Григор Димитров смаза Гаске и е на 1/8 финал в Мелбърн

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ботевист
Мнения: 26
Регистриран на: 08 авг 2008 17:47
Контакти:

Re: Григор Димитров смаза Гаске и е на 1/8 финал в Мелбърн

Мнениеот Ботевист » 21 яну 2017 17:32

Браво на Гришо ! Много добър мач . Показа , че в момента е доста по добър от Гаске. Определено работата с новият му треньор дава резултати.
Надявам се да победи и Истомин , но смятам , че мача въобще няма да е лек. Узбека се бори да последно и ще е много труден противник.
Успех Гришо !

MOREE
Мнения: 209
Регистриран на: 05 яну 2009 23:45
Контакти:

Re: Austrelian Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Ришар Гаске 12:00ч.

Мнениеот MOREE » 21 яну 2017 17:41

sandi74 написа:Гаске-то няма ли да започва да попилява хасковския левент?Айде,огън служба не остана до старта на наказателната акция на великия френски легион над хасковлийчето

Мишка къде си не пишеш ела да те напляскам по дупето :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
САМО П.Ф.К.ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Austrelian Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Ришар Гаске 12:00ч.

Мнениеот ehh » 21 яну 2017 17:47

MOREE написа:
sandi74 написа:Гаске-то няма ли да започва да попилява хасковския левент?Айде,огън служба не остана до старта на наказателната акция на великия френски легион над хасковлийчето

Мишка къде си не пишеш ела да те напляскам по дупето :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Абе стига се връзвахте на провокациите на тоя индивид. Скучаещ чичка. Друг въпрос защо не е с бан след бан.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1158
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Григор Димитров смаза Гаске и е на 1/8 финал в Мелбърн

Мнениеот redhooligan » 21 яну 2017 17:50

Много добра победа за Гришо. Едва ли някой е очаквал толкова лесно да спечели мача, особено и след ранния пробив който допусна. Евала че показа характе. Веднага върна пробива и дори направи още един за да спечели сета. Гаске имаше 3-4 добри удара,къде плод на случайност, къде и на опит,но се видя след средата на втория сет,че няма силите да се бори срещу Гришата.
Да се надяваме на солидна игра и срещу сензацията на турнира: Истомин! Трябва да му влиза повече първия сервис !!!
А сандито няма какво да се коментира. Тролче от всякъде. Просто се чудя защо още не е отнесъл бан. Даже ако е пернаментен ще е най добре :)
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Григор Димитров смаза Гаске и е на 1/8 финал в Мелбърн

Мнениеот BEROE_StZ » 21 яну 2017 19:07

Респект към играта на Григор. :)
Успех срещу Истомин!
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Григор Димитров смаза Гаске и е на 1/8 финал в Мелбърн

Мнениеот Живко6461 » 21 яну 2017 19:24

Честита победа! Категорична, убедителна победа на Григор Димитров срещу именит съперник. И то на турнир от Големия шлем.
Григор Димитров отново доказа, че е един от най-добрите тенисисти в света. Той е сред най-добрите вече почти 9 години.
П.П. Аз нямам обяснение защо изчезна сутрешната ми реплика към Snadi74. Нямаше нищо обидно. Той е един от най-колоритните участници във форума. Често го закачам. Особено в темите за старозагорските отбори. Не мисля, че ми се сърди.

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Григор Димитров смаза Гаске и е на 1/8 финал в Мелбърн

Мнениеот rebel » 21 яну 2017 19:44

Поздравявам агитката на мача. Яки момци.

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Григор Димитров смаза Гаске и е на 1/8 финал в Мелбърн

Мнениеот Unforgiven_M » 22 яну 2017 00:22

По темата - Димитров през целият мач показваше, че е по-добрият и ще спечели. Не ми хареса само дето отиде да говори на съдията, че решението му да даде точка за противника след ястребово око е булшит. Вярно, че е такова, но Григор трябва да си мери приказките и поведението! Ако искаш да си топ тенисист , не може да си позволяваш селски изцепки!

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: Григор Димитров смаза Гаске и е на 1/8 финал в Мелбърн

Мнениеот paro24 » 22 яну 2017 00:42

Решението си беше Булшит. Освен това след мача двамата се разбраха като мъже, а и това беше единствената грешка на съдията.

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Григор Димитров смаза Гаске и е на 1/8 финал в Мелбърн

Мнениеот Unforgiven_M » 22 яну 2017 01:55

paro24 написа:Решението си беше Булшит. Освен това след мача двамата се разбраха като мъже, а и това беше единствената грешка на съдията.

Не казвам дали съдията е бил прав или не. Според мен Григор удряйки топката падна назад и нямаше как да спечели разиграването, но това не е важно. Въпросът е, че големите спортисти трябва да показват и голяма Класа. Разбира се, че можеш да кажеш на някого, че мислиш че греши, но не можеш да му кажеш - това е булшит. Пред камерите и всички зрители. Това е детинско! и неуважително. Или да мяташ и да трошиш ракети по корта. Просто е. Тениса за радост все още не е спорт за ниските прослойки на обществото.
Показва израстване в играта, днес имаш само 2-3 моментни срива и бързо се съвзе, иска ми се да покаже и израстване като човек.
Успех срещу "Палача на Ноле"!


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта