Димитров vs О'Конъл

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Димитров vs О'Конъл

Мнениеот Неутрален » 17 яну 2017 16:56

Разбира се, че ще пуснат мача между Карлович и Себайос, в него имаше много интрига и напрежение, за разлика от безинтересния мач на Димитров, Евроспорт не е българска телевизия и не е длъжна да се съобразява със желанията на шепа фенове, ако се сърдиш на някого, сърди се на българските телевизии, че не предават мачовете на любимеца ви, към чуждите няма как да имаш претенции.[/quote]

Като се разбира че е толкова интересен, защо пуснаха първия сет на Григор ? Второ, момчето е Българин и е редно да го дават. Трето, ЕС държи екслузивни права и няма как друга ТВ да го дава в България, за съжаление. Пожелавам им никога повече да не дават тенис, друго няма какво да се направи. Да, който плаща поръчва музиката, но има много други неща в живота освен парите.

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Димитров vs О'Конъл

Мнениеот Vura » 17 яну 2017 17:07

Лимонадения Джо написа:Ако глупостта можеше да лети, щеше да пърхаш като орлицата на Домусчиев. Къде намеси, чак жените, децата и вечерята!? Тенис съм гледал много пъти, още от времето на майката на Мико(не Милко) Кузманов, Любен Генов, Любен Петров, братята Пампулови, сестри Малееви, Краси Лазаров, Юли Стаматов(чиято дъщеря често позира с Анисе) и т.н. Тенисът в България не започва с Григор,той е просто най-ярката ни звезда. Не съм си и помислял да го иронизирам, безкрайно много го харесвам. Не стига, че си глупав, но и си писател, за жалост не читател. Дали с аматьори или професионалисти, ITF промениха правилата за участие в Олимпиадата- трябват му поне четри участия за Купа Дейвис на олимпийски цикъл.


Аз па гледам тенис от 1996 г. Не съм пропускал оттогава турнир от ГШ. :shock: Перфектно знам всички правила на ATP и ITF. Ако не си хейтър на Григор, значи не се причислявай към визираните ат мен хейтъри. ;)

пп Юлия Стаматова явно си пада по чернилки... :oops:

пп2 Аз го наричам МиЛко. Като влезе в топ 100, тогава ще го наричам Мико. ;) За съжаление никога няма да пробие в топ 200, за топ 100 да не говорим.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Димитров vs О'Конъл

Мнениеот 1982 » 17 яну 2017 17:13

Неутрален написа: Второ, момчето е Българин и е редно да го дават.


Това трябва ли да вълнува небългарската телевизия Евроспорт ??! За неутралния зрител е далеч по-интересно да гледа един напечен и завързан мач, отколкото безинтересен двубой с участието на 15-ия и 231-ия в ранглистата.

А онова коментаторче-нещастник, дето квичеше постоянно срещу редакцията в Париж, дали така квичи като си взима заплатката на края на месеца ??! Като не ги харесва, да напусне и да не коментира мачовете и състезанията по тяхната телевизия ..... ама няма да го направи, щото е пълен двуличник.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Димитров vs О'Конъл

Мнениеот Неутрален » 17 яну 2017 18:24

Това че ТВ канал не е български, означава ли че не трябва да привлича зрители ? Мача между 38 и 64 в класацията на атп, не беше никак интересен. А няма как да бъде, понеже Карлович заради ръста си , начина на игра му е еднообразен, сервис мрежа. Кой иска да гледа такъв мач ? Сметни как са играли, щом един завързан мач продължава над 4 часа и половина, при положение че няма повече от 10-12 гейма, а тук имаме 100 гейма само в последния сет ! Както и да е, минало свършено.

А относно журналиста, тук се съгласявам с две ръце. Ако има някакъв начин, действаш и правиш каквото е възможно. Ако няма начин, просто се извиняваш на аудиторията и толкова. А това за заплатата, та това важи за над 90 % от живуркащите на тези географски ширини, така че той е просто един от болшинството и не прави изключение.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Димитров vs О'Конъл

Мнениеот pomiqr272 » 17 яну 2017 18:47

Vura написа:
Лимонадения Джо написа:Чудесно е,че Григор Димитров отново е българин след като започна да побеждава и предизвиква огромен интерес по форумите. През април сме домакини на група от купа Дейвис и го чакаме с интерес.


Каква купа Дейвис, бе? Ти имаш ли някаква бегла идея в коя група на КД се намираме? СашкУ Лазов, МиЛко Кузманов и Васил РапЕра миналата година паднаха позорно от турците и тунизийците, преди две години и от посредствените унгарци. Сега сме в трета група на КД, населявана от Македония, Косово, Молдова, Албания и прочие. Ако и от тези аматьори загубят, най-добре да хвърлят ракетите и да станат...складови работници. ;) Григор играе с Джокович и Мъри, не с аматьори. ;) За теб съм сигурен, че не си стъпвал на тенис мач, но това не ти пречи да "търсиш" Димитров за Дейвис Къп. Гнусни панелни хейтъри. Яжте си сланината и пръжките, пийте си долнопробната рИкия, бийте с чехлите по главата жените си...Там ви е силата. ;)


Вика на хората хейтъри и пише имената на хората грешно, смнешник, ако ти набарам делиорманската муцуна ще стане на кетчуп.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Димитров vs О'Конъл

Мнениеот soilwork » 17 яну 2017 19:11

pomiqr272 написа:
Vura написа:
Лимонадения Джо написа:Чудесно е,че Григор Димитров отново е българин след като започна да побеждава и предизвиква огромен интерес по форумите. През април сме домакини на група от купа Дейвис и го чакаме с интерес.


Каква купа Дейвис, бе? Ти имаш ли някаква бегла идея в коя група на КД се намираме? СашкУ Лазов, МиЛко Кузманов и Васил РапЕра миналата година паднаха позорно от турците и тунизийците, преди две години и от посредствените унгарци. Сега сме в трета група на КД, населявана от Македония, Косово, Молдова, Албания и прочие. Ако и от тези аматьори загубят, най-добре да хвърлят ракетите и да станат...складови работници. ;) Григор играе с Джокович и Мъри, не с аматьори. ;) За теб съм сигурен, че не си стъпвал на тенис мач, но това не ти пречи да "търсиш" Димитров за Дейвис Къп. Гнусни панелни хейтъри. Яжте си сланината и пръжките, пийте си долнопробната рИкия, бийте с чехлите по главата жените си...Там ви е силата. ;)


Вика на хората хейтъри и пише имената на хората грешно, смнешник, ако ти набарам делиорманската муцуна ще стане на кетчуп.
[center]Делиорманци щом и Помияра успяха да вбесят.....форумът на отива на добре :roll: Иначе по темата: Григор е минимум на полуфинал ;) [/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Димитров vs О'Конъл

Мнениеот 1982 » 17 яну 2017 20:14

Неутрален написа:Това че ТВ канал не е български, означава ли че не трябва да привлича зрители ? Мача между 38 и 64 в класацията на атп, не беше никак интересен. А няма как да бъде, понеже Карлович заради ръста си , начина на игра му е еднообразен, сервис мрежа. Кой иска да гледа такъв мач ? Сметни как са играли, щом един завързан мач продължава над 4 часа и половина, при положение че няма повече от 10-12 гейма, а тук имаме 100 гейма само в последния сет ! Както и да е, минало свършено.


Аз лично превключвах често между мача на Джокович (на когото съм фен) и този на корт 19, а мачът на Димитров грам не ме вълнуваше, като неутрален зрител. Разбери, че за обикновените зрители мач на Димитров с някакъв австралийски анонимник не е никакъв интерес. Евроспорт не са глупаци, те се стремят във всеки момент да предават това, което предизвиква най-много внимание.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Димитров vs О'Конъл

Мнениеот 1982 » 17 яну 2017 20:17

pomiqr272 написа:
Vura написа:
Лимонадения Джо написа:Чудесно е,че Григор Димитров отново е българин след като започна да побеждава и предизвиква огромен интерес по форумите. През април сме домакини на група от купа Дейвис и го чакаме с интерес.


Каква купа Дейвис, бе? Ти имаш ли някаква бегла идея в коя група на КД се намираме? СашкУ Лазов, МиЛко Кузманов и Васил РапЕра миналата година паднаха позорно от турците и тунизийците, преди две години и от посредствените унгарци. Сега сме в трета група на КД, населявана от Македония, Косово, Молдова, Албания и прочие. Ако и от тези аматьори загубят, най-добре да хвърлят ракетите и да станат...складови работници. ;) Григор играе с Джокович и Мъри, не с аматьори. ;) За теб съм сигурен, че не си стъпвал на тенис мач, но това не ти пречи да "търсиш" Димитров за Дейвис Къп. Гнусни панелни хейтъри. Яжте си сланината и пръжките, пийте си долнопробната рИкия, бийте с чехлите по главата жените си...Там ви е силата. ;)


Вика на хората хейтъри и пише имената на хората грешно, смнешник, ако ти набарам делиорманската муцуна ще стане на кетчуп.


Тези момчета, които той обижда, може и да са тенис инвалиди, но са много повече българи от говорещия развален български Григор Димитров ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Димитров vs О'Конъл

Мнениеот Vura » 17 яну 2017 21:30

pomiqr272 написа:
Vura написа:
Лимонадения Джо написа:Чудесно е,че Григор Димитров отново е българин след като започна да побеждава и предизвиква огромен интерес по форумите. През април сме домакини на група от купа Дейвис и го чакаме с интерес.


Каква купа Дейвис, бе? Ти имаш ли някаква бегла идея в коя група на КД се намираме? СашкУ Лазов, МиЛко Кузманов и Васил РапЕра миналата година паднаха позорно от турците и тунизийците, преди две години и от посредствените унгарци. Сега сме в трета група на КД, населявана от Македония, Косово, Молдова, Албания и прочие. Ако и от тези аматьори загубят, най-добре да хвърлят ракетите и да станат...складови работници. ;) Григор играе с Джокович и Мъри, не с аматьори. ;) За теб съм сигурен, че не си стъпвал на тенис мач, но това не ти пречи да "търсиш" Димитров за Дейвис Къп. Гнусни панелни хейтъри. Яжте си сланината и пръжките, пийте си долнопробната рИкия, бийте с чехлите по главата жените си...Там ви е силата. ;)


Вика на хората хейтъри и пише имената на хората грешно, смнешник, ако ти набарам делиорманската муцуна ще стане на кетчуп.


Само да не станеш магистрален помияр. ;)

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Димитров vs О'Конъл

Мнениеот Неутрален » 17 яну 2017 22:30

Аз лично превключвах често между мача на Джокович (на когото съм фен) и този на корт 19, а мачът на Димитров грам не ме вълнуваше, като неутрален зрител. Разбери, че за обикновените зрители мач на Димитров с някакъв австралийски анонимник не е никакъв интерес. Евроспорт не са глупаци, те се стремят във всеки момент да предават това, което предизвиква най-много внимание.[/quote]

Ако не бъркам, програмата се прави за различните страни по различен начин, поне до колкото съм чул е така, дали е така или не ако някой знае със сигурност да пише. Ако това се гледа в цяла Европа, Азия и Америка, със сигурност Григор не е приоритет номер 1. Но , прави ми впечатление че и минали години , а и тази често дават мачове на жените, освен с късите поли и тук там някоя красива източно европейска състезателка, чисто спортно тениса е като на забавен кадар. Даже и Мугуруза сама каза миналата година, че до полуфинал ако се напълни стадиона, значи играе някоя като Иванович или нещо подобно. А до колко е Григор българин или не, няма да навлизам в спорове, няма да стигнем до никъде. Малко ли е това че флага се вее навсякъде в комплекса ? И аз не харесвам много от нещата които ги прави, но фактите са такива, той е най добрия тенисист в момента, и едва ли скоро ще имаме подобни успехи.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта