Григор Димитров (официална тема)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2371
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Esi » 17 ное 2017 10:26

E, а аз не очаквах другарят Волгин да коментира ремито в тениса и на всичкото отгоре да сътвори вица на вчерашния ден. :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43887
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот rhaegar » 17 ное 2017 10:42

sapio0o написа:
rhaegar написа:За кво по дяволите му коментирате личностните качества? Какво значение има? Може да е най-големият боклук и пак да е добър тенесист. Или да е готин човек, но посредствен в спорта. Двете неща не са свързани изобщо.


Точно от теб не съм очаквал да напишеш ''тенесист''. :lol:


Посипвам си главата с пепел.

В своя защита ще кажа, че обсъждах мача на Тенеси Тайтънс на едно друго място и може да съм се повлиял. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9073
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Soulen » 17 ное 2017 10:44

Warped написа:
Red_Neck написа:Григор е едно от много малките светли петна на българския спорт в момента.

Това съвсем не е вярно. Григор даже не е продукт на българския спорт....

Последната част на мнението ти е най-точна. Именно това е ключа към успеха за бълагрския спорт 8-)

Способните хора, които искат развитие, трябва час по-скоро да се махнат от тази клоака.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Red_Neck » 17 ное 2017 10:53

Пред Григор се отваря уникален шанс да завърши годината под №3!
Съперникът му на полуфинала е ясен. Сок е в добра моментна форма, но определено е няколко идеи по-удобен противник от Зверев. Една победа довечера (+200 точки) и една срещу Сок (+400) ще изстрелят Григор пред Зверев в ранкинга и нашето момче ще зимува под №3!

Не разбирам поривите на някои потребители да омазват целенасочено определени теми.
Тенисът е изключително конкурентен спорт. Печелят се доста пари и много трудно се пробива на професионално ниво. Най-трудният момент е да се завърти колелото, т.е. спечелените от турнири пари да започнат да покриват разходите.
Първоначалните инвестиции са доста сериозни, а не е тайна, че семейството на Григор в никакъв случай не може да се нарече "заможно".
През 2007г. Ицо Стоичков (често наричан от някои съфорумци "див селянин" и т.н.) помага на Григор да направи първата си голяма стъпка напред - да започне подготовка в академията на Емилио Санчес (брат на Аранча Санчес).
През 2008г. фондацията на Димитър Бербатов (още един "небългарин", според форумните капацитети) също подава ръка на Григор за започване на професионална кариера.
Едва след това идва прословутата държавната помощ от по 60 000 лв. за година за периода 2009,2010, 2011(изключително важна в онзи момент).

Та господа "капацитети", които нямате и бегла представа колко трудно се пробива в този спорт, ако не можете да се зарадвате искрено на успехите на Григор, поне не показвайте открита завист.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 ное 2017 12:23

Преди 2-3 години усилено се говореше, че Щатите предлагат на Григор американски паспорт и да започне да се състезава под техен флаг, но явно Григор е отказал.
За съжаление светът все повече се глобализира и езиците на малките Държави все повече губят тежест.
И ако не си някой спрял "мега-патриот", е пределно ясно, че трябва да говориш английски добре, поне колкото твоят език. Особено когато си от страна, от калибъра на България.
Та една голяма Държава като Казахстан, вече изоставят Кирилицата и минават на латиница. Това е прието със закон съвсем на скоро. Това говори достатъчно на къде отива светът.

Така че, на този етап от гледна точка на това, дали Димитров се чувства българин, смятам, че ДА, това е факт.
Но докога ще е така, предстои да видим.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот sirius123 » 17 ное 2017 14:38

Един от малкото случаи , в който 26 годишен тенисист се е устрмил към No.3 , без да е печелил или няма финал от ГШ. :)

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Sisi 1914 » 17 ное 2017 15:03

Soulen написа:Гришо на фона на средностатистическия българин е не просто идол, ами БОГ. Изобщо не съм съгласен за езика. Няма начин да говориш български като българин, ако от дете живееш в чужбина. Братчедите ми от Испания, едва едва го говорят, дори не могат да пишат. Чисто човешките му качества са уникални. За тениса, вярно никога няма да е на нивото на най-големите, но подножието на върха си е страхотно. Де факто той е най-силния източноевропейски тенисист, след Джокович.

Човекът е преуспял и много хора тук му завиждат!
:evil:
Прав си, че в тениса след Гришо скоро едва ли ще има човек, който шебъде в топ-10, пък камоли по-напред в ранглистата!
Днес дано да ни зарадвас нова победа!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Sisi 1914 » 17 ное 2017 15:20

Red_Neck написа:Пред Григор се отваря уникален шанс да завърши годината под №3!
Съперникът му на полуфинала е ясен. Сок е в добра моментна форма, но определено е няколко идеи по-удобен противник от Зверев. Една победа довечера (+200 точки) и една срещу Сок (+400) ще изстрелят Григор пред Зверев в ранкинга и нашето момче ще зимува под №3!

Не разбирам поривите на някои потребители да омазват целенасочено определени теми.
Тенисът е изключително конкурентен спорт. Печелят се доста пари и много трудно се пробива на професионално ниво. Най-трудният момент е да се завърти колелото, т.е. спечелените от турнири пари да започнат да покриват разходите.
Първоначалните инвестиции са доста сериозни, а не е тайна, че семейството на Григор в никакъв случай не може да се нарече "заможно".
През 2007г. Ицо Стоичков (често наричан от някои съфорумци "див селянин" и т.н.) помага на Григор да направи първата си голяма стъпка напред - да започне подготовка в академията на Емилио Санчес (брат на Аранча Санчес).
През 2008г. фондацията на Димитър Бербатов (още един "небългарин", според форумните капацитети) също подава ръка на Григор за започване на професионална кариера.
Едва след това идва прословутата държавната помощ от по 60 000 лв. за година за периода 2009,2010, 2011(изключително важна в онзи момент).

Та господа "капацитети", които нямате и бегла представа колко трудно се пробива в този спорт, ако не можете да се зарадвате искрено на успехите на Григор, поне не показвайте открита завист.

Некада победи довечера и след това е редът да говорим за Джак!
:P
Левски завинаги в моето сърце![

nghcvth
Мнения: 3539
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот nghcvth » 17 ное 2017 15:22

Red_Neck написа:Григор е едно от много малките светли петна на българския спорт в момента. Съвсем резонно е вниманието ни да се фокусира върху него.
Необяснима е зле прикритата завист на наши сънародници.
Същите преди години разпъваха на кръст голмайсторът на ЕПЛ, но никой днес не си дава сметка откога датира последният български гол в най-гледаното футболно първенство и колко още години ще чакаме следващия!
Преди 5-6 години мисълта за български тенисист в топ 5 граничеше с фантастика, а след 3 дни ще е факт!
Лошо ли е да се зарадваме искрено и без завист?

Добре де, аз примерно няма нищо против Кубрат, Радо Янков (за когото нищо не се говори, а е спортистът ни, постигнал най- впечатляващите неща в последните години), Бербатов и т.н. Не може ли просто да не харесвам Димитров, а да не съм завистлив?
П.п. Днес си купих вестник, гледам класирането- ЦСКА- София пак е на втори място. Ред Нек, ти купи ли си вестник?
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ivan56 » 17 ное 2017 17:07

[offtopic]
nghcvth написа:Как само си ме изпреварил! :evil: Няма значение, ще си напиша аз мнението.

Време е, ние, доказаните и горди хейтъри, да жегнем малко дай- хард феновете на Гришко. 8-) Един от малкото добри български журналисти е пуснал хубаво мнението относно господин Димитров във Фейсбук:
Изображение

Естествено, това е предизвикало огромна вълна от гняв и недоволство от "свидетелите на Гришо". Волгин е бил подложен на унищожителна критика, а вярващите в делото Димитрово дори са на път да предприемат сериозни мерки!

Волгин си навлече гнева на хора, които заплашиха с писма до Генералния директор на БНР
и до редакцията на "Господари на ефира", както и с докладване до "Фейсбук".
"Писах току-що до "Господари на ефира". Който желае може да пише и той. Не трябва да оставяме тази помия да ни погълне, или да се правим че я няма! Ние сме държавата, ние сме България!“
"И аз ще им пиша! В момента пиша и на Генералния директор на БНР".
"Фейсбук" също има правила за публикации. Не се разрешават обиди към неограничен брой от хора. Аз го докладвах, дано му изтрият публикацията. Докладвайте го и вие".

О, неразумний Петре, знаеш ли в какво се забърка? Защо ти трябваше да атакуваш цяла една секта, вече си родоотспъник и даже и ще те дадат на "Господари на ефира"... Нека Бог (Гришо) се смили над душата ти.
[/offtopic]

[offtopic]Ааа, той Волгата си е родостъпник, без да плюе по Григор.
Само такъв тъпунгер може да се радва, че са запалили крана за демонтажа на петох.йника пред НДК, и да заявява, че 9.9.1944 е светла дата в нашата история.[/offtopic]
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта