради него, няколко хиляди деца да влязат в залата или на корта. ;)
Да направиш нещо за някого, не винаги означава да му помогнеш материално.

"Няколко хиляди..."??? :o :o :o
Що се отнася до "материалното" - да си чувал, че:
"Битието определя съзнанието"???

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот blue avalanche » 23 ное 2017 14:46

Само да попитам:
Гришу, като е толкова голям патриот и е "направил много за България", къде си плаща данъците? При положение, че е регистриран в Монако?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот blue avalanche » 23 ное 2017 15:00

rhaegar написа:
blue avalanche написа:"България" това е народът на България. Същото се отнася и за всяка друга страна. И когато се каже "направил за България" - пак питам: какво ТОЧНО са направили за народа на тази страна? За неговото благоденствие? Щото ми омръзна от клишета...
Аз, лично, нито искам нещо от тях, нито, пък, те са направили нещо за мен. ;)


Не искаш нищо от него, а ревеш, че не е направил нищо за хората? Ти всички хора ли си? Дадоха ти се примери, с какво са помогнали-школи, фондации, имидж, никак не е малко. Спортистите са едно от малкото неща, с които можем да се гордеем, особено на фона на всичко останало в държавата ни.

Нещо си ме объркал с някого. Аз не "рева" по нищо, което Димитров прави... Или не прави... Просто попитах тези, които РЕВАТ, че бил "направил много" - да излязат за малко от клишетата и да разяснят.
За мое голямо щастие животът ми не зависи от това, дали Гр.Димитров е спечелил някакъв си турнир или не. За хората, които ме наемат на работа, Гр.Димитров нищо не значи. Може и да не са чували, даже за него.
Така е в РЕАЛНИЯ живот. За разлика от форумния.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот rhaegar » 23 ное 2017 17:19

Хората ти обясниха, аз няма да повтарям. Чети.

Има ли нещо, което не мразиш?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ivan56 » 23 ное 2017 17:35

blue avalanche написа:Само да попитам:
Гришу, като е толкова голям патриот и е "направил много за България", къде си плаща данъците? При положение, че е регистриран в Монако?


Сезирай НАП 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3185
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот sirius123 » 23 ное 2017 19:11

Джокович , живее в Монте Карло и не плаща данъци , но дари 500,000 ойро в Сърбия при големите наводнения. Правил е и други дарения.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта