Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 590
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот jembajemba » 28 яну 2017 21:05

Много емоционален бил тоя спорт, за секунди си от върха на щастието до голямото разочарование. После обратно. И така 5 часа.

И не минава тва тъпо чувство накрая, вече ден и нещо. Добре че има още много турнири. А дали може и повече - естествено че ДА.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот koisa » 28 яну 2017 21:10

powerful написа:С тази игра няма кой да ни спре на Уимбълдън.

Теб не знам кой ще те спира, но къде и защо се слагаш при Григор не ми е ясно... :shock:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот powerful » 28 яну 2017 21:12

koisa написа:
powerful написа:С тази игра няма кой да ни спре на Уимбълдън.

Теб не знам кой ще те спира, но къде и защо се слагаш при Григор не ми е ясно... :shock:


Теб пък кой те е питал?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот 1982 » 28 яну 2017 21:28

pomiqr272 написа:ПС: Колко много пари хвърлиха за ПР на Григор и чуждестраната публика не го бръсне за жив.


Публиката на Род Лейвър буквално полудя при последните точки на Надал, хем че се води Федерерска. :mrgreen: :mrgreen: Дотук с опорните точки за великата звезда Димитров, с която ни облъчват разни като гонгаджиите и останалите псевдо-журналисти, практикуващи най-древната професия. :mrgreen:

Иначе не съм гледал целия мач, хванах последния сет от средата някъде ...... нещо този Надал не ми лови окото хич, вярно, бори се като лъв, както беше преди години, но играта му не е същата някакси ..... Федерер очаквам да го бие, освен ако не се насере, което е типично за него срещу Рафата.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот 1982 » 28 яну 2017 21:32

gela написа:
pomiqr272 написа:
paro24 написа:
pomiqr272 написа:Аз съм горд с Владо Илиев и Краси Анев, но медиите за масова дезинформация няма да им обърнат нужното внимание и просто ще ги споменат и цяла седмица ще ни навират в носа достойната загуба на Григор Димитров. Такова нещо като достойна загуба няма. Питайте България, която губи достойно няколко войни.

ПС: Колко много пари хвърлиха за ПР на Григор и чуждестраната публика не го бръсне за жив.


И кой от известните участва на европейското? Там ли са Бьорндален, сравним в тениса с Федерер, там ли е Свенсен, а Мартен Фуркад, който мачка както беше доскоро Джокович. Добри резултати на нашите биатлонисти и те са длъжни да участват в това слабо състезание, защото такава е наредбата и по този начин им отпускат пари.


Срещу кой топ тенисист игра и победи Григор на АО?


А ти копеле нещастно кога ще достигнеш успехите на Григор??? Явно си някой кенефаджия, който чисти крайпътните тоалетни за дребни стотинки, но тук раздава правосъдие иначе. помяре, яж ми хуя!


По-скоро ти си един жалък и смачкан от живота "кенефаджия", който се големее от чуждите успехи и се припознава в тях. Успехите на Григор Димитров са си негови, не твои, не се надувай с тях толкова, а бягай бързо на даскало, че си личи, че дори него не си успял да завършиш, блатна свиньо. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот Цецо Чука » 29 яну 2017 09:57

powerful написа:С тази игра няма кой да ни спре на Уимбълдън.


Е, чак пък.

Има Джокович, има Мъри, има малшанс, има психологически сривове.
Много неща могат да идат на ебем страна, нека не прибързваме.

И не, за тея които мислят че това му е максимума-не, не е.
Само гледайте...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот koisa » 29 яну 2017 21:08

powerful написа:
koisa написа:
powerful написа:С тази игра няма кой да ни спре на Уимбълдън.

Теб не знам кой ще те спира, но къде и защо се слагаш при Григор не ми е ясно... :shock:


Теб пък кой те е питал?

Не е нужно някой да ме пита, Сашенце. Още малко ще напишеш, че си спечелил някоя от титлите на Григор.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта