Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот Цецо Чука » 27 яну 2017 19:48

South_Park написа:Обоснови се , не че съм гледал целият мач , тъй като беше почти 1/4 ден , но от това което гледах беше една идея по-добър


Ми гледай го.
Григор направи грешки в най-най-важните моменти, баш кога не трябваше
Точно в най-неподходящите моменти му се срина първия сервис.
В петия сет води 15-40 при сервис на Надал и 4-3 за него, ЕДНА точка да беше вкарал в тоя момент мача беше негов.

Аз лично не мога да се зарадвам че бил паднал достойно,тея никой не ги помни, Гришо ТРЯБВАШЕ да спечели тоя мач.

Дано да си извлече необходимите поуки и да играе финал на Уимбълдън.



P.S. Освен тва Надал зоби.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3801
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот loko1 » 27 яну 2017 19:48

SANSIRO7 написа:Нещо не съм много горд за човек, който не бръсне България за нищо, а и български много не говори. Виж с много други български спористи съм бил горд, включително момчетата с медалите от биатлона.


Затова ли говори на български, като благодари за подкрепата предните мачове?
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот South_Park » 27 яну 2017 19:50

Цецо Чука написа:
South_Park написа:Обоснови се , не че съм гледал целият мач , тъй като беше почти 1/4 ден , но от това което гледах беше една идея по-добър


Ми гледай го.
Григор направи грешки в най-най-важните моменти, баш кога не трябваше
Точно в най-неподходящите моменти му се срина първия сервис.
В петия сет води 15-40 при сервис на Надал и 4-3 за него, ЕДНА точка да беше вкарал в тоя момент мача беше негов.

Аз лично не мога да се зарадвам че бил паднал достойно,тея никой не ги помни, Гришо ТРЯБВАШЕ да спечели тоя мач.

Дано да си извлече необходимите поуки и да играе финал на Уимбълдън.



P.S. Освен тва Надал зоби.

Именно това , че прави грешки в най-важните моменти го прави една идея по-неопитен от Надал, следователно една идея по-слаб..
А и на 4-5 пъти имаше късмет, дори се извини за една късметлийска точка
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9046
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот Soulen » 27 яну 2017 19:52

Цецо Чука написа:Искам само да кажа че победата на Надал е АБСОЛЮТНО незаслужена!
Григор държеше мача в ръцете си на няколко пъти и за жалост го изтърва.
Надявам се да си извлече необходимите поуки, защото днес той си е виновен за загубата, Надал просто се възползва от грешките в най-кофтите моменти.

Искрено се надявам Федерер да му скъса главата на финала.

Григор и Надал бяха абсолютно равностойни във всеки компонент от играта. Надал игра най-добрия си тенис от години, което ще рече, че Гришо също изигра мач като за топ 4 в света. Имаше една съвсем малка разлика, която наклони везните и тя се състоеше в това, че единия има 20 полуфинала, а другия 2. На шампионските точки, нашия игра леко сковано, докато Рафа беше феноменален точно в тия моменти. На следващия турнир с подобна игра, Григор спокойно може и да го бие.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот Цецо Чука » 27 яну 2017 19:58

Soulen написа:На следващия турнир с подобна игра, Григор спокойно може и да го бие.


Да, надявам се.
Гришо е израстнал адски този сезон, просто трябва да продължава да работи.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 27 яну 2017 20:08

Вярно е, че медиите се оливат да ни занимават с Григор Димитров, най-вече с неща, които нямат нищо общо със спортните им изяви. Както преди правеха с Бербатов: човека пръднал, харесал нещо в социалните мрежи или си купил сладолед и хоп, 3 статии по темата. Дали е инициатива на журналята, търсещи материал за писане или съзнателно търсена публичност на всяка цена от самия Григор - не знам. Може би по малко от двете.

Но това не е причина да му оспорваме успехите. Тия приказки как не ставал, защото падал от най-добрите, не печелел най-сериозните турнири и т.н. не вървят. Защото никой не претендира, че Димитров е най-големия в този спорт. Но е доста повече от почти всички, а може би всички български състезатели в мъжкия тенис въобще. Ако не греша Григор Димитров е най-успелия български тенисист сред мъжете изобщо, (ако има грешка който знае да ме поправи).

Не знам къде изместихте въпроса към други спортове и това как не им се обръщало внимание. Не го оспорвам. Но това какво общо има с Димитров?

И всичко това не го казвам като негов фен. Всъщност този спорт ми е безинтересен, а за Григор Димитров пропускам всички новини, които не са пряко свързани с мачовете му.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

try.stan
Мнения: 248
Регистриран на: 11 авг 2013 16:41
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот try.stan » 27 яну 2017 20:29

Що толкова лично приемате нещата, не знам. От една страна, Григор не си заслужава масовия хейт у нас, от друга - не е и някакъв великан в тениса. Играч на топ световно ниво е, факт, но за жалост на ниво непосредствено под най-добрите. Ще се колебае още 1-2 години около или малко под Топ 10 и ще залезе. Не че му го пожелавам, но това момче просто няма класата на Джокович, Мъри и останалите, а не е вече и първа младост. Ако спечели дори само 1 турнир от Голям шлем, с радост ще призная, че греша в мнението си за него.

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот hristo1306 » 27 яну 2017 22:31

Яд ме е за загубата на Гришо. Не беше честно. Но поне накара този испански циганин да изхвърли една кофа под. Този мангал, при това педал, даже и да се казва Надал, беше накаран от нашия Гришо да се чеше постоянно по ушите, носа и да си бърка постоянно в гъза !!! Защо ли ? Явно зора е бил голям !

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 27 яну 2017 22:59

try.stan написа:Що толкова лично приемате нещата, не знам. От една страна, Григор не си заслужава масовия хейт у нас, от друга - не е и някакъв великан в тениса. Играч на топ световно ниво е, факт, но за жалост на ниво непосредствено под най-добрите. Ще се колебае още 1-2 години около или малко под Топ 10 и ще залезе. Не че му го пожелавам, но това момче просто няма класата на Джокович, Мъри и останалите, а не е вече и първа младост. Ако спечели дори само 1 турнир от Голям шлем, с радост ще призная, че греша в мнението си за него.

Абсолютно си прав, че е точно под най-големите като ниво. Работата е там, че дори така си остава най-добрия ни тенисист сред мъжете. Нормално е от българска гледна точка да си е направо звезда.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот ceBep » 27 яну 2017 23:42

И аз Не съм му фен откакто отказа националния защото беше зает със селфита и лиготии, но не мога да не му призная, че изигра голям мач днес. Черничката Никол ще му пръсне кура от ебане.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта