Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот powerful » 27 яну 2017 17:37

Мамка им на австралийците, удариха сериозно рамо на испанеца накрая, но с тази игра Григор е фаворит за спечелването на всеки един турнир.

Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот marco_bailey » 27 яну 2017 17:43

Еуфорията е голяма и въпреки нея за мен лично това е най-епичното спортно събитие с българско участие от САЩ 94 насам. Поне 1 седмица ще го мисля този мач... :cry: :cry: :cry:
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот River Plate » 27 яну 2017 17:45

pomiqr272 написа:
River Plate написа:
pomiqr272 написа:
paro24 написа:
pomiqr272 написа:Аз съм горд с Владо Илиев и Краси Анев, но медиите за масова дезинформация няма да им обърнат нужното внимание и просто ще ги споменат и цяла седмица ще ни навират в носа достойната загуба на Григор Димитров. Такова нещо като достойна загуба няма. Питайте България, която губи достойно няколко войни.

ПС: Колко много пари хвърлиха за ПР на Григор и чуждестраната публика не го бръсне за жив.


И кой от известните участва на европейското? Там ли са Бьорндален, сравним в тениса с Федерер, там ли е Свенсен, а Мартен Фуркад, който мачка както беше доскоро Джокович. Добри резултати на нашите биатлонисти и те са длъжни да участват в това слабо състезание, защото такава е наредбата и по този начин им отпускат пари.


Срещу кой топ тенисист игра и победи Григор на АО?


Ех, колко е малка и тясна душичката на обикновения българин. Ти в сферата в която работиш, дали си в топ 20 в световен мащаб?
Вместо да се радваме, че дори имаме тенисис в топ 100, то байганьовците го наричат "Каун", "Дришо" и всякакви други безродни коментари. Твоя живот да не се обогати, като Гришо отпадна на 1/2 финал на АО? Оставаш си същия лузър в живота. А Гришо ще треска готините каки, ще почива на Малдивите и ще си прави кефа.

Айде, балък.


Номер едно съм. Ела на работа да попиташ. Не си падам по стари чанти, за да му завиждам на протърканите вагини. Ще си трескам готините 16-ки, 18-ки и 20-ки и ще си почивам на леглото. Пусни сълза. Всички лузъри коментирате коментиращите, които не харесват Григор. Пусни още една сълза. Не съм в Северна Корея и не съм длъжен да харесвам Григор. Като се отдаде на професията си може и да го харесам. Досега е доказал, че го прави само за парите. Божи номер две, но онзи поне е забавен. Преди не харесвах и клоуна Джокович, но показа професионализъм и ми е издигна в очите.


Трескаш ти. Слюнка ти капе като пишеш за Гришо. То бива жлъч, ама байганьовската няма равна.
А мене не ме милси, моето самочувствие не се крепи на това къде съм роден и какво прави даден мой сънародник. Аз съм обиколик земното кълбо, работя, печеля и си живея.
Не си длъжен да харесваш Гришо, но комхлексите ти са базирани на неговите безспорни успехи в този спорт.
А няма нищо по-хубаво от това да има български момчета и момичета в повече спортове, които да ни радват с таланта и трудолюбието си и да са за пример на младите българи.

А ти си лузър, каквото и да пишеш, комплексите те издават. Нито трескаш 16-ки, нито 18-ки, нито 20-ки. Трескаш само чекийки.
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

ikar
Мнения: 1270
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот ikar » 27 яну 2017 17:47

Един невероятен мач, в който и двамата заслужават адмирации.Шапки долу пред Гришо.Нека си спомним къде беше преди година и как бе "разкъсан " и от свои и от чужди.Тъжно е че и днес част от нашите сънародници доказаха че живеем в страната на омразата, където да имаш опунент означава да го припознаеш като кръвен враг.Явно е че малко хора си дават сметка че само спортните успехи могат да ни обединят като нация.Още веднъж шапки долу пред Гришо .Родината има нужда от подобен род успехи.Да поздаравим и европейският шампион в биатлона Влади Илиев и медалиста Краси Анев.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот pomiqr272 » 27 яну 2017 17:51

Спорта е оръжие на властта, с която да изместят дневните проблеми. Това римляните преди 2 хил. години са го измислили. Да допълня, че не харесвам Кубрат Пулев. Станах още по-голям лузър. Толкова ли не знаете български, че използвате английски? Патриоти на всеки километър.

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот 7 е добро число » 27 яну 2017 17:51

браво на Дришор
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот River Plate » 27 яну 2017 17:52

pomiqr272 написа:Спорта е оръжие на властта, с която да изместят дневните проблеми. Това римляните преди 2 хил. години са го измислили. Да допълня, че не харесвам Кубрат Пулев. Станах още по-голям лузър. Толкова ли не знаете български, че използвате английски? Патриоти на всеки километър.


Доста си жалък.
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот pomiqr272 » 27 яну 2017 17:56

River Plate написа:
pomiqr272 написа:Спорта е оръжие на властта, с която да изместят дневните проблеми. Това римляните преди 2 хил. години са го измислили. Да допълня, че не харесвам Кубрат Пулев. Станах още по-голям лузър. Толкова ли не знаете български, че използвате английски? Патриоти на всеки километър.


Доста си жалък.


Поне не обиждам хора, които не познавам. Жалко... Възпитание. Не очаквам да познаваш тази дума.

Потребителски аватар
М. Стоилов
Мнения: 192
Регистриран на: 13 юли 2013 14:13

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот М. Стоилов » 27 яну 2017 17:57

Аз съм най-успелия хасковлия. Гришо още много кауни има да изяде от нашите бостани, докато ме стигне.

П.С. С уважение Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот Alex » 27 яну 2017 18:02

paro24 написа:
pomiqr272 написа:Аз съм горд с Владо Илиев и Краси Анев, но медиите за масова дезинформация няма да им обърнат нужното внимание и просто ще ги споменат и цяла седмица ще ни навират в носа достойната загуба на Григор Димитров. Такова нещо като достойна загуба няма. Питайте България, която губи достойно няколко войни.

ПС: Колко много пари хвърлиха за ПР на Григор и чуждестраната публика не го бръсне за жив.


И кой от известните участва на европейското? Там ли са Бьорндален, сравним в тениса с Федерер, там ли е Свенсен, а Мартен Фуркад, който мачка както беше доскоро Джокович. Добри резултати на нашите биатлонисти и те са длъжни да участват в това слабо състезание, защото такава е наредбата и по този начин им отпускат пари.

През този сезон нашите биатлонисти са побеждавали всеки един от биатлонистите, които изброи (както и френската щафета, предвождана от Фукард). Това е все едно да имаме тенисисти, които на 1/8 или 1/4 финал са печелели срещу Джокович/Федерер и т.н.

Участието на това състезание беше много хубаво нещо, защото спечелихме и доказахме, че елитните ни биатлонисти вече са над него (остава да спечелим и щафетата в неделя) - досега сме имали медали, но никога не сме доминирали на европейско (и никога злато при мъжете). Мисля, че министерството ще се освести след това състезание и ще започне да финансира по-адекватно биатлона.

Хубавото е, че днес сравняваме солидни успехи на наши спортисти!!! (още повече че те са постигнати в спортове, които не са традиционни за нас... нито сме снежна държава, нито богата с много деца по тенис школи). В дни като днешния спорта се популяризира и повече деца ще се запалят да спортуват... дали ще станат шампиони няма значение - важното е, че ще са по-здрави.

Другото хубаво е, че и Грирог и биатлонистите градят приятен имидж за българите (за разлика от кюрда или фламингото)
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта