Sofia | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Николоз Басилашвили 18:00ч.

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Dropdead
Мнения: 14
Регистриран на: 03 ное 2013 23:11
Контакти:

Re: Sofia | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Николоз Басилашвили 18:00ч.

Мнениеот Dropdead » 11 фев 2017 21:21

Форумния клоун санди отново излезе от дупката си след ''великите'' си прогнози по-рано .

Иначе перфектен Григор , успех на финала .

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Sofia | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Николоз Басилашвили 18:00ч.

Мнениеот Red_Neck » 11 фев 2017 21:24

sandi74 написа:А бре лаици,не ви ли е срам да гледата тези третокласни турнири с участващи в тях четвъртокласни тениссистчета?

Ми сега няма други бре, Санди..... До преди 10-на дни гледахме АО, ..... ти де беше тогава? ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Sofia | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Николоз Басилашвили 18:00ч.

Мнениеот Живко6461 » 11 фев 2017 21:28

Angoff. написа:Защо Григор говори с акцент ? Толкова ли му е труден майчиният език? :mrgreen:

Аз не се наемам да определя дали това е акцент или дефект. Може би наистина е акцент. Според мен причината е, че Григор Димитров е заживял от малък в чужбина, в обкръжението на чужденци, при официален език английски.
Но все пак твърдя, че говори гладко и правилно на български език. Много по-правилно в сравнение с много журналисти, представители на политическия и икономически елит, дори филолози. А той е тенисист.
П.П. Не сте длъжен да имате положително отношение към Григор Димитров. Имате право да го критикувате, дори да го иронизирате и обиждате. В случая като че ли търсите повод за заяждане. Може би организмът Ви изпитва остра нужда от отрицателни емоции.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Sofia | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Николоз Басилашвили 18:00ч.

Мнениеот sandi74 » 11 фев 2017 21:32

Гледах и се наслаждавах как Рафата Надал пори клетото хасковлийче.Факт.А това както казах третокласно турнирче с четвъртокласни тенисистчета бягащи за здраве насред клетата София не е за капацитет и естет като моята скромна особа.Нека лаиците се наслаждават на тази класика от параолимпийци.
Последна промяна от sandi74 на 11 фев 2017 21:33, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Sofia | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Николоз Басилашвили 18:00ч.

Мнениеот Цецо Чука » 11 фев 2017 21:33

Angoff. написа:Защо Григор говори с акцент ? Толкова ли му е труден майчиният език? :mrgreen:


И аз това се питам.
Също така мира не ми дава въпроса защо след като аз говоря толкова съвършен български и съм на ти със всякакви езикови похвати, не мога да уцеля корта с топчето, та ако ще живота ми да зависи от тва..

Въпроси деба...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Sofia | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Николоз Басилашвили 18:00ч.

Мнениеот Цецо Чука » 11 фев 2017 21:35

sandi74 написа:Гледах и се наслаждавах как Рафата Надал пори клетото хасковлийче.


При 3-4 за клетото хасковлийче в последния сет и 15-40 на Рафата Надал бая му се беше дръпнало лайненцето обаче, не знам за порене...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Sofia | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Николоз Басилашвили 18:00ч.

Мнениеот sandi74 » 11 фев 2017 21:42

Кат риба го пори,кат агне го тъпче,кат дайре и тъпан на селска сватба го плющи.ФАКТ.Статистиката е точна наука и красноречиво го доказва,всичко останало е щракане и обиране на праха от клетите клавиатурки от лаици за които различните спортове с топка(малка и голяма) са абсолютно непознато добиче.ФАКТ.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Sofia | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Николоз Басилашвили 18:00ч.

Мнениеот Живко6461 » 11 фев 2017 21:42

Не може да се отрече, че Sandi74 е един от най-колоритните представители във форума. Умело успява да си достави удоволствие като с помощта на няколко непрекъснато повтаряни думи и словосъчетания (често на език не много близък до българския) дразни и привлича в диалог други колеги. Въпрос на радост от живота. :)

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Sofia | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Николоз Басилашвили 18:00ч.

Мнениеот HardWork » 11 фев 2017 21:59

Живко6461 написа:Не може да се отрече, че Sandi74 е един от най-колоритните представители във форума. Умело успява да си достави удоволствие като с помощта на няколко непрекъснато повтаряни думи и словосъчетания (често на език не много близък до българския) дразни и привлича в диалог други колеги. Въпрос на радост от живота. :)

Не виждам никой да му се вързва :) . Според мен всички знаят, че става въпрос за сатира. Аз съм сигурен, ча Санди е фен на Гришо и се наслаждава на играта му, и изживява емоционално всяка победа, просто е решил да играе ролята на шута във форума :mrgreen:

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Sofia | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Николоз Басилашвили 18:00ч.

Мнениеот Цецо Чука » 11 фев 2017 22:44

sandi74 написа:Кат риба го пори,кат агне го тъпче,кат дайре и тъпан на селска сватба го плющи.ФАКТ..


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Aма после ФедЕкс му изопна жартиерите на Прасафата....бахти кефа беше...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта